Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. A tam nie pisze 69zł za sztuke????
  2. Fajne tylko nadal wychodzi ponad 200zł, a te co golden87 dał to wychodzi 150zł i bez błedu..
  3. Uu... no faktycznie cena spora To jednak aliexpress pozostaje...
  4. A niema nic na alledrogo albo gdzie jeszcze?
  5. Jeszcze halogeny czekają na zmiane.. Wie ktoś na jaką najlepiej żarówke zmienić...
  6. Odchylałem tylko dosłownie 4-5 cm, I bez problemu wyszły i weszły nowe.. Za jakąś godzinke wrzuce bez cienia
  7. No tak myśle coś gdzieś. Bo ja nastepnym razem na urlop dopiero na bukowine lece więc można zobaczyć co i jak...
  8. Japan JR11
  9. Wreszcie udało sie wrzucić. (Nie jest to profesional foto ) To dzisiejsze:
  10. Mam tylko nie moge załadować. Zaraz wrzuce...
  11. Tutaj kupiłem https://www.olx.pl/i2/oferta/lampy-przednie-przod-audi-a4-b7-neon-led-bar-drl-osram-xenon-pod-h7-CID5-IDqCiyD.html#:6712204fd6 Felga napewno będzie 19" A gwint??? Niewiem bo stromy podjazd mam i może być ciężko... Ale pomyśle....
  12. Dokładnie Nie po to kupione żeby leżało..
  13. Dam znać i to jeszcze dziś bo jednak dzisiaj jade je zmienić. Po co czekać
  14. Nowy rok nowe wyzwania Już są w domu Jutro montaż. Kupiłem też przełącznik ale niepotrzebnie.
  15. Panowie może jakiś spocik w następny weekend ? ? ? Albo może do innego miasta ? ? ?
  16. Też mam dziecko (już 9 lat ) i żonka jeździ autem. Troche się obawiała jak było 18" czy nie będzie nosiło czy wogule ciężko będzie sterować. Ale już sie przyzwyczaiła i na 19" tez sie przyzwyczai Także pakuj 19" ja też tak robie
  17. No to troche daleko było Udanej wizyty
  18. Wiesz co byłem ostatnio we wrześniu to było 2.50 a teraz to niewiem bo będe dopiero za tydzień.
  19. W Artimedzie mam dentystke i zawsze parkuje na Solnej. Jak skręcisz w Solną to zaraz po prawej stronie jest mały parking. Chyba że uda ci się przy drodze zaparkowac obok Artimedu
  20. Raczej to będzie BORBET CW3 lub coś z firmy DOTZ.
  21. Gotowe
  22. Uczestnik zlotu: Adam87 Osoba towarzysząca: Dominika Dodatkowa osoba towarzysząca Aleksandra Dzieci: Gabryś (9 l)
  23. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.