Treść opublikowana przez Adam87
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie powinno być problemu.. Przyłóż ten zapas do innego koła na aucie i jeśli nie będzie dużej różnicy w wysokości to będzie ok.. A co do szerokości to jest niewielka i różnicówka sobie poradzi
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Tak Ciekawe jak miałby A4 co by było
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dlatego będzie uniroyal rs3 A rant jak rant.. jak będziesz miał zak***ić to i tak felga podrapana
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Jakby to powiedział majster wazzup: git malina Teraz sobie leży
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Widziałem właśnie uniroyal rainsport 3 u kilku osób i chyba takie ustrzele
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nie.. polecasz coś???
-
Spociki w Kielcach
Piłkarz ze mnie żaden ale pokopać piłkę można
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To jest podróba bo nie ma loga i numeru seryjnego.. Więk kolor też będzie nie ori
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Masz racje Nie oryginał.. produkcj włoska .. Ale jest ok za tą cene co dałem A właśnie myślałem nad 235/35..
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Widziałem na żywo w kielcach na dub it! Piękny wozik Pozdrawiam
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To są ori z audi a8 o rozmiarze 19 x8j.. Opon jeszcze nie mam a myśle nad 235/35 ET35
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wiosna ... czyli felgi lato Miały być takie, może takie ale narazie będą takie Tu przed malowaniem I dekielki Felgi będą miały kolor dekielków tj. L7ZJ.. Wrzuce zdjęcie po malowniu
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Siemanko I pytałeś co to za specyfik do ochrony???
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Tylko nie za nisko żebyś do garażu wjechał
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ten kto ma Q to nie będzie narzekał
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Teraz będzie wszystko widać Super
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
U siebie w B7 też mam grzane a składają się narazie tylko od środka ale już szukam modułu żeby sie składały z pilota.. Pozdrawiam
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
To pięknie grzane lusterka musza być, taki mamy klimat A masz też składane lusterka?
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
Siemanko Obserwuje twoje poczynania z B7 (gratuluje ) a dziś znalazłem ten wątek.. Piękna A-trójeczka Moja Żonka też choruje na taką A3 ... Pozdrawiam
-
Audi A4 B7 1.8T
Prezentuje się ładnie Również życze powodzenia w modach i przedewszystkim bezawaryjności
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Zestaw Super Wiesz możesz się dowiedzieć co to za specyfik do ochrony przed chemią??? Też będe malował felgi to by się położyło do ochrony
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dokładnie Ja też mam na.. trytki Słyszałem też nazwe 'sznapsy'..
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ja chyba na zimówce polece Niewiem....
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Na Bukowine już szykujesz??
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Za moją rodzinke również całość już powinna być na koncie