Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Zamówie chyba ten z PL.. a szczerze to nawet nie włączałem ich bo jak błąd wywalił to odrazu spowrotem założyłem stare h11.. ale w sumie jeszcze raz założe wieczorem cykne fotke i wstawie.. Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Są wspomnienia.. i przezaje....e zdjęcia
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ja miałem już składane ale tylko ze środka z pokrętła.. teraz są dołożone moduły w drzwi, także roboty niedużo.. a koszty to najlepiej napisz na pw do kolegi kkam bo jest kilka rodzajów modułów.. zależy co jeszcze chcesz.. myśle że koło 300zł max ci wyjdzie. Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
W sumie racja nieraz tak było "zamknąłem czy nie" a np pilot już nie łapie.. Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Bukowina 2018 podziękowania.
My również Dziękujemy Bardzo Organizatorom.. było MEGA SUPER.. za rok też napewno się zjawimy z rodzinką która jest pod niemniejszym wrażeniem jak ja Dzięki i Pozdrawiam
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Narazie mam pierwszy dzień dopiero ale już mi się podoba i na parkingach wygodniej i pewniej
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Lepiej późno niż wcale.. Teraz to nie ma co żałować tylko korzystać z okazji że się tu jest
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ok.. będe wrzucał na bierząco Wysłane z Galaxy S7 edge
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki Dam znać jak wyjdzie.. Pozdrawiam
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Raczej na szybkości i to na chwile.. A moduł już załatwiony.. jestem właśnie na zlocie w bukowinie i jutro z kkam montujemy
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Widziałeś nawet politi mają takie.. i do Teselki .. choć na żywo nie widziałem, tylko czarne z NO i flaga..
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
To ok.. będe się odzywał po 12 co i jak
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
W pl pewnie tez unlegal bo ogólnie fajnie to wygląda poszukam zeby tu kupic Pozdro
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No ale to nie wolno ich mieć??? Przecież u nas w okolicy to od h..a jest tych naklejek..
-
B7 [BRB] Czarny Avant S-line 1.9 TDI
Wstaw jeszcze przerywniki i będziesz norków łapał
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Widzialem:) prawie obok Super bo Gabryś zastanawial sie z kim sie będzie bawił a syn twoj tez w podobnym wieku... Rozmawialem z żonką i ruszymy razem Bo ty o 13 ruszasz z ck już?
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
U mnie też zima zostaje .. Karol to o której wyruszamy???
-
B7 [BRB] Czarny Avant S-line 1.9 TDI
Żaróweczki klasa Pozdrawiam
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2018
Ja tak bardziej myślałem kolo 12 z kielc wyruszyć...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Sory za OT ale sam mialem najpierw 1bv. Nie siedzi za wysoko. Zlikwidowac ten problem mozna talerzykami z b5. Przod siadzie nizej. Dokładnie .. nie jest za wysoko a jak przeszkadza lub się nie podoba to zlikwidowac.. Wejdz na mój temat i tam zdjęcia te na keskinach to dokładnie te opony..
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Tak jak muunv pisze.. Ja mam bv i lato było 225/40 18" Nic nie tarło