Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Zamówie chyba ten z PL.. a szczerze to nawet nie włączałem ich bo jak błąd wywalił to odrazu spowrotem założyłem stare h11.. ale w sumie jeszcze raz założe wieczorem cykne fotke i wstawie.. Wysłane z Galaxy S7 edge
  2. Przyszły mi te żarówki.. a które kasowniki do tego moge zamówić bo błąd wywala..
  3. Są wspomnienia.. i przezaje....e zdjęcia
  4. Ja miałem już składane ale tylko ze środka z pokrętła.. teraz są dołożone moduły w drzwi, także roboty niedużo.. a koszty to najlepiej napisz na pw do kolegi kkam bo jest kilka rodzajów modułów.. zależy co jeszcze chcesz.. myśle że koło 300zł max ci wyjdzie. Wysłane z Galaxy S7 edge
  5. W sumie racja nieraz tak było "zamknąłem czy nie" a np pilot już nie łapie.. Wysłane z Galaxy S7 edge
  6. My również Dziękujemy Bardzo Organizatorom.. było MEGA SUPER.. za rok też napewno się zjawimy z rodzinką która jest pod niemniejszym wrażeniem jak ja Dzięki i Pozdrawiam
  7. Narazie mam pierwszy dzień dopiero ale już mi się podoba i na parkingach wygodniej i pewniej
  8. Doszedł kolejny fajny bajer Składane lusterka z pilota Podziękowania dla kkam
  9. Lepiej późno niż wcale.. Teraz to nie ma co żałować tylko korzystać z okazji że się tu jest
  10. Raczej na szybkości i to na chwile.. A moduł już załatwiony.. jestem właśnie na zlocie w bukowinie i jutro z kkam montujemy
  11. Widziałeś nawet politi mają takie.. i do Teselki .. choć na żywo nie widziałem, tylko czarne z NO i flaga..
  12. To ok.. będe się odzywał po 12 co i jak
  13. W pl pewnie tez unlegal bo ogólnie fajnie to wygląda poszukam zeby tu kupic Pozdro
  14. No ale to nie wolno ich mieć??? Przecież u nas w okolicy to od h..a jest tych naklejek..
  15. Wstaw jeszcze przerywniki i będziesz norków łapał
  16. Widzialem:) prawie obok Super bo Gabryś zastanawial sie z kim sie będzie bawił a syn twoj tez w podobnym wieku... Rozmawialem z żonką i ruszymy razem Bo ty o 13 ruszasz z ck już?
  17. U mnie też zima zostaje .. Karol to o której wyruszamy???
  18. Żaróweczki klasa Pozdrawiam
  19. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Matador hektorra 3 .. kupilem je rok temu new.. zrobilem jakies 10k km i w sumie dobre choc sa troche sliskie jak jest po deszczu..
  20. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam na 18" 8.5J gumy 225/40 i raczej dobrze to wyglada .. A opony Matador hektorra 3.
  21. Ja tak bardziej myślałem kolo 12 z kielc wyruszyć...
  22. Sory za OT ale sam mialem najpierw 1bv. Nie siedzi za wysoko. Zlikwidowac ten problem mozna talerzykami z b5. Przod siadzie nizej. Dokładnie .. nie jest za wysoko a jak przeszkadza lub się nie podoba to zlikwidowac.. Wejdz na mój temat i tam zdjęcia te na keskinach to dokładnie te opony..
  23. Tak jak muunv pisze.. Ja mam bv i lato było 225/40 18" Nic nie tarło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.