Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Jeszcze ciekawe czy niemcy wiedzą że jest u nas takie coś jak miękki dowód..
  2. Nie przesadzaj .. dobre B7 nie jest złe ?
  3. Karol cyknął kilka fotek także myślę że wrzuci
  4. Dzieki Panowie Miło było poznać i do następnego ?
  5. Melduje się
  6. To do zobaczyska
  7. Pozdro dla kolegi z ciemnej b6 w sedanie na numerach EOP .... który wyjeżdżał w krajnie prawdopodobnie z parku miniatór
  8. Znajdziesz nawet po lifcie w dobrej kasie
  9. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ogólnie też wydaje mi się pewnie zależy od nawierzchni (jaka śliska).. zima napewno mniej bo na zimie mam 16" i raczej nie kojarze takiego czegoś ..
  10. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przynajmniej koszty niskie
  11. Ok to coś się wymyśli ? W kontakcie...
  12. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To dobrze że obyło się bez grubszej robutki ?
  13. Łukasz nie wymyślaj tylko dawaj ?
  14. Pare postów wcześniej pisałeś że max 16 ? Może dasz rade wcześniej
  15. Ja np usuwam platikowym klinem delikatnie, klej usunąć miękką szmatką z jakimś zmywaczem (nawet do paznokci delikatnie) i na czarnym to najlepiej przepolerować..
  16. Jutro o 16 koło Auchana... Zainteresowany ktoś???
  17. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam cos takiego u mnie...
  18. U mnie już nie ma także może next będzie w benzynce ?
  19. Dokładnie tu jakaś benzynka by się przydała .. 2.7? ? min 1.8t
  20. No to bierz to i zakładaj komplet? A dekory zostawisz czerwone???
  21. W zeszłym roku miałem okazje być ?
  22. Kiedy dokładnie???
  23. To jak z terminem pod Spot Wojewódzki ????? Mnie np pasuje cały lipiec.. oprócz 3 ostatnich dni..
  24. Tyle że octavia to nadal to samo co golf czy leon... podwozie to samo czyli komfort też podobny także pozostaje kwestia gustu.. Megane bym odpuścił.. tym bardziej II.. nieraz było do czynienia z nimi Jeszcze możesz poszukać passata b5 ... też dobry wół roboczy najlepiej 1.9tdi 90km .. na pompie czyli lać i jechać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.