Treść opublikowana przez Adam87
-
Skan "miękkiego" dowodu.
Jeszcze ciekawe czy niemcy wiedzą że jest u nas takie coś jak miękki dowód..
-
Spociki w Kielcach
Nie przesadzaj .. dobre B7 nie jest złe ?
-
Spociki w Kielcach
Karol cyknął kilka fotek także myślę że wrzuci
-
Spociki w Kielcach
Dzieki Panowie Miło było poznać i do następnego ?
-
Spociki w Kielcach
Melduje się
-
Spociki w Kielcach
To do zobaczyska
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z ciemnej b6 w sedanie na numerach EOP .... który wyjeżdżał w krajnie prawdopodobnie z parku miniatór
-
Samochód do pracy - 10 000PLN - co wybrać ???
Znajdziesz nawet po lifcie w dobrej kasie
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
Ok to coś się wymyśli ? W kontakcie...
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
Łukasz nie wymyślaj tylko dawaj ?
-
Spociki w Kielcach
Pare postów wcześniej pisałeś że max 16 ? Może dasz rade wcześniej
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja np usuwam platikowym klinem delikatnie, klej usunąć miękką szmatką z jakimś zmywaczem (nawet do paznokci delikatnie) i na czarnym to najlepiej przepolerować..
-
Spociki w Kielcach
Jutro o 16 koło Auchana... Zainteresowany ktoś???
- B7 Crew
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
U mnie już nie ma także może next będzie w benzynce ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dokładnie tu jakaś benzynka by się przydała .. 2.7? ? min 1.8t
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
No to bierz to i zakładaj komplet? A dekory zostawisz czerwone???
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Karolku wiela takie ustrojstwo ?
-
A może by tak spot wojewódzki ?
W zeszłym roku miałem okazje być ?
-
A może by tak spot wojewódzki ?
Kiedy dokładnie???
-
A może by tak spot wojewódzki ?
To jak z terminem pod Spot Wojewódzki ????? Mnie np pasuje cały lipiec.. oprócz 3 ostatnich dni..
-
Samochód do pracy - 10 000PLN - co wybrać ???
Tyle że octavia to nadal to samo co golf czy leon... podwozie to samo czyli komfort też podobny także pozostaje kwestia gustu.. Megane bym odpuścił.. tym bardziej II.. nieraz było do czynienia z nimi Jeszcze możesz poszukać passata b5 ... też dobry wół roboczy najlepiej 1.9tdi 90km .. na pompie czyli lać i jechać.