Treść opublikowana przez Adam87
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Czyli wybór padł na LAS-R.. Extra koło
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Zrób zdjęcie całej konsoli jak to wygląda
-
Spociki w Kielcach
Zawsze jest coś do oglądania Niedziela tuż tuż..
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Krzysiu feleczki super I zderzaczek też klasa
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
Jakoś ogarniemy czas ... Narazie trzeba nagłaszać żeby więcej osób przyjechało Jak patrze na wcześniejsze posty to sporo jest klubowiczów w Świętokrzyskim i w samych kielcach także może się więcej osób zjawi i będzie okazja poznać pooglądać furki
-
A może by tak spot wojewódzki ?
Jest w temacie
-
B6 DIVISION
No to fakt .. u mnie mogą się wydawać czarne a u ciebie będą jasne
-
B6 DIVISION
To drugie jest w bardzo pochmurny dzień.. Poszukam jeszcze ..
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja w mojej b7 mam 45% wszędzie- Samochód do pracy - 10 000PLN - co wybrać ???
No niby nie mniejsza.. niewiem jak jest w c5 ale vectrze jest dosyć miejsca na nogi z tyłu.. bo o to najbardziej chodzi.. 1.6 wydaje mi się troche za słabym motorem bo czasami trzeba depnąć a tu by nie bardzo było czym a jednak pare kilometrow bedziecie robić.. Osobiście mam pare miesięcy ten samochód ale kupiłem go od gościa z którym pracuje także ze 4 lata widze go codziennie.. i nie ma jakichś strasznych ognisk rdzy, aż dziwne w sumie.. zawieszenie było raz zmieniane przód, koszt nie pamiętam ale coś koło 500 kpl.. rozrząd zmieniałem 2 mc temu koszt 250 zł + pompa wody 100zl + termostat 140zl jakiś taki obudowany.. Także w sumie vectra nie jakaś taka droga w utrzymaniu..- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Piękne furki- A może by tak spot wojewódzki ?
Jestem jak najbardziej Za.. czekam na termin Wysłane z Galaxy S7 edge- Spociki w Kielcach
Jestem Za.. Obecność obowiązkowa- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Tak jest.. Ale trzeba by ruszyć troche temat ze spocikami w kielcach bo cisza...- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
A może za tydzień zdjęcia ze spota jakiegoś ??? Sugeruje.....- Samochód do pracy - 10 000PLN - co wybrać ???
No to np a6 c5 to spory samochód to raczej ci nie potrzebny.. to w zasadzie reszta odpowiada bo czy to a3 czy leon czy golf to jest praktycznie to samo jeśli chodzi o miejsce w środku.. vectra C .. noo nie mam nic przeciwko oplowi bo w sumie sam mam vectre c 1.9l 120km też do pracy i też nie narzekam ...- Samochód do pracy - 10 000PLN - co wybrać ???
Zależy czy tylko was 3 jedzie czy jeszcze jakieś graty bierzecie..- B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Przyciemnione lampki wyglądają super A kolor faktycznie na wcześniejszych fotach wyglądał na czarny- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Forum hyde park -》 Na każdy temat -》 Spotkania na drodze- Audi A5 8T Sportback Pakiet "S5" Competition Plus,CAHA,9j 19" et 33 ORI ROTOR,POLIFT,3G+SIM,B&O
. . . . . . . .- A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Jak samochód jest ładny to nie potrzeba koloryzować zdjęć żeby było dobrze Szybki jeszcze przyciemnij do całości- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ojjj Krawężnik ???- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Piękny setup A dokładke na co łapiesz??? - B6 DIVISION