Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Czyli wybór padł na LAS-R.. Extra koło
  2. Zrób zdjęcie całej konsoli jak to wygląda
  3. Zawsze jest coś do oglądania Niedziela tuż tuż..
  4. Krzysiu feleczki super I zderzaczek też klasa
  5. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zobacz sobie w temacie u shakala.. On ma białe szkiełka. A na ciemnym aucie ma blade13.
  6. Jakoś ogarniemy czas ... Narazie trzeba nagłaszać żeby więcej osób przyjechało Jak patrze na wcześniejsze posty to sporo jest klubowiczów w Świętokrzyskim i w samych kielcach także może się więcej osób zjawi i będzie okazja poznać pooglądać furki
  7. Jest w temacie
  8. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to fakt .. u mnie mogą się wydawać czarne a u ciebie będą jasne
  9. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To drugie jest w bardzo pochmurny dzień.. Poszukam jeszcze ..
  10. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja w mojej b7 mam 45% wszędzie
  12. No niby nie mniejsza.. niewiem jak jest w c5 ale vectrze jest dosyć miejsca na nogi z tyłu.. bo o to najbardziej chodzi.. 1.6 wydaje mi się troche za słabym motorem bo czasami trzeba depnąć a tu by nie bardzo było czym a jednak pare kilometrow bedziecie robić.. Osobiście mam pare miesięcy ten samochód ale kupiłem go od gościa z którym pracuje także ze 4 lata widze go codziennie.. i nie ma jakichś strasznych ognisk rdzy, aż dziwne w sumie.. zawieszenie było raz zmieniane przód, koszt nie pamiętam ale coś koło 500 kpl.. rozrząd zmieniałem 2 mc temu koszt 250 zł + pompa wody 100zl + termostat 140zl jakiś taki obudowany.. Także w sumie vectra nie jakaś taka droga w utrzymaniu..
  13. Jestem jak najbardziej Za.. czekam na termin Wysłane z Galaxy S7 edge
  14. Jestem Za.. Obecność obowiązkowa
  15. Tak jest.. Ale trzeba by ruszyć troche temat ze spocikami w kielcach bo cisza...
  16. A może za tydzień zdjęcia ze spota jakiegoś ??? Sugeruje.....
  17. No to np a6 c5 to spory samochód to raczej ci nie potrzebny.. to w zasadzie reszta odpowiada bo czy to a3 czy leon czy golf to jest praktycznie to samo jeśli chodzi o miejsce w środku.. vectra C .. noo nie mam nic przeciwko oplowi bo w sumie sam mam vectre c 1.9l 120km też do pracy i też nie narzekam ...
  18. Zależy czy tylko was 3 jedzie czy jeszcze jakieś graty bierzecie..
  19. Przyciemnione lampki wyglądają super A kolor faktycznie na wcześniejszych fotach wyglądał na czarny
  20. Forum hyde park -》 Na każdy temat -》 Spotkania na drodze
  21. Jak samochód jest ładny to nie potrzeba koloryzować zdjęć żeby było dobrze Szybki jeszcze przyciemnij do całości
  22. Ojjj Krawężnik ???
  23. Piękny setup A dokładke na co łapiesz???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.