Treść opublikowana przez Adam87
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Zgadzam się z kolegą.. Agresywnie a zarazem Pięknie Dobra robota
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Siedzonka wyszły supera ten dekor faktycznie lepiej w piano black Baw się z polerką i wrzuć efekt twojej pracy.. Pozdrawiam
-
Mercedes 124 coupe
Moja jest z 1991 roku.. także też już 27 wskoczyło Ja tak ogólnie to zastanawiam się nad sprzedażą bo w sumie to niemam za bardzo czasu na zabawe przy mesiu.. przy A4 coś tam się podłubie jak mam wolne a tak to ciężko z czasem.. szkoda mi troche ale co zrobić.. Postaram się teraz w lipcu założyć temat o nim
-
Mercedes 124 coupe
Tak to jest M103.983 Nie ma co pokazywać bo twój w porównaniu do mojego to niebo a ziemia.. Jakieś fotki mam ale to jak go kupiłem i narazie stoi u gościa bo nie działał na benzynie (tak, ma gaz ) Teraz jak będe w pl w lipcu to go odbiore.. Przednie szyby mi się nie dosuwały, siedzenia się nie zapinały na blokady i jeszcze sporo sporo..
-
Mercedes 124 coupe
Hej Piękny wóz Powiedz mi czy te mechanizmy do anteny są drogie?? U mnie nie działa...
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
U mnie też się ją znajdzie Tak jest, Zapraszamy
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Wrzucaj foty odrazu po złożeniu... Uwielbiam patrzeć na samochód jak jest świeżo pomalowany, żadnego nawet minimalnego defektu.. ehh
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Grand Theft Auto V
Ja mam na ps3 i w sumie niewiem czy jest ok czy nie bo nie grałem na żadnej innej platformie...
-
Grand Theft Auto V
Gra ktoś jeszcze w coś z serii GRAND THEFT AUTO ????????
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
W sumie racja z tym kolażem a grafit pasowałby tylko w lato Faktycznie oglądałem teraz zdjęcia jak to się ma w kolorze auta.. i jest super Spokojnego weekendu Pozdrawiam
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Z tym IC będzie kosa (już jest ) A nie myślałeś te listwy czarne zostawić??
-
[B7] BFB/1.8T/163HP/TABLET NO moje Audi w Krakowie
Gratuluje autka chociaż już masz je długo więc i dużo zrobione... To 2 zdjęcie jest bez lamp.. jakaś przygoda??? Pozdrawiam
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ładny samochód to i kierownik sie zapatrzył Zapytaj go czy niechce kupić
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ehh .. tak czytam i czytam to jednak przydałoby się i u mnie wrzucić takie granie bo to czego słucham wymaga dobrej jakości... dasz znać na pw jaki cały koszt wyszedł i ile pracy??? Pozdrawiam
-
[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
Szybki troszke przyciemnij żonce Nie moge znaleźć tego linku do twojej a4..
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Przy samochodach się pracuje także raczej przyjemność
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Za tydzien będe w pl to też się pobawie z wnękami bo moje takie same jak nie gorsze Dzięki
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jakiś specjalny specyfik miałeś do wnęk?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Karol to Ty na DuBiT przyjedziesz już na gwincie Pięknie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Głównego pomysłodawcy by brakło.. nie sądze