Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. U mnie raczej będzie to samo więc już zaczynam szukać 320/288 A powiesz gdzie kupiłeś ? Norbercik wybacz za taki OT
  2. No to zestawik fajny Miałeś już te parametry czy zmieniałeś???
  3. Witam A dokładniej można wiedzieć z jakiej gm. jesteś??? Odzywaj się jak będziesz w pl.. Pozdrawiam
  4. A to zmieniłeś o to że już się skończyły czy jakiś inny powód?? Ja we wrześniu jak będe w pl, też musze zmienić tarcze i klocki, bo sie zaczynają kończyć a pozatym czasami jak się nagrzeją to popiskują sobie i jest to wkur... denerwuje mnie to ? i zastanawiam się nad zmianą na większe A mam teraz 312/255
  5. No Panie.. teraz to będzie hamować Przód widze 320 a tył???
  6. Widziałem na żywo... Autko extra ? Pozdrawiam i do zobaczenia na next spocie
  7. Kamil przyciemnij lekko te lampy... ładnie będzie, zobaczysz
  8. To zmień nalewkę i żeby też 5 wchodziły to i na lampy uzbierasz Pomysł fajny... u mnie zawsze takie drobne lądują w popielniczce i są na myjnie ale chyba pomyśle o nalewce
  9. 5 postów wyżej masz link do gościa co ja brałem od niego..
  10. A pewnie, trzeba serwis zrobić po trasie A jak droga.. spokojnie???? Pzdr Grzesiu, ogólnie gdy szukałem to miała być jasna, bo pomyślałem że ciemna będzie za ciemna.. o taką nawet dzwoniłem ale gość nie miał już jasnej tylko ciemną... to mówie kij, niech będzie ciemna. I taka przyszła.. Ale właśnie nie wygląda na aż taką ciemną a na opakowaniu pisało że ciemna
  11. @Damianq żadna tajemnica Dokładnie tu kupiłem... https://allegro.pl/folia-na-lampy-czarna-ciemna-do-lamp-avisa-30x100-i6648323676.html#thumb/4
  12. Kamerka jeszcze niestety nie podpięta bo nie było czasu.. teraz w niedziele wyjeżdżam także musi poczekać do września jak wróce Narazie przed wyjazdem tylko serwis..
  13. Nie to twój jest zgrabny.. jakby był wyższy to już nie bardzo... Najwyżej troszke przywioze sobie LY7W i będzie pod kolor autka
  14. Właśnie dlatego się rozglądam już Myślałem nad zmianą samochodu na większy ale szkoda mi tego także narazie zostanie Jakie są dostępne kolory???
  15. Będe w domu o tej godzinie także dzwoń pw poszło..
  16. Świetny box Zadzwonie ile taki i skąd i przedewszystkim do sedana czy są
  17. A dzięki za miłe słowo To daj znać kiedy będziesz dzisiaj leciał czy jutro to podjade do bielin bo mam 2km...
  18. Ale dzięki temu że powstało c8 z automatu c6 tanieje
  19. Mieszkam w tej gminie i leciałem napewno.. a Ty gdzie byłeś???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.