Treść opublikowana przez Adam87
-
Piłka nożna
Polska - Irlandia narazie 1:1 ?
-
Proszę o pomoc w identyfikacji podpisu
Nie znam niemieckiego także faktycznie tak może być
-
Proszę o pomoc w identyfikacji podpisu
Wygląda na Selby Vanderbeck.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podziękował
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Panowie mam pytanie.. Zmieniam hamulce na 320/288 i potrzebuje kupić komplet wężyków elastycznych.. to będą te same co w starych zaciskachczy inne??
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jak zawsze jest coś do roboty i chwila wolnego W przyszłym tygodniu można się spotkać bo teraz właśnie zmienia się rozrząd i hamulce I dzięki za spotkanie w niedziele i dla @karol1981 .. troche małe grono ale myśle, że z czasem się powiększy
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Zastanowie się nad tym, choć powiem Ci szczerze nie myślałem o tym??? Ciapne to w przyszłym tygodniu plasti dipem i zobaczymy jak to będzie..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Spociki w Kielcach
Będe za 15 min.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Spociki w Kielcach
Ja będę
-
Nasze zwierzątka
Dokładnie a jaki bohater z niego... szczeka na wszystkich
-
Nasze zwierzątka
To ja napisze pierwszy... Mam pieska o imieniu "franio" a rasa to Pinczer Miniaturowy Ma "już" 8 miesięcy i waży 2.2kg
-
Nasze zwierzątka
Witam wszystkich Szukałem tematu o naszych zwierzątkach ale nic nie znalazłem, więc postanowiłem założyć taki.. Podzielcie się jakie macie zwierzęta, może ktoś coś podpowie, może ma ktoś coś na sprzedaż po swoim zwierzątku, kto czego używa np. do pielegnacji.. Zdjęcia mile widziane.. Pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Bo się zastanawiam czy swojego wziąć.. żeby twój nie pożarł mojego
-
Spociki w Kielcach
No to zbieramy squad A ten mały gość jakiej rasy???
-
Spociki w Kielcach
Ja dziś niestety nie... ale wpadnij jutro o 15 koło zalewu
-
Eco driving - zagrożenie na drodze
To znaczy że pokonujesz dużo zakrętów i często hamujesz?
-
Spociki w Kielcach
Ok na tych płytach o 15.
-
Spociki w Kielcach
No cedzyna zalew, na którymś parkingu.
-
Kolejny Avancior V6
270/560 to już fajnie idzie ? A jak ma być więcej to już wogule Super
-
Spociki w Kielcach
Dla mnie 15 ok
-
Spociki w Kielcach
Może być koło zalewu ? Godzina najlepiej dla mnie to minimum 18 bo syn idzie na urodziny do kolegi w kielcach i będzie tam do 17. Zawioze ich do domu i na 18 powinienem być w cedzynie... Chyba że po 15 ale max do 17 ja bym był?
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Zrobiłem to samo... zobaczymy jak będzie.. Czekam na foty
-
Grzanie tylnej szyby klimatronik z B7 w B6
Diag-Tom 500259096