Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Do wyślesz mi ten numer na PW??
  2. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Powiem Ci szczerze ze ja tego nie podłączam wiec nie wiem za bardzo o co chodzi... Wiem tyle że podpinany był ten moj zestaw do rnsa normalnego i smiga a pod moj led nie dziala ( mam ..193A)
  3. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Potrzebny mi bo musze zadzwonic do niego ponieważ kupilem u niego moduł do kamerki cofania i moj elektronik nie może coś uruchomić tej kamerki i może woszu wie co i jak... może coś tam trzeba inaczej .... niewiem.
  4. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie miałby ktoś numer telefonu do @woszu ????
  5. Witamy w klubie
  6. Zapytaj tu..
  7. Tutaj zadawaj wszystkie pytania na temat B8..
  8. Dobry wybór
  9. No ładnie Zaciski ja mam czerwone choć żółte też ładnie wyglądają
  10. Ile ma przejechane?? Może rozrząd się odzywa..
  11. W takich sprawach zawsze możemy znaleźć za i przeciw.. U mnie naprawdę już czasami jest za nisko bo np. wjeżdżając do szkoły (syn tak chodzi) już zachaczam spodem.. taki podjazd, że musze pod kątem wjeżdżać lub wogule.. na podwórko mam tak że zostaje parę cm od dokładki. Z ostrożnością masz 100% rację..ja będę uważał, żeby nie przytrzeć ale wiesz jak to jest z kobietami (żonka też jeździ autkiem).... 'no uważałam przecie'
  12. Jacek nie mogę za bardzo w dół bo i tak już jest za nisko
  13. @Marcin Lipiński tak to wygląda..
  14. Karolku wystarczająco jest Jacku już są założone
  15. Tak 288.. Tak wyglądają A na autku zrobie za pare minut..
  16. Było zastanowienie, ale jakoś zdecydowałem jednak 320 Zestaw używany przez kilku klubowiczów tj. Tarcze zimmermann i klocki ferodo
  17. Popatrze za ceramiką i pomyślimy
  18. Narazie zrobiłem dopiero 10km także mechanicznie jeszcze niewiem ale chyba wszystko ok A żadnego wosku nie kładłem.. co to?? Kamil, oklepane może i jest na forum, ale tak na drodze nadal wrażenie robi także jest super
  19. Hamulce i rozrząd zrobione Dzięki dla @H4mm3R za zestaw rozrządu Również Dzięki dla @rsdziadek za swap hamulców i dla @Wandej za tarcze i klocki
  20. Naprawde Super to wygląda I pomimo tego że rzadko tam coś wrzucasz to się kiedyś przyda.. to samo mam jak kupiłem siatkę do bagażnika.. tak naprawdę raz się przydała, ale jest
  21. Adam87 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I remis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.