Treść opublikowana przez Adam87
-
Umowa kupna-sprzedaży samochodu - współwłaściciele
DR a polisa OC to dwie różne rzeczy.. Taki przykład: miałem golfa 3 i tylko ja byłem w DR jako właściciel. Polisa OC była za to na mojego teścia ponieważ on miał pełne zniżki a ja byłem na tej polisie jako współwłaściciel i to było normalnie legalne. Osoba która ubezpieczała mi samochód tak mi doradziła, że tak można więc skorzystałem. Teraz sytuacja z audi: Po kupnie pojechałem przerejestrować i jest tylko na mnie. Jako, że pracuje za granicą, polisa kończyła się tak, że mnie nie było. Pojechała żonka i Pani ubezpieczyciel doradziła jej żeby się dopisała do tego OC to będą jej też zniżki leciały.. koszt to 40zł więcej.
-
Tacierzyństwo
Bez stresu.. jeśli córka ma ponad 140cm wzrostu to ok.. gdyby miała poniżej 135cm to musi być w podkładce ale to tylko chodzi o tył samochodu, a z przodu 150cm. https://www.rodzice.pl/przewozenie-dzieci-w-samochodzie/
-
Wakacje w Chorwacji
Jest 7-dniowa i 30-dniowa.. Niewiem jak ceny na cpn lub przy granicy ale u nas w kielcach kosztują tak: 7 dni-90zł, 30 dni-157zł.
-
Muzyka w naszych autkach
Widze, że chyba nikt nie słucha tego rodzaju muzyki... To ja pokaże jeden kawałek i to jest remix napewno znanej Wam piosenki pt. Zombie zespołu The Cranberries
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Załóż tam temat.. napewno ktoś pomoże, bo tutaj raczej mało osób zagląda.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
https://a4-klub.pl/forum/275-audi-a4-b5/ Poszukaj tutaj.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Mam podobnie Żonce powiedziałem że jak parkuje i jest krawężnik to lepiej tyłem.. łatwiej do wyjadu i wogule ?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
To jak urlop to odpoczywaj Pozdrawiam
-
Tacierzyństwo
A dziękuje
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grzesiek jak zwykle do przodu Oby tak dalej I zamówiłeś tą folie na lampy??
-
Tacierzyństwo
Już drugie w drodze także gratisy mogą być inne A ogólnie dowiedziałem się od Żonki że już padł wybór na Chicco Urban..
-
Tacierzyństwo
Łoooo nowe są od 4500 zł
-
Tacierzyństwo
Oblookam
-
Tacierzyństwo
Kamil a co jest w tym 4w1???
-
A to moja Audi
Hubert wrzuć więcej fotek wszystkiego i jakiś opis to będzie się oceniać coś innego.. motorek fajny Tak jak kolega @underdaglas pisze feleczka lepsza i już będzie inny look
-
A to moja Audi
Fajnie tylko do tego progi i.... pokaż tył audiczki ?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Pawełku sorki że to tu wklejam https://spidersweb.pl/autoblog/elektryczne-audi-tesla-swap/amp/
-
A to moja Audi
Gratuluje posiadania B7 Napisz coś o niej i więcej, więcej fotek..
-
Strefa Śmiechu
- Strefa motocyklistów
No niby prawda co piszesz.. rozważe jeszcze co to będzie.. czy full cross czy enduro- Strefa motocyklistów
Takie proste pytanie... Dlaczego???- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Żonka zadowolona z furki? Chodzi o to żeby a4 nie jeździła A co z b5??- Co to za felga?
A mi bardziej wyglądają na OEMS 111 w kolorze auta.- Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Zgadzam się w 100%... czy to model s czy model x, wszystkie mają te plastiki straszne.... Znajdźcie sobie atrykuł o modelu 3.. tam się dzieją cuda.. tam nawet instalacja jest na wierzchu- Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Dokładnie... te samochody powinny być przynajmniej o połowe tańsze.. - Strefa motocyklistów