Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. DR a polisa OC to dwie różne rzeczy.. Taki przykład: miałem golfa 3 i tylko ja byłem w DR jako właściciel. Polisa OC była za to na mojego teścia ponieważ on miał pełne zniżki a ja byłem na tej polisie jako współwłaściciel i to było normalnie legalne. Osoba która ubezpieczała mi samochód tak mi doradziła, że tak można więc skorzystałem. Teraz sytuacja z audi: Po kupnie pojechałem przerejestrować i jest tylko na mnie. Jako, że pracuje za granicą, polisa kończyła się tak, że mnie nie było. Pojechała żonka i Pani ubezpieczyciel doradziła jej żeby się dopisała do tego OC to będą jej też zniżki leciały.. koszt to 40zł więcej.
  2. Bez stresu.. jeśli córka ma ponad 140cm wzrostu to ok.. gdyby miała poniżej 135cm to musi być w podkładce ale to tylko chodzi o tył samochodu, a z przodu 150cm. https://www.rodzice.pl/przewozenie-dzieci-w-samochodzie/
  3. Jest 7-dniowa i 30-dniowa.. Niewiem jak ceny na cpn lub przy granicy ale u nas w kielcach kosztują tak: 7 dni-90zł, 30 dni-157zł.
  4. Widze, że chyba nikt nie słucha tego rodzaju muzyki... To ja pokaże jeden kawałek i to jest remix napewno znanej Wam piosenki pt. Zombie zespołu The Cranberries
  5. Załóż tam temat.. napewno ktoś pomoże, bo tutaj raczej mało osób zagląda.
  6. https://a4-klub.pl/forum/275-audi-a4-b5/ Poszukaj tutaj.
  7. Mam podobnie Żonce powiedziałem że jak parkuje i jest krawężnik to lepiej tyłem.. łatwiej do wyjadu i wogule ?
  8. A dziękuje
  9. Już drugie w drodze także gratisy mogą być inne A ogólnie dowiedziałem się od Żonki że już padł wybór na Chicco Urban..
  10. Łoooo nowe są od 4500 zł
  11. Oblookam
  12. Kamil a co jest w tym 4w1???
  13. Hubert wrzuć więcej fotek wszystkiego i jakiś opis to będzie się oceniać coś innego.. motorek fajny Tak jak kolega @underdaglas pisze feleczka lepsza i już będzie inny look
  14. Fajnie tylko do tego progi i.... pokaż tył audiczki ?
  15. Pawełku sorki że to tu wklejam https://spidersweb.pl/autoblog/elektryczne-audi-tesla-swap/amp/
  16. Gratuluje posiadania B7 Napisz coś o niej i więcej, więcej fotek..
  17. No niby prawda co piszesz.. rozważe jeszcze co to będzie.. czy full cross czy enduro
  18. Takie proste pytanie... Dlaczego???
  19. Żonka zadowolona z furki? Chodzi o to żeby a4 nie jeździła A co z b5??
  20. A mi bardziej wyglądają na OEMS 111 w kolorze auta.
  21. Zgadzam się w 100%... czy to model s czy model x, wszystkie mają te plastiki straszne.... Znajdźcie sobie atrykuł o modelu 3.. tam się dzieją cuda.. tam nawet instalacja jest na wierzchu
  22. Dokładnie... te samochody powinny być przynajmniej o połowe tańsze..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.