Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Ew. 700 km do wymiany oleju 450 000 km widziałem w b8 znajomego ale jeździł do Norwegii kilka razy w roku przez pare lat
  2. Cała zima przed Tobą, więc na spokojnie, jak coś trafisz odpowiedniego dla siebie i w dobrej cenie to bierz I odrazu wrzucaj zdjęcia, bo są niektórzy co trzymają w napięciu bardzo długo......
  3. Wrzucać już raczej sensu nie ma, bo już większość osób myśli o zimie, także będziesz miał więcej czasu na poszukiwania odpowiednich na lato A do zimówki jakiś dystans dołóż
  4. Noo.. z ciemnymi szybkami jest dobrze Karol a koło zmieniasz czy już czas na zimówkę???
  5. Lubi spać pod kołdrą
  6. He he faktycznie, niech się docierają? Gratulacje drugiego roczku na forum ?? pisz do prezesa o jakieś ulgi Szkoda tylko, że autko sprzedajesz.... no ale myślę, że twój projekt trafi dalej w dobre ręce
  7. To i tak dobrze... U mnie niedługo 300
  8. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To fakt ale już wiadomo mniej więcej co i jak... Dzięki przekaże mu co i jak i napewno jeszcze będzie pare pytań odnośnie tego tematu..
  9. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli tak po chłopsku to poprostu odblokować grzanie???
  10. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    CP ??
  11. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aha.. A w pln ile mniej więcej..
  12. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam pytanie... Jaki byłby koszt dołożenia grzanych foteli w a4 b8??? Znajomy pyta bo ma allroad'a i chciałby takie coś wymodzić.. mówi że grzane fotele ma także reszta co tam potrzeba...
  13. Dużo osób czyta.. na moim temacie też widzę dużo wyświetleń a komentarzy minimum... zauważyłem, że odkąd nie ma tapatalka to rażąco spadła ilość wszystkich komentarzy... Fajnie lecisz z autkiem Nigdy nie myślałem nad ceramiką... poczytam popatrzę i pomyślimy na przyszły rok
  14. No faktycznie ten moduł ma wejście takie jak w starszych telefonach pod ładowarkę.. także zaktualizuje Dzięki Kamil
  15. Jeszcze mam takie coś Na hamowni tyle wyszło.. Jak się okazało, jakiś program był tylko niewiem w jakim celu.. z dołu nie brał lepiej, kucy nie zyskał ani NM, prawdopodobnie było to związane z wypalaniem dpf i po jego wycięciu tak zostało... Teraz będzie trzeba wgrać ori mapę i dopiero próbować modzić program..
  16. No niestety.. Ale na spokojnie się ogarnie wszystko...
  17. Gratulacje autka B7 w cabrio
  18. I mówisz, że fajnie te żarówki świecą??? Na biało??? Bo już mam kupca na te moje także mogę coś myśleć... Jutro włożę te normalne żarówki i będe wiedział na 100% jak to działa..
  19. Coś się jeszcze działo przy autku ... Podłączone zostało doświetlanie zakrętów .. jednak nie działa jak potrzeba... moduł który zakupiłem nie działa odpowiednio z moimi żarówkami i rezystorami zamiast gasnąć gdy jest kierownica prosto to one się świecą i nie ma tego efektu ściemniania tylko świecą taką samą siłą.. i niewiem wreszcie czy będę mógł założyć led.. Druga sprawa to kamera cofania.. Musze zmienić radio na takie, żeby obsługiwało kamerkę bo moje nie obsługuje.. już rozmawiałem z @siemian także już ogarnięte.. Pojutrze wyjeżdżam także reszta za 6 tygodni........ Kur.. jeszcze dekielek zgubiłem
  20. Pozdro dla kierownika czarnej b6 kombi z wlepą klubową na klapie widziany na S74 w stronę Cedzyny.. obtrąbiony
  21. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Już się wyjaśniło... mam rnse led, ori kamere cofania ale nie ori moduł do tej kamery ..... ma ktoś taki moduł na sell???
  22. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam.. Panowie miałby ktoś numer telefonu do @woszu??? Pilnie potrzebuje... może być na PW. Edit: ogarnięte .. dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.