Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. No i nic nie modzisz w octavce??? Seria zostanie
  2. A co.. domalowałbyś różow3go skiboxa do skody Karol sorki za spam
  3. Ustalajcie, ja się dostosuje
  4. Karolku nie mam fb to weź pisz tutaj jakby było coś wiadome..
  5. No ja będę od 3 listopada 2 tygodnie to można się gdzieś ugadać Kto się jeszcze pisze????
  6. No i pięknie Co zrobiłeś żeby mocniej dawało???
  7. Tak jak pisałem kiedyś.. cały czarny, pięknie Kierunkowskazy w błotnikach też przyciemnij
  8. Tu krótki filmik, ale ciekawy.. Edit: Filmik przeniesiony
  9. Jeździsz na zloty??? Kolega z pracy też ma hodowle owczarków niemieckich
  10. Nie ten dział .. Napisz tu.. https://a4-klub.pl/forum/179-25tdi/
  11. Tylko i wyłącznie pospawaj.. Później ładnie pilniczkiem zeskrob nadmiar i będzie bajka...
  12. I w sumie czarny taki optymalny... no zobaczymy jak będę malował bo narazie jest szary
  13. Dokładnie.. obrysy jak w większości większych aut Karol i kupiłem tego skiboxa ale pomaluje go chyba w kolor samochodu patrzyłem w necie zdjęcia i będzie dobrze w srebrnym..
  14. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Niestety jeszcze nie... jestem za granicą ale wezmę się za to w poniedziałek 5 listopada, także będę informował co i jak.. Z klamkami to słyszałem, że dobrze jest obłożyć te plastiki prowadzące folią aluminiową, tak żeby odbijały światło..
  15. Czyli najładniejsza Mogę wiedzieć gdzie ją nabyłeś???? Ja już miałem wstępne rozmowy w sprawie całej w skórze, choć właśnie nie ukrywam, że ładniejsza jest ta..
  16. Teść na budowie używa pneumatu firmy Makita już chyba 3 rok i jest zadowolony niego, sam kilka razy go używałem do zmiany kół i daje rade bez problemu, ale wiadomo ile ludzi tyle opini.. pomyśl ile kasy masz na przeznaczenie i szukaj w tej cenie
  17. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja kupowałem na jesień 2017 i nawet się trzyma... niewiem czy konkretnie to ale też dałem coś koło 100 zł
  18. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zapytaj @Gremlin0209 wiem, że miał kiedyś na sell.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.