Treść opublikowana przez Adam87
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
No i nic nie modzisz w octavce??? Seria zostanie
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
A co.. domalowałbyś różow3go skiboxa do skody Karol sorki za spam
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Kurła Marcin nie aż tak
-
Spociki w Kielcach
Ustalajcie, ja się dostosuje
-
Spociki w Kielcach
Karolku nie mam fb to weź pisz tutaj jakby było coś wiadome..
-
Spociki w Kielcach
No ja będę od 3 listopada 2 tygodnie to można się gdzieś ugadać Kto się jeszcze pisze????
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Gdzie ją robiłeś i jaki koszt???
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
A jaki masz teraz zawias??
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
No i pięknie Co zrobiłeś żeby mocniej dawało???
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Ooo będzie niżej
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Tak jak pisałem kiedyś.. cały czarny, pięknie Kierunkowskazy w błotnikach też przyciemnij
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tu krótki filmik, ale ciekawy.. Edit: Filmik przeniesiony
-
Nasze zwierzątka
Jeździsz na zloty??? Kolega z pracy też ma hodowle owczarków niemieckich
-
{a4-b6}-dziwny odgłos z układu doładowania
Nie ten dział .. Napisz tu.. https://a4-klub.pl/forum/179-25tdi/
-
Naprawa aluminiowej maski - problem...
Tylko i wyłącznie pospawaj.. Później ładnie pilniczkiem zeskrob nadmiar i będzie bajka...
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
I w sumie czarny taki optymalny... no zobaczymy jak będę malował bo narazie jest szary
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Dokładnie.. obrysy jak w większości większych aut Karol i kupiłem tego skiboxa ale pomaluje go chyba w kolor samochodu patrzyłem w necie zdjęcia i będzie dobrze w srebrnym..
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No pięknie
-
B7 Crew
Niestety jeszcze nie... jestem za granicą ale wezmę się za to w poniedziałek 5 listopada, także będę informował co i jak.. Z klamkami to słyszałem, że dobrze jest obłożyć te plastiki prowadzące folią aluminiową, tak żeby odbijały światło..
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Czyli najładniejsza Mogę wiedzieć gdzie ją nabyłeś???? Ja już miałem wstępne rozmowy w sprawie całej w skórze, choć właśnie nie ukrywam, że ładniejsza jest ta..
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Ta kierownica jest prze...... Nie widze dokładnie.. to cała skóra czy pikowane boki???
-
Pistolet,klucz , do odkręcania kół-akumulatorowy
Teść na budowie używa pneumatu firmy Makita już chyba 3 rok i jest zadowolony niego, sam kilka razy go używałem do zmiany kół i daje rade bez problemu, ale wiadomo ile ludzi tyle opini.. pomyśl ile kasy masz na przeznaczenie i szukaj w tej cenie
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Zgadzam się