Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. W norwegii są korony Jeszcze się okazało,że turbo nie zapieczone, tylko zablokowane.. coś wpadło widocznie (pewnie klapka) i zablokowało turbo.. Turbina jedzie do regeneracji, klapki będą usunięte, program zostanie wgrany.. ile wyjdzie to wyjdzie.. A dalej będziemy myśleć
  2. Aha.. to na wiosne pomyślimy Kamil nie chcę 1.9.. jak coś to 2.7 lub 3.0...
  3. Tyle, że niewiesz jaki słupek kupisz.. A tak to regeneruje się swój i może wytrzyma dłużej
  4. Autko jest w trakcie stage 1.... Żeby nie było, że fajnie będzie, to jest tak.. Zapieczona geometria turbiny.. I jeszcze takie coś Edit: Niestety teraz nie mam czasu na naprawe tej głowicy (bo to raczej głowica pęknięta lub zawory) i będę musiał poczekać do tak myśle wiosny... wiem, że teoretycznie im wcześniej tym lepiej, ale niestety musze poczekać... W razie co to się słupek wymieni
  5. Kamil szerokości Fajnie, że droga bezproblemowo przeleciała.. A kiedy wracasz do PL???
  6. A ja nie jestem wogule za ledami do tablicy rejestracyjnej... najchętniej to wywaliłbym całkiem podświetlenie tablicy, jeszcze jak ktoś ma fajne lampy z tyłu to ledy w tablicy tylko zasłaniają owe lampy..
  7. Potwierdzam.. niby a4 małe.. mniejsze niż np. A6 ale zdecydowanie wystarczające
  8. Też niedawno to przechodziłem A z radiem to zdania są podzielone... Ja osobiście chciałem RNS-E i mam
  9. No teraz już lepiej jest Jak będzie mało to pozmieniasz kilka rzeczy i zrobisz ponad 200 Ja mam jeszcze to gorzej, że moje BRD późno bierze Zobaczymy może da się coś z tym zrobić...
  10. No, teraz jest super Lampy też ładnie wyszły Jaką folię użyłeś???
  11. A wrzucisz jakieś tak żeby było widać Ale napewno jest niżej
  12. Bardziej jak bentley... choć to teraz i tak to samo
  13. No to życzę powodzenia i czekamy na efekty
  14. Gratuluje autka Bezawaryjności życze
  15. Na spokojnie To kiedy z czymś startujesz???
  16. Kurde tak szczerze to jutro nie bardzo a w poniedziałek też zaprowadzam autko, ale podlece samochodem polnym tj. Omega kombi 2.2 dti
  17. I doświetlanie zakrętów już ogarnięte Było zamontowane już jakiś czas, ale dziś dzięki @kamil-vag zaczęło działać jak potrzeba
  18. Potwierdzam w 100% Dzięki Kamil.. na taki efekt czekałem.. Aha i mam założone te żarówki co podesłałeś mi linka
  19. Nie łączyłem się z nim... Ide po niego podpinam i zobaczymy... Wyśle fotkę... a Ty w pracy czy w domu??? Jak coś to moge zadzwonić???
  20. No jak zakodowałeś, bo u mnie to troche 'inaczej' świeci..
  21. Kamil a Ty masz ten sam moduł co ja???
  22. No to poniedziałek Jak wolne to można

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.