Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
W norwegii są korony Jeszcze się okazało,że turbo nie zapieczone, tylko zablokowane.. coś wpadło widocznie (pewnie klapka) i zablokowało turbo.. Turbina jedzie do regeneracji, klapki będą usunięte, program zostanie wgrany.. ile wyjdzie to wyjdzie.. A dalej będziemy myśleć
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Aha.. to na wiosne pomyślimy Kamil nie chcę 1.9.. jak coś to 2.7 lub 3.0...
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No a Koj@k nie bierze go???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tyle, że niewiesz jaki słupek kupisz.. A tak to regeneruje się swój i może wytrzyma dłużej
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Autko jest w trakcie stage 1.... Żeby nie było, że fajnie będzie, to jest tak.. Zapieczona geometria turbiny.. I jeszcze takie coś Edit: Niestety teraz nie mam czasu na naprawe tej głowicy (bo to raczej głowica pęknięta lub zawory) i będę musiał poczekać do tak myśle wiosny... wiem, że teoretycznie im wcześniej tym lepiej, ale niestety musze poczekać... W razie co to się słupek wymieni
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil szerokości Fajnie, że droga bezproblemowo przeleciała.. A kiedy wracasz do PL???
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
A ja nie jestem wogule za ledami do tablicy rejestracyjnej... najchętniej to wywaliłbym całkiem podświetlenie tablicy, jeszcze jak ktoś ma fajne lampy z tyłu to ledy w tablicy tylko zasłaniają owe lampy..
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Potwierdzam.. niby a4 małe.. mniejsze niż np. A6 ale zdecydowanie wystarczające
-
Audi/A4/1.8T/byMartinger416
Też niedawno to przechodziłem A z radiem to zdania są podzielone... Ja osobiście chciałem RNS-E i mam
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No teraz już lepiej jest Jak będzie mało to pozmieniasz kilka rzeczy i zrobisz ponad 200 Ja mam jeszcze to gorzej, że moje BRD późno bierze Zobaczymy może da się coś z tym zrobić...
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
No, teraz jest super Lampy też ładnie wyszły Jaką folię użyłeś???
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
A wrzucisz jakieś tak żeby było widać Ale napewno jest niżej
-
Zielony Avant A4 b7 2.0 TDI 8V BPW / AIRRIDE / R8 / RS4 /
Bardziej jak bentley... choć to teraz i tak to samo
-
Silver bfb a4 b7
No to życzę powodzenia i czekamy na efekty
-
Zielony Avant A4 b7 2.0 TDI 8V BPW / AIRRIDE / R8 / RS4 /
Gratuluje autka Bezawaryjności życze
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Blende z BRD wziąłeś?? A tak apropos to sprzedałeś BRD??
-
Silver bfb a4 b7
Na spokojnie To kiedy z czymś startujesz???
-
Spociki w Kielcach
Kurde tak szczerze to jutro nie bardzo a w poniedziałek też zaprowadzam autko, ale podlece samochodem polnym tj. Omega kombi 2.2 dti
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
I doświetlanie zakrętów już ogarnięte Było zamontowane już jakiś czas, ale dziś dzięki @kamil-vag zaczęło działać jak potrzeba
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Potwierdzam w 100% Dzięki Kamil.. na taki efekt czekałem.. Aha i mam założone te żarówki co podesłałeś mi linka
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Nie łączyłem się z nim... Ide po niego podpinam i zobaczymy... Wyśle fotkę... a Ty w pracy czy w domu??? Jak coś to moge zadzwonić???- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No jak zakodowałeś, bo u mnie to troche 'inaczej' świeci..- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil a Ty masz ten sam moduł co ja???- Spociki w Kielcach
No to poniedziałek Jak wolne to można - A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)