Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Pompki idą do wymiany i turbo jako pierwsze.. Zastanawiam się właśnie z BPW wtryski... a tubro GTB.. chciałem na CAHA ale nie ma chyba sensu.
  2. To ja może pytaniem na Twoje pytanie... A ile można zyskać??? Bo jeżeli pare kucy to nie będę się bawił w wymiane dolotu... 5ak ogólnie to chciałem max 230-250 hp także jeżeli np uzyskałbym 230 bez zmiany dolotu to zostawiam jak jest... Choć wiadomo, że w miare jedzenia apetyt rośnie ale narazie taka opcja.
  3. Tak jak kiedyś pisałem... wszystko na czarno
  4. No niestety właśnie tak... A wie ktoś od czego można dopadować????
  5. No wiem ? Odezwę się jutro po południu, a zgadamy się jakoś po świętach.
  6. Na wiosnę będzie zmiana suszary i wtryski narazie... zobaczymy co wyjdzie... coolery mam dwa także zostaną.
  7. Kolektor tak, na pierwszej fotce... ale na drugiej leży pięknie turbinka, aż się świeci @danielstol a taki kolektor lub taki jak Twój podejdzie do BRD???
  8. Odrazu młodziej w środku Normalne płyty działają??? Jak tak to mapa też powinna śmigać
  9. Ja mam 13mm z przodu a 20mm z tyłu i jest dobrze, żadnego bicia itd itp..
  10. Aj aj aj... co to się tu wyprawia.... Piękniee 240/480 to już ładny wynik
  11. Możesz zamówić takie dystanse, żeby nie dawać pierścieni.. powinno być lepiej.
  12. No to ładnie się wyważyło... Większość chłopaków z forum brało dystanse z DYSTOM-u...
  13. No i pięknie Wreszcie pokazałeś kółko.. Jeszcze tylko trzeba zobaczyć jak na autku leży... ale będzie kosa
  14. Piękna Znajomy kilka lat temu też miał s8 w manualu... jazda bajka
  15. A4 i nie tylko... skody itp (@MARCIN607)
  16. Oblukam
  17. A jakie są kosmetyki w tej torbie??
  18. Rysio spory Gryzą się??? Czy już przyzwyczajeni sobą???
  19. To weź zaktualizuj pierwszy post tak, żeby było jasne już na początku co i jak Pozdrawiam
  20. Czyli dalej mody W sumie racja z tym przyciskiem.. i tak nie często się go używa..
  21. Czyli na wiosnę gruba zabawa się szykuje A przycisk ESP gdzie dajesz???
  22. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie za zainteresowanie Już się biore za czytanie
  23. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak jak pisałem wcześniej... Przedlift, a radio concert.
  24. Bardzo fajne B6 Bezawaryjności życze i modów masę... A tą rolkę dasz tak bardziej widoczną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.