Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dlatego ja mam na wkręty a nie właśnie na śruby.. już miałrm gotowe śrubki, żeby zamontować, ale mówie sobie, że będzie za sztywno Teraz jest ok
  2. No właśnie dobre pytanie... Karol kupiłeś???
  3. Jeszcze śrubami można, ale później w razie co to już zostawiasz cały zderzak
  4. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki bardzo
  5. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy do b8 avant pasuje kanapa z sedana??
  6. No jakby silnik do wymiany to pewnie wyjdzie coś koło tego. Bmw e61... hmm .. ciekawe Daj znać jak wyjdzie. Trzymam kciuki
  7. Karol coś dla Ciebie.. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-204km-s-line-quatrro-s4-bezwypadkowy-wszystko-w-orginale-ID6BB0bL.html?utm_source=rtbhousemediabuying&utm_medium=cpc&utm_campaign=rtbhouse-m
  8. U siebie złapałem dłuższymi wkrętami z większą podkładką.
  9. Niestety nie w polsce.. szkoda Norwegia
  10. Będzie ciekawie. Maluj i rzucaj foty
  11. Moja A4 też już raczej zostanie z nami No miało po zlocie a tu widzisz.. lekarz powiedział, że luty i już.. jeszcze do tego na 14 także jak coś prezent na walentynki z głowy
  12. 7 lat.. to pięknie Czyli pewnie znasz autko jak własną kieszeń Ze zlotem to wątpliwe abym się pojawił... żonka rodzi w lutym, więc mam cały luty wolny, a później dopiero przyjeżdżam na święta wielkanocne... także może być ciężko... tym bardziej z kilku tygodniowym dzieckiem
  13. No Mareczku widzę, że miałeś postanowienia noworoczne Kolorek zacisków fajny.. mało spotykany, także to może być to.. Pozdrawiam
  14. Jeśli nie ingerowałbyś w strukturę, to nie ma się czego bać.. choć czasami taka np. podłóżnica zmieniona lepiej wygląda i jest pewniejsza niż ori sprzed 12-15 lat.. no i wiadomo, żeby nie była zrobiona "u somsiada janusza w szopie" Nie zaśmiecając tematu, u mnie w firmie zmienialiśmy cały tył w tesli model x... tak to wyglądało na ramie..
  15. No teoretycznie groźnie brzmi, ale wiesz, że czasami może tylko straszyć z zewnątrz.. hmm, ciekawe jak z podłóżnicami.. choć podejrzewam, że mogło nic im się nie stać. Bo jak struktura auta dobra, to kupujesz takie coś na graty i jeszcze zarobisz na reszcie.. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-s-line-bre-anglik-ID6zvlFw.html?utm_source=rtbhousemediabuying&utm_medium=cpc&utm_campaign=rtbhouse-m
  16. W którą strone??
  17. To znaczy, że miałbyś więcej do rezania
  18. Marcin nie myślałeś o pomalowaniu grila na czarno??? Sam chrom. Zdjęcie super znaczy autko
  19. Hulajnoga na lato, a na zime jednak musisz kupić jakieś cuś...
  20. Kurcze Dawid szkoda Najważniejsze, że żonce się nic nie stało, a z autkiem dasz rade poprawić Grzesiu a to u Ciebie większe szkody wynikają??? Z tego co pamiętam to raz tylko chyba drzwi...
  21. No i najważniejsze, że się jeździ. "Coś tam" zawsze wyniknie, ale nie ma się czym przejmować Widziałem, że na zlot śmigasz... super ja niestety w tym roku nie dam rady
  22. Fajnie, że 3 latka już mineło bezawaryjnie
  23. Noo teraz tak Jest na czym oko zawiesić Coś więcej planujesz??? Czy korekta lakieru, wydech i wywalić chromy to wszystko??? Wydech zmieniasz dla lepszego dźwięku czy chodzi o EU???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.