Treść opublikowana przez Adam87
-
Red Sportback 2.0TQ
To skąd najlepiej kupić??? Chciałem u siebie w vectrze założyć bo teraz jest troszke taka koza i żeby nie było lipy przy kontroli
-
Red Sportback 2.0TQ
Norbi, można w norwegii zakładać dystanse???
-
Audi A4 B7 Avant 1.8T Quattro
Tak, też Norwegia ja jestem w Buskerud a dokładniej Drammen. Wrzucaj fotki autka
-
Audi A4 B7 Avant 1.8T Quattro
Może być i tak W której części norwegii jesteś???
-
Audi A4 B7 Avant 1.8T Quattro
Wszyscy chcą zobaczyć... wrzuć w pierwszy post i opisz co tam masz
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Tomek, poszło PW do Grzesia także może coś tam wpłynie ale nie wiem ile- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To teraz szwagrowi podpowiedz co i jak, żeby szybko i ładnie w B7 było USA na klapie U siebie nie myślałem nigdy o takim modzie.. choć patrzyłem na necie to w avancie bardziej jakoś pasuje niż w sedanie.. Dają tylko małe lub tylko duże, bo te rejestracje mają mniej liter i cyfr... a niewiem jak to się ma do tej rejestracji kwadratowej, ale ona wogule nie pasuje do otworu USA.. @HOLMATRO tak patrzyłem na fotkę na której stoją wasze autka to faktycznie ładnie będzie z małą rejestracją Aha i brakuje na szybie napisu B7 CREW- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
I widzisz, tylko patrzeć u Ciebie temacie na kolejną zmianę w autku Pewnie, nikt nie zabroni wymieniać i nawet nie wymieniać jak to zdarzało się... Jak jeszcze w polsce pracowałem zmienialiśmy gościowi motorownie bo zatarł.nie pamiętam samochodu.nieważne. Jak rozebraliśmy to nie było oleju.Powiedzieliśmy że silnik zgnił od oleju, a on na to uderzając się w pierś mówił "jak boga kocham 3 lata nie zmieniałem" Ale jakoś dałeś radę sporo porobić, czyli luki w systemie znasz Grzesiu też da rade.. Pozdrawiam Panowie- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Coś napewno wymyślisz Zawsze może się ryska albo wgniotka zrobić na klapie, a to znaczy malowanie, a to z kolei znaczy... USA- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ja u siebie olej zmieniam tak co 10-12tys, czyli tak co niecały rok, bo tyle niestety robię tylko km. W zasadzie to żonka połowe tego. Dlatego też czasami myślałem o jakiejś benzynce, ale tak naprawde to szkoda mi tego...- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Czyli i tak kombinacja, ale jeśli legalna... to super Czyli jednak będzie Holmatrowóz USA???- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To czyli da radę u Ciebie zmienić tą rejestrację- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Urzędnicy dali takie tablice bo tak naprawde już kilka lat temu mieli to wprowadzić, ale jak zwykle mieli coś ważniejszego do roboty.. i poprostu wprowadzili je do użytku nie mając tak naprawdę żadnych podstaw do weryfikowania komu się należą a komu nie.... to tak luźno Fajnie, że pracujesz w ASO i masz możliwość sprawdzenia swojego autka. Co 8 tys to nie za często? Tak tylko pytam bo wiadomo, że lepiej co 8kkm niż np 20kkm A słyszałem, że nie można zmienić rejestracji jak już się ma autko zarejestrowane.. chyba, że się zgubi tablice lub ukradną, więc Grzesiu w tej A4 chyba nie będzie miał- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Super autko Dawid Z tą klapą pomysł pierwsza klasa A o tą rejestracje to tak jak Grzesiek napisał.. bez stresu, auto nieprzystosowane do standardowego rozmiaru i tyle. Zawsze mogą wyjść z urzędu i sprawdzić. Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
No to będzie kosa z czarnymi lampami- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Furka extra Kasy włożonej nigdy za dużo.. zawsze coś znajdziesz, żeby polepszyć, udoskonalić. Tak jak Norbert napisał, zmienić pewne auto na coś niewiadomego to nie sztuka.. potem tylko nerwy...- B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
To gratulacje dla brata. Wiadomo z jakich rąk są autka to można brać- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ale też fajnie świeci? ? W środku widniutko i pod drzwiami- Spociki w Kielcach
W zasadzie to już o 3 w nocy Co zrobić. Ale będę w lutym cały miesiąc więc jakby był jeszcze śnieg to możemy poszaleć. Ja już wczoraj wieczorem miałem chwile, że myślałem czy koło do wymiany czy tylko kapeć krawężnik- Red Sportback 2.0TQ
Fajnie teraz to wygląda Nawet nie wiedziałem, że można tak w A3- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Polać mu Też jestem tego zdania i dlatego ich nie zamówiłem- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Były dostępne, ale faktycznie nie ma sensu.. nawet pozwolę sobie zacytować część maila od Tomka.. "Zastanów się nad koniecznością zmiany żarówek na led w lampkach ostrzegawczych.Myślę, że bardziej spektakularny efekt otrzymujemy, zmieniając żarówki lampek białych(pozostałego oświetlenia w aucie). Oczywiście, zmiana na czerwone moduły led(elementy led w przypadku modułów do tej lampki emitują światło koloru czerwonego) w lampkach ostrzegawczych, przyniesie ze sobą ładniejszy odcień czerwieni i bardziej intensywne światło. Nie jestem jednak pewien, czy jest to aż tak konieczne."- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Norbi, no jasne dzięki za podpowiedź Dzięki Maciek A u Ciebie też już ledowe oświetlenie w środku