Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dzięki Ale patrząc na twój temat i graty już zgromadzone w garażu i na biurku to u mnie jest kropla w morzu cały czas do przodu..........
  2. No coś w tym jest co piszesz... tak jak mówie, może być źle oznaczone u mnie. Faktycznie 23mm to spora różnica.. Masz jakąś fotke tak żeby było widać ile tylne koło jest schowane?? Ja poszukam bo gdzieś miałem..
  3. Tak Tu na zdjęciu z dystansem.
  4. Niewiem.. tak mam.. może włosi nayebani robili te felgi i któremuś się nabiło co innego bo jednak to nie ori
  5. Kurła tydzień Udanego wypoczynku W domu będę cały luty to może się gdzieś złapiemy na mieście...
  6. No to ładnie Ja w sobotę nie mogę bo na wesele jadę. Na ile jedziesz????
  7. No to super, że trasa bezproblemowo i bez ubytków oleju tak właśnie być powinno To jak była fotka, to ile € przyjdzie
  8. Tak dla przypomnienia pokaże jeszcze raz, ale..... nie. ??? Mam. Co to za literka A???
  9. A dlaczego wolałbyś przykręcane??? Ja mam przelotowe. 13 przód i 20 tył.
  10. Niee .... nie jest tak źle .. zobacz np te, na przód i tył..
  11. No to polać i rezać Raczej skromne i bez szalenstw - mysle o rns-e zwyklym  Rnse to już nie tak skromnie
  12. No to zadzwoń do firmy Dystom i powiedz jakie masz felgi te i te, a napewno coś pod nie dobierze odpowiedniego.
  13. Aha To do letnich jeszcze dopisze że to ET35, a zimowe.... nie mam pojęcia jakie mają parametry... najwcześniej mogę dopiero w poniedziałek zobaczyć. Hmm.. aż się sam teraz zastanawiam czemu tego nie sprawdzałem......
  14. Tak z bliska wyglądają te felgi.
  15. @the_naturat_com felgi letnie to Fake RS4 B7 produkcji włoskiej 19" 8.5J.. a zimowe to są ori 16" ale szcze4ze to niewiem jak się one nazywają Poszukam i dam Ci znać
  16. Dobrze powiedziane
  17. A firma FUTURUM gdzie się mieści, jak to wygląda.. zostawiasz auto u nich, czy jak??? Czyli z dpf chciałeś być eko ale wyszło jak zwykle niestety. Wywal go i tyle.
  18. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Popatrz w dziale sprzedaży, kto ma większą ilość części, to może ma lampę i niewystawiał jej jeszcze.
  19. Fajne auto 210/328 to już fajny wynik nawet i dla quattro.. Hebel 320 już fajnie hamuje, też mam taki i jestem mega zadowolony. Tył jaki masz??? Radyjko to jak znajdziesz rnse w dobrych pieniądzach to bierz. Bezawaryjności życze Pozdrawiam
  20. Siema Jakiś spocik w niedziele??? Będę na weekend w PL
  21. Powiem Ci, że te dystanse pasują mi też do zimówek, choć nie dobierałem do nich. Także podwójne zadowolenie
  22. Cześć Marcino Z dystansami to miałem tak, że właściciel firmy Dystom to mój znajomy a dobry kolega mojego brata... ale nie w tym rzecz. Ogólnie pojechałem do niego i powiedziałem jakie felgi tj. ET i ile cali i Tomek poprostu powiedział, że max może mi dać do tego to co mam czyli 13mm z przodui 20mm z tyłu. Tył naprawde jest na maxa a z przodu jeszcze ze 2mm więcej by weszło ale nie chciałem, żeby coś obcierało.. Sumując zadzwoń do firmy Dystom powiedz jakie masz felgi i powie Ci co i jak i ile. Jaki ma wpływ na jazdę?? Hmm napewno samochód stabilniejszy bo szerszy, więc i zakręty jakoś pewniej się pokonuje. I przedewszystkim wygląd Także same plusy za niewielką kase

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.