Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. No to lipa A obydwa komplety masz na równo z nadkolem????
  2. Kwestia gustu patrząc z mojej perspektywy Więc szukaj dalej
  3. Ja u siebie dałem koło bezpieczników.
  4. Marek zakładaj
  5. Ja do Słupi mam jakieś 20 km także spoko Ustalcie termin
  6. Z quattro w zimę taka wyprawa to sama przyjemność Fajny bex Co z tym s-line???? Będzie???
  7. Krótko mówiąc... zaprowadź, do kogoś kompetentnego żeby przywrócił serie, zobaczysz jak wyjdzie i będzie mniej więcej wiadomo czy jest ok czy coś do roboty... W Lubuskim napewno ktoś się znajdzie godny polecenia.
  8. Dobry tuner najczęściej przywraca serie i dopiero potem robi po swojemu program. U mnie było coś żeby dpf się lepiej wypalał. Wyszło 173km. Przywrócił serie po regeneracji turbo, wyszło 171, no a teraz po modyfikacji programu 193km.
  9. To już jest na turbo caha???
  10. @Slowiktm super auto Moje BRD po hamowaniu miało 171km. Także seria fajna Fajnie by było, jakbyś zhamował autko żeby zobaczyć czy i ile dało to turbo.
  11. Pójdzie u mnie w rnse led???? Bo ja mam mapy ori ale tyle państw chyba nie mam i mam po english
  12. Fajnie poznać kolegę z województwa Pokaż jeszcze środek sedanika Z zewnątrz bardzo fajna
  13. +2 (choć nie na 100% ) Śfagier mógł Cię namówić na coś nowego
  14. Niestety.. Ale dobrze, że Tobie nic nie jest, a na aucie lekkie wgniotki. Nieraz widziałem, co potrafi sarenka zrobić z samochodem A pomijając ten fakt, to fajne masz autko Pozdrawiam
  15. Nie obędzie się bez malowania. Maska jest zagięta przy samym wzmocnieniu i chyba widać już wzdłuż lampy pęknięcie lakieru. Albo się myle......... Błotnik?? Za dużo skosów żeby wyprostować bez laku i jeszcze doszło do szczeliny między maską.
  16. Adam87 odpowiedział(a) na Ryszard73 temat w 2.0TDI
    Rozmawiałem z nim przez fona i faktycznie tylko na postoju tak się dzieje, a w czasie jazdy jest ok Jeszcze coś tam mówił, że nie może sprawdzić stanu oleju, ale to już nie będę się wypowiadał, tylko niech Rysiu napisze o co chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.