Treść opublikowana przez Adam87
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
W jakim kolorze??? Już wybrałeś???
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
No to lipa A obydwa komplety masz na równo z nadkolem????
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Kwestia gustu patrząc z mojej perspektywy Więc szukaj dalej
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja u siebie dałem koło bezpieczników.
-
A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm
Marek zakładaj
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Spociki w Kielcach
Ja do Słupi mam jakieś 20 km także spoko Ustalcie termin
-
[B6 BEX] Avant Silver 1.8T quattro :)
Z quattro w zimę taka wyprawa to sama przyjemność Fajny bex Co z tym s-line???? Będzie???
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
Krótko mówiąc... zaprowadź, do kogoś kompetentnego żeby przywrócił serie, zobaczysz jak wyjdzie i będzie mniej więcej wiadomo czy jest ok czy coś do roboty... W Lubuskim napewno ktoś się znajdzie godny polecenia.
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
Dobry tuner najczęściej przywraca serie i dopiero potem robi po swojemu program. U mnie było coś żeby dpf się lepiej wypalał. Wyszło 173km. Przywrócił serie po regeneracji turbo, wyszło 171, no a teraz po modyfikacji programu 193km.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
No to lipa
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
To już jest na turbo caha???
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
To daj mi znać
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
@Slowiktm super auto Moje BRD po hamowaniu miało 171km. Także seria fajna Fajnie by było, jakbyś zhamował autko żeby zobaczyć czy i ile dało to turbo.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI BRB/Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tak jest Cały luty jestem w domu
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Pójdzie u mnie w rnse led???? Bo ja mam mapy ori ale tyle państw chyba nie mam i mam po english
-
Audi A4 B7 1.9 TDI BRB/Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Fajnie poznać kolegę z województwa Pokaż jeszcze środek sedanika Z zewnątrz bardzo fajna
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
+2 (choć nie na 100% ) Śfagier mógł Cię namówić na coś nowego
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Niestety.. Ale dobrze, że Tobie nic nie jest, a na aucie lekkie wgniotki. Nieraz widziałem, co potrafi sarenka zrobić z samochodem A pomijając ten fakt, to fajne masz autko Pozdrawiam
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Nie obędzie się bez malowania. Maska jest zagięta przy samym wzmocnieniu i chyba widać już wzdłuż lampy pęknięcie lakieru. Albo się myle......... Błotnik?? Za dużo skosów żeby wyprostować bez laku i jeszcze doszło do szczeliny między maską.
-
Silnik
Rozmawiałem z nim przez fona i faktycznie tylko na postoju tak się dzieje, a w czasie jazdy jest ok Jeszcze coś tam mówił, że nie może sprawdzić stanu oleju, ale to już nie będę się wypowiadał, tylko niech Rysiu napisze o co chodzi