Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Carbon wyszedł super A co z tylnymi lampami nie wyszło??
  2. Fajne autko? Powodzenia w modach? i bezawaryjności życzę?
  3. No i pięknie Odrazu nowocześniej w autku
  4. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nagar- do wyczyszczenia... Gaz- bee Rozrząd- no trochę drogi, ale jak się zrobi to będzie na jakiś czas.
  5. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, wiecie coś na temat silnika 3.2 fsi montowanego w B7??? Chyba w C6 jest taki sam, ale niewiem. Jakieś opinie???
  6. Dzięki również Myślę, że 2019 rok będzie bardziej obfity w spoty Do zobaczenia
  7. Samochody konkret Przyjemności z jazdy
  8. Nie, trzeba zjechać ze 400-500m.
  9. Łukasz ja będę furacza mył jutro w Bielinach na myjni, to jak chcesz to też możesz tam opłukać, chyba że już tam na miejscu.. A miejscówka niech już będzie pierwsza... może ktoś bez zapowiedzi podjedzie...
  10. Ja to dopiero jutro myje? bo dziś to nie ma sensu..
  11. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Też mam to samo. Polecam. Wcześniej miałem ledy z alliexpress z kasownikami. Też były fajne ale to jest normalna żarówka bez żadnych czarów?
  12. A Marcin skodą ekolot podleci??? Karol coś się odzywał??? Zbroy pisał, że nie da rady.. a @dekiel 13
  13. Ja też... narazie choruje ale do niedzieli będzie ok?
  14. Nie odradzam czasem tym co napisze!!!!! Ale u mnie było dokładnie tak samo i poukładało się wszystko i hamulec bierze normalnie u góry... chodzi mi żebyś nie był zawiedziony gdy drugi raz odpowietrzycie i nie pomoże na 100% Także może poczekaj jeszcze, zrób pare dobrych km i zobaczysz...
  15. W Norwegii musi być ciepło w autku
  16. Łukasz miałem dokładnie tak samo jak piszesz. Wpadał głęboko i był... no gorszy od poprzednich, mniejszych i zdartych. Niewiem dokładnie po jakim czasie .. coś koło m-ca lub nawet dłużej.. ale się poprawiło.. łapie u góry jak wcześniejsze i samochód staje w miejscu!
  17. A to co ze starą się stało??? Nie dało rady wysczyścić?????
  18. Z racji tego, że rodzinka mi się powiększyła, to czasu dla autka jest troszkę mniej, choć i tak było go niewiele.... Ale coś tam się poprawia.. Wreszcie zamontowałem blaszki ozdobne na zaciski tylne... Autko z zewnątrz jutro ogarnę... dziś jeszcze w podwórkowym pyle?
  19. Łukasz, Heble super? Blaszki też fajne.. ja dziś założyłem na tył.... wreszcie?
  20. Jak narazie zostaje sedan? czyli mam szukać zestawu z wiązką kpl. Podejrzewam, że pewnie z poza naszych granic ?
  21. Z chęcią zaprowadził bym samochód do niego, ale chyba za daleko odemnie? No nic, damy jakoś rade... szukam zestawu!
  22. Tak w półce. To zrobie tak jak ty masz, a w razie jakby było jeszcze mało to się dołoży reszte.. A wiązke też musze zmieniać???
  23. Do tego zestawu potrzebuje: 4 głośniki, wzmacniacz, subwoofer sedan... coś jeszcze???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.