Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dzięki Leszku za rade Nie będę spamował u Dawida w temacie. Jak będę szukał bliżej lata, to się odezwe.. Pozdrawiam
  2. No faktycznie jest różnica.. Teraz widzę że u mnie tak jest I znowu dylemat, bo miałem nie obniżać autka bo teren nie bardzo pozwala, ale chyba ze 2-3 centy to nic się nie stanie, a na samochodzie różnica kolosalna Samymi sprężynami da rade tyle czy cały zawias cza zmienić????
  3. No i fajne autko Sporo masz już fajnych rzeczy, czyli rezania mniej Lista z modami narazie niewielka, ale z biegiem czasu się wydłuży... wiem sam po sobie Bezawaryjności życze Pozdrawiam
  4. Maciek taka kiera to skarb, a jeszcze nówka Ciekawe czy ta kiera podejdzie pod b7???
  5. Jak dobrze zakonserwujesz, to nie powinno wychodzić nic. Ile jest aut co są łatki wstawiane w nadkolach gdzie de fakto jest więcej wody, soli, brudu i ogólnie syfu niż na klapie i jak dobrze zabezpieczone to nic nie wychodzi.
  6. fajnie wygląda box w kolorze autka u mnie też będzie w kolorze
  7. Ja w tych fake rs4 mam ET35. @dayd_4 Dawid tak to u Ciebie może wyglądać
  8. Mnie osobiście się podobają fele rs4 b7 (takie mam ) A tak wogule to jaki rozmiar planujesz??? 19?? 20??
  9. No właśnie, wiedziałem, że nie trzeba ale z kimś tam kiedyś gadałem i sprzeczaliśmy się czy trzeba czy nie. Ja właśnie mówiłem, że nie można bo trzeba pod coś to ustawić jeśli nie ma odpowiedniego sprzętu. No bo wiadomo że jak oddajesz głowice do np regeneracji to usawią tam zawory.
  10. Ahaaa.. a już myślałem, że klamki tak Ci świecą mocno Lampeczki ambiente super
  11. A jak to zrobiłeś, że klamki tak mocno ci świecą?????????????????
  12. Noo fajny zestawik Kiedy montaż???
  13. ,,,,,,,Trzeba obejrzeć. Też lubię Agatę Kulesze. Byłem z synem w kinie na "Bumblebee" polecam obejrzeć taki film.
  14. Jaki +/- koszt regeneracji pompy Cię wyszedł??? DPF zostawiasz??
  15. Ale za to jak włączysz nawiew to ładnie powiewa Ja też mam hamulce 320/288 i w porównaniu z poprzednimi to te hamują... W sumie to niewiem jak by było z większymi, bo nie testowałem a te już w miejscu się zatrzymują.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.