Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hmm... A tu o co chodzi??? Ramka bez PDC a pisze mit. https://allegro.pl/oferta/ramka-tablicy-audi-a4-b7-8e-8e0807285s-7801360509
  2. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, co to znaczy, gdy na blendzie przedniej rejestracji pisze numer seryjny i "mit APS" lub "ohne APS"???? Która jest odpowiednia do mojej a4? nie mam PDC. Aha, adapter też potrzebuję???
  3. Najlepiej to utwórz nowy temat tutaj z logami.. bardziej ktoś pomoże.. https://a4-klub.pl/forum/195-18t/?page=2
  4. S-line idzie do przodu
  5. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pięknie?
  6. Tomek, zaciski pierwsza klasa?
  7. Tak, dokładnie? A jeśli będziesz miał blendy w lusterkach to zamkną się one dopiero po czasie świecenia tych led'ów.
  8. Moduły od kkam dają to, że możesz sobie np. ustawić jak wrzucisz wsteczny to prawe lusterko się obniży tak, że będziesz widział koło żeby nie zaj..ać w krawężnik....
  9. Super sedanik? Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę?
  10. Faktycznie? To jest lewy PRZÓD?
  11. Czyżby korbek z tyłu nie będzie????
  12. Siemanko
  13. Też mam BRD i turbo wstaje tak około 2400 rpm, także nie masz co się martwić. Fajnie też, że jesteś zadowolony z autka, bo to najważniejsze, a resztę się zrobi?
  14. Nie no, fajnie widać? Ja mam ori z Q7, rnse led a nadal nie działa... niewiem czy nie lepiej sprzedać tą ori i kupić właśnie coś tańszego, może zadziała?
  15. Furka fajna? Gratulacje zakupu i bezawaryjności życzę?? Kamerkę jaką masz???
  16. U mnie bez ponownego odpowietrzania się obyło i hamulec wrócił do stanu pierwotnego? poprostu trzeba było czasu?
  17. Znajomy ma ten model i jest zadowolony. https://allegro.pl/oferta/audi-q7-samochod-auto-na-akumulator-pilot-7235835318?utm_source=google&utm_medium=cpc&gclsrc=aw.ds&ds_rl=1262532&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_rowery&ev_adgr=Pojazdy+elektryczne&gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1XlVLU2e399VCUPee_jtJgy8l-HDP1dzcUXe3FficOHZPk2lfEGqRxBoCJOIQAvD_BwE
  18. Kurde Super wyszło Śmigają już normalnie???
  19. Ja w listopadzie opłacałem AC, to wyliczyli mi wartość na 24 tys. Zł Wiadome, że faktyczna wartość samochodu różni się od wartości w ubezpieczalni.
  20. Do Bukowiny jeszcze miesiąc, także podejrzewam, że jeszcze oprócz radyjka może wpaść jeszcze coś innego?
  21. Ja u siebie kleiłem na samą wodę. I używałem też takiej gumowej "szpachelki". Bardzo pomaga. Może jeszcze kiedyś spróbujesz okleić. I nie śpiesz się..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.