Treść opublikowana przez Adam87
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan
Najlepiej to utwórz nowy temat tutaj z logami.. bardziej ktoś pomoże.. https://a4-klub.pl/forum/195-18t/?page=2
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
S-line idzie do przodu
- B7 Crew
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomek, zaciski pierwsza klasa?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tak, dokładnie? A jeśli będziesz miał blendy w lusterkach to zamkną się one dopiero po czasie świecenia tych led'ów.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Ja mam... polecam?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Moduły od kkam dają to, że możesz sobie np. ustawić jak wrzucisz wsteczny to prawe lusterko się obniży tak, że będziesz widział koło żeby nie zaj..ać w krawężnik....
-
Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Super sedanik? Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Faktycznie? To jest lewy PRZÓD?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Czyżby korbek z tyłu nie będzie????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Też mam BRD i turbo wstaje tak około 2400 rpm, także nie masz co się martwić. Fajnie też, że jesteś zadowolony z autka, bo to najważniejsze, a resztę się zrobi?
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
I jest BRD?
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
A jak masz moduł do tego???
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Nie no, fajnie widać? Ja mam ori z Q7, rnse led a nadal nie działa... niewiem czy nie lepiej sprzedać tą ori i kupić właśnie coś tańszego, może zadziała?
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Furka fajna? Gratulacje zakupu i bezawaryjności życzę?? Kamerkę jaką masz???
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
U mnie bez ponownego odpowietrzania się obyło i hamulec wrócił do stanu pierwotnego? poprostu trzeba było czasu?
-
Autko na akumulator
Znajomy ma ten model i jest zadowolony. https://allegro.pl/oferta/audi-q7-samochod-auto-na-akumulator-pilot-7235835318?utm_source=google&utm_medium=cpc&gclsrc=aw.ds&ds_rl=1262532&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_rowery&ev_adgr=Pojazdy+elektryczne&gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1XlVLU2e399VCUPee_jtJgy8l-HDP1dzcUXe3FficOHZPk2lfEGqRxBoCJOIQAvD_BwE
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Kurde Super wyszło Śmigają już normalnie???
-
Suma ubezpieczenia AC dla A4 B7
Ja w listopadzie opłacałem AC, to wyliczyli mi wartość na 24 tys. Zł Wiadome, że faktyczna wartość samochodu różni się od wartości w ubezpieczalni.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Do Bukowiny jeszcze miesiąc, także podejrzewam, że jeszcze oprócz radyjka może wpaść jeszcze coś innego?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Ja u siebie kleiłem na samą wodę. I używałem też takiej gumowej "szpachelki". Bardzo pomaga. Może jeszcze kiedyś spróbujesz okleić. I nie śpiesz się..