Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Za rok my już we czwórkę lecimy Nad MTS się zastanawiam właśnie.. Przecież nie trzeba odrazu zglebować, tylko deczko niżej Gdzie kupowałeś??? Ja tu znalazłem.. https://mtstechnik.com/pl/menu/zawieszenia-gwintowane-5662.html
  2. Karol, jak emocje przed wyjazdem??? Szkoda, że nie jedziemy z wami Dominika też miała ochotę jechać, no ale wyszło jak wyszło... w 2020 będziemy pierwszymi na liście i choćby h... na h... stał to jedziemy Aha, a jak się jeździ na MTS????
  3. Tak czytam i czytam, to aż mi się łezka kręci, że mnie nie będzie w tym roku z wami
  4. To umawiaj się na maj. Masz więcej czasu na pomysły Pod maską super, czysto
  5. Tomuś podeśle później foty bo ja jestem za granicą, a żonka narazie z małą poszła na spacer...
  6. Dokładnie, są tam takie... u mnie też w zasadzie nie wiem czy są, a błotniki już do lakierowania
  7. To dlaczego jeszcze nie stoi u Ciebie kolejne B7 A na zmianę na inny model zawsze znajdziesz okazję.. podejrzewam, że Twoje wymagania bardzo zawężają pole poszukiwań
  8. Poszaleć Jak masz możliwość to coś innego zrób niż standard
  9. Jak nie są złe to je wystaw na forum.. Nie jedna osoba ma w aucie takie wielkie zimówki
  10. No i extra, że już lato założyłeś... tyle, że zimówki też miałeś na 19"
  11. Adam87 odpowiedział(a) na enek500 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    To czyli ten temat będzie twój.. pierwszy post zawsze możesz edytować i dodawać fotki i opis.. a tamten drugi do skasowania Bo np. ja myślałem, że ten poprzedni temat jest o autku i tak go zaczynasz to teraz trzeba wysłać ładne zapytanie do moderatorów, żeby tamto usunęli i będzie gitarka
  12. A dziękuje Jeszcze sporo jest do zrobienia
  13. Adam87 odpowiedział(a) na enek500 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    No pięknie, ramki klubowe Ale Piotruś, bo to już twój drugi temat w tym dziale o jednym samochodzie, weź Proszę przerzuć sobie te zdjęcia do jednego tematu, nazwij go sobie fajnie i będziesz miał swój temacik, bo tak to zacznie się bałagan robić
  14. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Racja Marcin Gdyby to było np w lusterko to co innego, ale w błotnik
  15. Wiadomo, różnie bywa, ale systematycznie można realizować
  16. @the_naturat_com możliwe, że coś pomógł motor. Nie zaśmiecajmy tu w temacie. Lepiej stworzyć nowy w technicznym.. @Mordeliuss to grubsza robótka się szykuje przy autku
  17. Tzn ile wcześniej??? Wiem, że raczej nie powinno tak być, ale nawet jak wejdziesz na forum techniczne to tam znajdziesz sporo tematów na temat turbo w BRD. Także można to nazwać bolączką tych turbin w tym motorze. Ja mam turbo po regeneracji i bierze tak samo jak przed regeneracją. Szkoda, bo czasami brakuje ten ułamek sekundy zanim się załączy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.