Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Ale ładnie jest bez relingów Jeszcze bardziej optycznie się obniżyła...
  2. Zobacz sobie fotki bez relingów jak @Norbas ma... Czarnula piękna
  3. W oryginale może nie ma ale polak potrafi
  4. Dzięki Maciek cały czas do przodu.. A z tym zamykaniem to faktycznie za wycieraczkę będzie dobrze, bez brudzenia rąk
  5. Napisze tutaj.. razem wyszło mnie 460zł, ale ja kupowałem nowe siłowniki.. @Bilder ma komplety tańsze, a ja wziąłem ten bez siłowników, stąd taka cena... ale jestem zadowolony Oj trzeba dotknąć blachy... napewno
  6. Narazie fajny bajer ale ocenie gdy naprawdę będzie potrzebne aut. otwieranie 20190420_090834.mp4
  7. Aj tam, kobiety... Ważne, że pochwalone i przeszło kontrole sprawności
  8. Jak narazie chłodno to przyjęła... 'A to samo się nie zamyka'???
  9. To jutro zamienię i zobaczę jak to się ma u mnie
  10. Odwróce jutro i oblookam co i jak... dam znać Czyli dotyka??? Bo nie widzę dokładnie..
  11. Dzięki @musti za wczorajszą pogawędke Do następnego razu... ew. Bukowina 2020
  12. Zobacz, u mnie tak to wygląda... Lipna lampa pomocnicza bo bateria pada mi w fonie
  13. Jutro wrzuce bo nagrałem na szybko jeden, ale szwagier w tle mówi 'kur.a zajeb...ście' i tak nie bardzo takie na forum
  14. Ja zawsze z chęcią opier...e coś na ciepło.. Powiem Ci, że ciężko będzie odwrotnie je włożyć bo będą się goleniem opierać o to ucho od sprężynki...
  15. Przed świętami wpadł malutki mod Dzięki @Bilder za zawiasy i namiar na siłowniki wziąłem te od c6..
  16. vin

    Adam87 odpowiedział(a) na Teofil temat w Lifestyle i Hydepark
    Tutaj masz link do takiego samego tematu i tam masz linki do stron gdzie możesz sobie sprawdzić... https://a4-klub.pl/topic/379452-dekodery-vin-audi/
  17. Chyba te nasze autka musiały być robione prze tego samego janusza z mirkiem blachorzem, że w tym samym czasie tak 300 koła wyskakuje
  18. Zawsze możesz powiedzieć, że turbo i wtryski dla pewności
  19. Karol, nie są drogie te oringi także git.. gorzej jakby coś bardziej wartościowego
  20. Efekt extra Tym bardziej, że zrobione samemu
  21. To ładnie U mnie też już blisko..
  22. Adam87 odpowiedział(a) na M0ZART temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    No pięknie Panie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.