Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Ku.wa fajne... Ja mam niby fisa w kolorze ale tu jest lepiej?
  2. @kaju a o co dokładnie chodzi bo niewiem??? Ten link nie otwiera się u mnie...
  3. Panowie najwidoczniej naprawdę byli dosadni, skoro handlarz po jednym spotkaniu wziął sobie do serca...
  4. Co skłoniło do sprzedaży????
  5. Dawid święte słowa?? Niewiem co tam śfagier ma w głowie, ale fajnie jakby zostawił A4 w rodzinie? przegadaj mu na żywo, bo my możemy tylko pisać..............
  6. Feleczki i jedne i drugie piękne? wogule autka? Grzesiu a tak BTW to na jakie auto planujesz zmienić HOLMATROWÓZ????
  7. Pięknie Darek? Jak wrażenia z BOSE??? Jest duża różnica w dźwięku??? Koła też są super? Jeszcze tylko patrzeć jak Q wpadnie na pokład twojego BKE?
  8. Gratulacje autka? A z której części kielc lub okolic????
  9. Kolorek piękny? @trepek jak jedno pracuje to drugie musi szamke zrobić?
  10. Odrazu pyszczek fajniejszy?
  11. No to szkoda Panowie, że takie sytuacje wynikły.. trzymam kciuki, za pozytyw w całej sprawie. Tym bardziej szkoda, że trafiło się też z forum takie coś...
  12. Pięknie Karol? Gratulacje kolejnego wjazdu na DuBiT ? Daj znać ile takie turbo...
  13. Dokładnie, u mnie ledwo co to widać.. w wolnej chwili trzeba by założyć mocniejsze..
  14. Elegancko... ? Jak to jest ori to w jakich wersjach wychodziło???
  15. No teraz to będzie hamowało... A z gumą to tak jak Kamil pisze, odpuść opaskę i powinno wrócić. I faktycznie powinien zrobić to ten kto robił zbierzność.. ehh....
  16. Ja nawet niewiem kiedy u mnie się to złamało.. Żonka mówi, że dawno temu?
  17. No i extra? Ciężko się rozkleja ten podłokietnik??? Gdzie zamowiłeś ten rygiel???
  18. Gratulacje ładnej B7? Kolorek jest super!!! A coś oprócz androida planujesz??? Pozdrawiam
  19. No to fakt.. mam u siebie w okolicy znajomego elektronika, więc chyba muszę się z nim dogadać..
  20. Raczej tak. Głośniki, suba sam pozmieniam a z kabelkami się zobaczy.. Daleko mam troche bo ok 350km. A w lipcu mnie nie ma. Dopiero sierpień ale też nie długo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.