Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Ja niestety odpadam. Nie ma mnie w PL. Pzdr
  2. To by była kosa A jak bagażnika będzie Ci trzeba, to skiboxa fajnego i po problemie
  3. Koło to kwestia gustu... mnie się podoba, ale jak najbardziej się zgadzam, żeby na dół.
  4. Ładnie Mareczku wyszło To teraz coś jeszcze niebieskiego gdzieś wkomponuj, żeby pasowało do hebli
  5. Z tego co wiem to podobno ok 10-11mm już jest dobrze. Jak masz 5mm to chyba trochę mało. Ja na 19" z dystansem mam takie dobre 9mm. Tomek z dystomu to samo powiedział.
  6. Hej. Jeżeli cenowo Ci odpowiada to napewno się opłaca... Po pierwsze ochrona lakieru. Po drugie nowy wygląd. Pytanie napisałeś 2 m-ce temu, to daj znać czy coś zdziałałeś.
  7. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Poszło pw
  8. Mnie wydaje się, że to jakaś nieszczelność w układzie. Ciekawe czy się nasili. Bo jak tak to poprostu powiększyła się...
  9. Mody cały czas lecą... pięknie A co trzeba mieć do tego żeby radio się wyciszało po wrzuceniu wstecznego???
  10. Rs4 dziś sobie pojeździłem, a do Ciebie nie mogłem przyjechać bo kupiłem gruza e36 i trza było podmalować gdzie niegdzie.. Teraz jestem w mieście tak do 18 więc daj znaka jak będziesz na mieście. Zegary widziałem na żywo i efekt extra
  11. Ooo te fajne są jeszcze jak można swój projekt to już wogule mega..
  12. Faktycznie średniawe... Kilka osób ma zmienione zegary. Nie pamiętam kto teraz
  13. Powiem Ci Marcin, że fajne.. no te są wyskalowane do 310 km/h to niewiem jakby to było do naszych.. Nie są chyba drogie więc może i u mnie wpadną nowe tarcze Daj znać ile co i jak.
  14. W tym też Miałem okazję się dziś przewieźć RS4 B7
  15. Fajny avancik Powodzenia w modach i bezawaryjności
  16. A jaka to różnica czy lecisz np. 200km/h i musisz się zatrzymać/wyhamować? I w tym jest potrzebny dobry hamulec i w tamtym też......
  17. Dokładnie taka... I tak jak @niwet pisze.. odrazu z multi, bo wygoda i kiera taka pełniejsza się wydaje.
  18. A4 Cabrio Fajne Kierkę zmień na 3 ramienną.. będzie o niebo lepiej.
  19. @Gremlin0209 w sobotę spadam..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.