Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Nie no gałkę biegów zostawię, tylko muszę ją spolerować?
  2. Dzieki Grzesiu? To po weselu akurat będzie troszke monety?
  3. Jeszcze nie jechałem? A tu nie ma co zazdrościć, tylko zamawiać? Dzięki?
  4. Już po akcji? Było tak... A jest tak?
  5. Wakacje? Jak urlop to i coś trzeba przy Audiczce porobić? Jako pierwsze co sam ogarnę to będzie paczuszka od @siemian ? Zaraz się biorę?
  6. 27, 28 lipiec??? Miejscówkę się wymyśli?
  7. Adam87 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi
    Czyli już jakaś dodatkowa myśl jest? Trzymam kcuki za projekt(y) ??
  8. To brawo Panie Niech śmiga Aha dzięki za podesłanie patentu na kable. Jeszcze nie zrobiłem, ale w sobote wezmę się za to.
  9. Adam87 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi
    Tomek..... to zrób 2 ?
  10. Delikatnie jakimś klinikiem plastikowym a potem paluszkiem. Też ładnie schodzi taśma?
  11. Nie no jeszcze w wakacje trzeba coś wymyśleć!!! Rzucać jakieś terminy i organizować czas?
  12. Dokładnie. I żadnego klejenia nie trzeba. Też mam pod etui. A jeśli kratka wypada to znaczy, że coś jest nie tak.
  13. Tak jak kolega wyżej zaproponował, znaczek na czarno będzie pasował?
  14. Ja mam magnetyczny i jestem bardzo z niego zadowolony. Telefon jest umieszczony po środku nawiewu, także nie zasłania szyby. I szybko go ściągasz i zakładasz.
  15. Aj aj aj..... @trepek @trepkowa piękna robota?? Aż miło patrzeć na ten kolorek, jest przepiękny? To po przyciemnieniu szybek i lamp, autko do kalendarza razem z B6?
  16. Adam87 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi
    Piękny klasyk Tomek? A jeszcze piękniejszy będzie tych planach, które zapowiedziałeś? Powodzenia i informuj na bierząco?
  17. Wysyłaj 4? @jedrekx bedzie dobra do kalendarza???
  18. Czyli nie bardzo poszalałeś z kolorem? No ale srebrny też jest super? Szkoda jak byś takie autko sprzedał, choć jeśli musisz, to fajnie by było, żebyś zamienił też na Audiczkę? Tak nawiasem mówiąc, to ja też mam dwójkę dzieci (pierwsze 10 lat, a drugie 5 m-cy) i mój sedan wystarcza, ale wiadomo, że każdy ma różne wymagania?
  19. Szkoda... to czym teraz śmigasz????
  20. To gratulacje? To kiedy wielki dzień????
  21. Po twoim... ????
  22. No super ? Teraz Darku w dół?
  23. Czasu niby minęło sporo od ostatniego wpisu ale teraz za to z jakim efektem? Pieknie podziałane przy autku? Lampy są czarne ale mnie osobiście się bardzo podobają? Wogule przód i tył się zmieniły na Wielki Plus???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.