Treść opublikowana przez Adam87
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grzesiu a powiedz, ile $ ta wycieraczka??? Do siedziby RR CUSTOMS mam 30 km to podjade sobie...
-
zamek tylnej klapy dziwnie terkota przy otwieraniu
Trzeba rozebrać i zobaczyć.. może coś pękło i nie jest na swoim miejscu. Tak to ciężko wywróżyć...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko? Organizuj czas i może zrobimy jakiegoś spota.. Pozdrawiam
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
W truskawki byłoby za gęsto
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Mnie się podoba
-
Pomoc dla taty. Razem możemy wszystko ❗️
Damian współczuję bardzo.....
- B7 Crew
-
Samozamykający się szyberdach
Zobacz czy napewno ten torx ma 6 "promieni" bo są takie co mają 5.. I wtedy ten prawie dobry ni hu.. nie odkręci śrubki?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Na 18' też miałem 225/40 i super sie jeździło także też polecam ten rozmiar.
-
Może zlot skarzysko okolice
Niestety to prawda co Łukasz pisze..
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ogólnie fajne ale wydaje mi się, że na dłuższą trase to troche nie wygodne te fotele... ale są mega? deska i reszta również?
-
odsprzedaz B7 1,9 tdi BRB
Może pieniądze jakie chcesz za auto są za wysokie..
-
BPW, telepanie motorem na biegu jałowym
To fajnie słyszeć, że tak "wadliwe" motorki działają jak u Ciebie ? U mnie czeka mnie remont, ale myślę, że później też jeszcze pojeździ sporo... aktualnie na blacie mam 304 tys więc już czas na naprawę?
-
DPF :(
Ja miałem tak, że już nie miałem fizycznie DPFa i programowo a co jakiś czas się zapalał. Przyczyna taka, że jakiś czujnik pokazywał coś czego nie ma? Jutro cyknę Ci fotke jaki to czujnik.
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
No to już będzie jakoś grało...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To chociaż tyle.. u mnie jest na wkręty ale niewiem czy w razie zahaczenia zostaje dokładka czy cały zderzak...... wole nie sprawdzać
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
U mnie jeszcze tak nie jest, ale podejrzewam, że kiedyś nastąpi ten czas na takie słowa... Choć nie raz mówiłem, że jak chce to moge jej kupić jakieś autko... ale zawsze jest tak samo... sam se kup, ja to mam?
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Też takie tekściki miałem.. ale się przyzwyczaiła i uważa. Więc i u Ciebie też będzie dobrze
-
Audi A4 B7 1.9 TDI BRB Avant by Wrzo
No to gratki furki I jak po użytkowaniu rok czasu??? Podejrzewam, że lista modów pomnoży się, jak u każdego.. Pozdrawiam
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
O kurła ? To ładnie..... Maciek nic więcej się nie uje..ło???
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Złagodzić wjazd
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Ja tak zrobiłem i jest baja. Jeszcze dałem duże podkładki żeby to lepiej było..
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
A no wiadomo, że coś te kuce musi zatrzymać
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Spory spadek temp. to już fajnie dla motorku.. To i ja muszę się odezwać do @DanielMod ws. turbo? I nie tylko...