Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8E1959903A
  2. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    4 litry Co do PMO to niewiem, nie testowałem.
  3. Tylko, że też w każdej chwili może przestać działać dany serwer i np. jak chcesz zobaczyć jakiś wątek sprzed kilku lat to zdjęcia już są niedostępne. A jeśli są na forum wrzucone to nawet sprzed 10 lat widać foty
  4. Tak samo robie, tylko mam aplikacje do zmniejszania wielkości zdjęcia i po zmniejszeniu waży około 250kb.
  5. Adam87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie a to czyje??? Szkoda, że tak wygląda ale co zrobić... Audi a4b6 1.8t bex 4x4 2003r uszkodzony Częstochowa Zawodzie - Dąbie • OLX.pl M.OLX.PL stan jak na zdieciach osoby zainteresowane prosze o kontakt...
  6. Dlatego nie napisałem, że Full A po zestawie bluetooth jeszcze tylko too... a potem jeszcze tylko tamto... itd Ale dobrze, w końcu to rzecz w której przebywamy... także życze masę modów
  7. No piękna eSka? Gratulacje Jest już prawie Full
  8. Tak, tak.. to tylko dałem porównanie co do motorów... O to fakt co kolega pisze o silnikach... I też dobry byłby wybór TDI..
  9. Ja miałem passata b5 ze 150-konnym 1.8T I też był dobry. Miałem oznaczenie AEB.
  10. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam te 7500k i jest dobrze.. Żarówka H11 55W PLASMA 8500K jak LED AUDI BMW VW 6159223250 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 20 zł - Żarówka H11 55W PLASMA 8500K jak LED AUDI...
  11. Czyli jest nisko Także Wojtek taka odpowiedź musi wystarczyć.. Też tak uważam, że ok 30 - 35mm zeszło..
  12. Szczerze to nawet nie pytałem i niewiem @karol1981 powiesz coś więcej????
  13. @Rob@k zobacz jak miałem springi weitec i talerze zobacz jak było nisko... Jaki kluczyk mały a ile tylko do dokładki...
  14. Zostaje na ori talerzykach, więc czyli będzie tak jak na pierwszej fotce u samej góry? Wiesz, ja mam jeszcze te springi to i z talerzami było strasznie nisko, ale u Ciebie na samych talerzach może być akurat.. spróbuj? Odrazu jakbyś rozkręcał to kup sobie te śruby co trzymają wahacze u góry MASAKRA żeby je wyjąć... cięcie i wybijanie
  15. Ja to napewno się przyzwyczaje ? ciekawe jak Żonka
  16. Dzienks? Dlatego nie mam już talerzyków, bo też było za nisko?
  17. Teraz bez talerzyków, to tak Dzięki Darku Obawiałem się progów, ale jest dobrze. Przechodzi ładnie. A dziury jak dziury.. zalerzy jakie są. Czasami przetrze spodem, ale to osłoną.
  18. Cały czas jestem, bo robie prawko na większe pojazdy? Także, coś tam się dłubie przy autku
  19. Z nowości wpadły sprężyny WEITEC od @karol1981 Tak to teraz wygląda wygląda, choć tylko przód założony.. Były też talerzyki od B5 ale po jednym dniu musiałem przełożyć spowrotem na ori talerze.. Tak było z talerzykami z B5 i springami Weitec....
  20. Będzie się świecić
  21. Listewki super A i dokładka dokładki też ładnie pasuje do 4 kominów
  22. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Daj znać co i jak z tym wstecznym, bo i ja skusiłbym się na lepszy wsteczny
  23. No zestaw bajka? Tarcze nawiercane bierzesz do tego???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.