Treść opublikowana przez Adam87
-
"Nowe Turbiny" mała przestroga dla Wszystkich
I jak Panowie w sprawie???? Coś się wyjaśniło????
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
Jak ktoś porządnie zrobi ten to nie powinno wyjść nawet kilka lat. A jeżeli wychodzi po tygodniu? to sam sobie odpowiedz na pytanie czy to jest dobrze. Słyszałem, że komuś wychodziło po pół roku, to też lipnie, ale tydzień czy tam dwa??? Masakra..
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Jest tak, że przez jakiś czas pewniej się coś robi, bo przecież mam kamere/czujniki, a prawda jest inna?? Ale wszystko jest do przyzwyczajenia?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Bezpieczeństwo przedewszystkim? Super Darku?
-
Szyba nie działa
- Szyba nie działa
No ciekawe? Przyjedź jutro i popatrzymy te kabelki?- Szyba nie działa
Podjedź jutro po południu to zobaczymy. Może faktycznie tak jak Darek pisze, że te kabelki w gumkach mogły pójść? Co z tematem twojej furki- Spotkania na drodze
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ps3 - GTA5/ONLINE Sniper-Ghost Warrior teraz zacznę w wolnych chwilach 2- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Drugi dzień już mam tą kierę i w zasadzie żałuję, że tak późno ją kupiłem? Oczywiście wygląd jest na pierwszym miejscu, ale powiem szczerze wygodniej się ją trzyma, przyciski jakoś tak wygodniej są ułożone i ten flat bottom? wygodniej wychodzić z autka? Także, gdyby ktoś się zastanawiał to jak najbardziej polecam ten mod?- Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę którego widziałem kilka minut temu między odcinkiem pomiarowym w m. Radlin w czarnym B7 sedan na rejestracjach RTxxxxx ? Chyba to mógł być @mateusztbg- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
To jeszcze tylko dobry program i można śmigać?- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
W sumie nie wygląda jakoś gorzej z łopatami? fajnie są ulokowane w kierownicy więc jak tylko Grzesiu podoba Ci się taka opcja to pewnie?- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To jest kierownica z A4 B8 po lifcie. Jakaś modyfikacja? Żadna. Poprostu odpinasz airbaga, odkręcasz kierę i zakładasz nową? Cena?? ? Tutaj masz akurat do skrzyni AUT. ale ogólnie taka sama..- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
- Red Sportback 2.0TQ
I to też żeś sprzedał To co teraz???- Spociki w Kielcach
No widzisz jak spasowało- Spociki w Kielcach
Taak. Bo przecież i tak się będziemy widzieć to po co zwlekać? wezmę je odrazu i będziesz miał spokój?- Spociki w Kielcach
No tak? Kto jeszcze się pisze????- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Niewiem czy dam rade AŻ tak?- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Kamil a nie masz jej jeszcze gdzieś??? Możemy się zamienić? @karol1981 to zakłasaj i to i to?- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Pewnie?- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tego się obawiam, ale kto nie spróbuje ten nie będzie wiedział? Gumki u mnie są na równo, więc nie powinno być najgorzej. Chyba, że da się je wyciągnąć? Dzięki Karolku, jeszcze u Ciebie brakuje tylko tego. W takim projekcie? A z ceną jak to z ceną, kto szukał ten wie?- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No dobra, ale tylko chwilkę ?- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Norbi? Już w Polsce, w zasadzie to od dzisiaj, bo o 1.30 przyjechałem? Myślałem poprostu ręcznie ją spolerować. Wiem, że to roboty od hu..? ale co zrobić. Ściągnę ją i w garażu trzeba ją zamontować na jakiś statyw lub bardziej będzie stabilne w imadle. Takie moje plany? Pozdrówki - Szyba nie działa