Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. I jak Panowie w sprawie???? Coś się wyjaśniło????
  2. Jak ktoś porządnie zrobi ten to nie powinno wyjść nawet kilka lat. A jeżeli wychodzi po tygodniu? to sam sobie odpowiedz na pytanie czy to jest dobrze. Słyszałem, że komuś wychodziło po pół roku, to też lipnie, ale tydzień czy tam dwa??? Masakra..
  3. Jest tak, że przez jakiś czas pewniej się coś robi, bo przecież mam kamere/czujniki, a prawda jest inna?? Ale wszystko jest do przyzwyczajenia?
  4. Bezpieczeństwo przedewszystkim? Super Darku?
  5. Adam87 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
  6. Adam87 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
    No ciekawe? Przyjedź jutro i popatrzymy te kabelki?
  7. Adam87 odpowiedział(a) na pklima91 temat w Audi A4 B6/B7
    Podjedź jutro po południu to zobaczymy. Może faktycznie tak jak Darek pisze, że te kabelki w gumkach mogły pójść? Co z tematem twojej furki
  8. Pozdrawiam kolege który stoi teraz na parkingu Decatlonu w Kielcach na ul. Radomskiej?
  9. Ps3 - GTA5/ONLINE Sniper-Ghost Warrior teraz zacznę w wolnych chwilach 2
  10. Drugi dzień już mam tą kierę i w zasadzie żałuję, że tak późno ją kupiłem? Oczywiście wygląd jest na pierwszym miejscu, ale powiem szczerze wygodniej się ją trzyma, przyciski jakoś tak wygodniej są ułożone i ten flat bottom? wygodniej wychodzić z autka? Także, gdyby ktoś się zastanawiał to jak najbardziej polecam ten mod?
  11. Pozdrawiam kolegę którego widziałem kilka minut temu między odcinkiem pomiarowym w m. Radlin w czarnym B7 sedan na rejestracjach RTxxxxx ? Chyba to mógł być @mateusztbg
  12. To jeszcze tylko dobry program i można śmigać?
  13. W sumie nie wygląda jakoś gorzej z łopatami? fajnie są ulokowane w kierownicy więc jak tylko Grzesiu podoba Ci się taka opcja to pewnie?
  14. To jest kierownica z A4 B8 po lifcie. Jakaś modyfikacja? Żadna. Poprostu odpinasz airbaga, odkręcasz kierę i zakładasz nową? Cena?? ? Tutaj masz akurat do skrzyni AUT. ale ogólnie taka sama..
  15. Będę około miesiąc? Do wałbrzycha troche daleko mam?
  16. I to też żeś sprzedał To co teraz???
  17. No widzisz jak spasowało
  18. Taak. Bo przecież i tak się będziemy widzieć to po co zwlekać? wezmę je odrazu i będziesz miał spokój?
  19. No tak? Kto jeszcze się pisze????
  20. Niewiem czy dam rade AŻ tak?
  21. Kamil a nie masz jej jeszcze gdzieś??? Możemy się zamienić? @karol1981 to zakłasaj i to i to?
  22. Tego się obawiam, ale kto nie spróbuje ten nie będzie wiedział? Gumki u mnie są na równo, więc nie powinno być najgorzej. Chyba, że da się je wyciągnąć? Dzięki Karolku, jeszcze u Ciebie brakuje tylko tego. W takim projekcie? A z ceną jak to z ceną, kto szukał ten wie?
  23. No dobra, ale tylko chwilkę ?
  24. Dzięki Norbi? Już w Polsce, w zasadzie to od dzisiaj, bo o 1.30 przyjechałem? Myślałem poprostu ręcznie ją spolerować. Wiem, że to roboty od hu..? ale co zrobić. Ściągnę ją i w garażu trzeba ją zamontować na jakiś statyw lub bardziej będzie stabilne w imadle. Takie moje plany? Pozdrówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.