Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. To prawda, ale i w tym i w tamtym mogą być hu.. opony... wszystko zależy od właściciela...
  2. Pierwsza piosenka typu HARDSTYLE z dołączonym wokalem na stałe...
  3. Nooo
  4. Ło Cie Panie, to sporo roboty się szykuje I pewnie, zrób za jednym razem.. u mnie blendy z a6c6 leżą już chyba z rok i nie ma kiedy wrzucić... ale z Bose już będą
  5. Zobaczymy jak będzie grało. Brat w A4B6 ma bose to gra pięknie, choć ma zwykłe radio.. zobaczymy jak to z rnse będzie działać.. a jak chce się mieć coś fajnego to trzeba niestety bebeszyć środek A co tam jeszcze masz do autka???? Nie, tam zostaje 1-2 cm do tego spojlerka. To się nie rzuca w oczy, więc pomyśl jak chcesz mieć z przodu tą dokładkę..
  6. W domu będę już 8 czerwca. Także 8? 9? Czerwiec Piszę do Ciebie pw bo teraz mi się przypomniało że Ci nie odpisałem
  7. @MarcinLTakie znalazłem..
  8. Adam87 odpowiedział(a) na Tommi1920 temat w Świętokrzyskie
    @kamil-vag ma niedaleko. Może będzie miał czas
  9. Niestety do samochodu mam jakieś ... 1500km Ja mam na równo ze zderzakiem. Widziałem niektórzy mają wysunięte, także decyzja twoja. Poszukam jakiejś foty..
  10. No tu akurat Kamil trafił +1 @Frond Side żeby te telewizorki dobrze grały to nagłośnienie first Ale wiadomo, że to nie koniec modów
  11. Mogłeś nie chodzić w nich to by były całe
  12. Lubieć to jedno, ale pomalować bez nerwów i dobrze to drugie. Bo nawet jak ktoś lubi to i tak może malować 5-6 razy a i tak nie zawsze wyjdzie..
  13. No to szkoda, że uciekła okazja Ciężko dobrać srebrny, a jeszcze ciężej pomalować żeby kolor pasował. U nas na firmie czasami pół auta się cieniuje, żeby kolor pasował idealnie.
  14. Jak to prawie
  15. Ktoś coś podpowie????
  16. Napewno wygodne
  17. No fajniusie I jaki finalnie wyszedł koszt???
  18. Takie koło będzie super u Ciebie w autku... PS. Fajna ramka pod tablice teraz dopiero zauważyłem.
  19. Adam87 odpowiedział(a) na M0ZART temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    @karol1981 nawet u Ciebie fotki się znajdą
  20. Powitać
  21. Aj Aj Aj... jest smaczek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.