Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Witam. Panowie wie ktoś może czy jest dostępny jakiś oryginalny DAB lub coś co wogule da się podłączyć do radia, żeby stacje lepiej odbierały??? Taki z "Wish" niby dobry ale radio nie ma wejścia usb... https://www.wish.com/product/5b3f2bbd9ea8e816fbd0237c Pozdrawiam
  2. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ori 17" z taką samą oponą jak masz teraz.
  3. Na jedno to fajnie, że nie masz takiej kontroli
  4. Taki gruzik, sedan, 1.8 z podtlenkiem gazu jak coś to jest na sell.. stoi w Górnie przy drodze, a obok też stoi e36 ale compact. Tak ja byłem u Ciebie pod blokiem, ale ni hu.a nie ma gdzie zaparkować
  5. A po ile @tomekhxc ma takie talerzyki??? Może być pw.
  6. Miałem właśnie pisać, żebyś na czarno prysnął, ale przyjrzałem się na te lusterka i faktycznie lepiej jak zostanie chrom.
  7. Ramka rozumiem zostaję, żeby pasowała do lusterek???
  8. Silnik ARL.... fajnyyy
  9. Nie ma co podpadać kobietom Jak się podoba to tak ma być Może następny... To może daj się narzeczonej przewieźć audiczką
  10. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A szyby opuść w dół.. trzymaj jeszvze chwile... I potem do góry.... też trzymaj dłużej. Powinny śmigać
  11. Uuuu... trza by na jakieś zmienić
  12. Żabka też w rodzinie???
  13. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak ogarnięty lakiernik to powinien Ci to zrobić. Decyzja twoja, na dwa lata powinno styknąć, bo jak już poszło na wylot to i tak będzie szło. Można by dalej wydrapać i zacynować ale to i tak nie przedłuży żywotności o niewiadomo ile.
  14. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z cuprą będzie extra A z maską to jeśli nie ma dziury to ratuj jeszcze. Na 2-3 lata powinno wystarczyć.
  15. Kur... faktycznie... jest wszystko A bo jak ładne autko to tylko oglądać się chce To ja miałem te oponki ale na 8.5j, a na szerszych to niewiem...
  16. Super sedanik Tak między szczegółami to pasuje, że na klapie nie ma znaczka ale tak jak Marcin pisze można ją podmienić na tą z s-line.... będzie jeszcze lepiej
  17. Fajne te feleczki U siebie jak miałem 18" to było 225/40 i było dobrze. Jaką masz szerokość felgi??? I jakie dokładki na progi
  18. @trepek nie tak źle. Tyle będzie palić.. Pozdro
  19. A do dieselka jakieś fajne mają????
  20. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Marcin ze 3-4 cm. Dasz radę napewno pod niektóre. A dla pewności parkuj tyłem
  21. Fajnie Daniel wyszło Pasi do całości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.