Treść opublikowana przez Adam87
-
DAB do radia Vectra C
Witam. Panowie wie ktoś może czy jest dostępny jakiś oryginalny DAB lub coś co wogule da się podłączyć do radia, żeby stacje lepiej odbierały??? Taki z "Wish" niby dobry ale radio nie ma wejścia usb... https://www.wish.com/product/5b3f2bbd9ea8e816fbd0237c Pozdrawiam
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Maciek do kalendarza coś wyślij Zdjęcia extra
- B7 Crew
-
Limo B7 - sprzedana
Na jedno to fajnie, że nie masz takiej kontroli
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Ja w sedanie mam podobnie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Taki gruzik, sedan, 1.8 z podtlenkiem gazu jak coś to jest na sell.. stoi w Górnie przy drodze, a obok też stoi e36 ale compact. Tak ja byłem u Ciebie pod blokiem, ale ni hu.a nie ma gdzie zaparkować
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
A po ile @tomekhxc ma takie talerzyki??? Może być pw.
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Miałem właśnie pisać, żebyś na czarno prysnął, ale przyjrzałem się na te lusterka i faktycznie lepiej jak zostanie chrom.
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Ramka rozumiem zostaję, żeby pasowała do lusterek???
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Modzik na +
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Silnik ARL.... fajnyyy
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Nie ma co podpadać kobietom Jak się podoba to tak ma być Może następny... To może daj się narzeczonej przewieźć audiczką
- B7 Crew
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Uuuu... trza by na jakieś zmienić
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Żabka też w rodzinie???
-
B7 Crew
Jak ogarnięty lakiernik to powinien Ci to zrobić. Decyzja twoja, na dwa lata powinno styknąć, bo jak już poszło na wylot to i tak będzie szło. Można by dalej wydrapać i zacynować ale to i tak nie przedłuży żywotności o niewiadomo ile.
- B7 Crew
-
Limo B7 - sprzedana
Kur... faktycznie... jest wszystko A bo jak ładne autko to tylko oglądać się chce To ja miałem te oponki ale na 8.5j, a na szerszych to niewiem...
-
S4 look od popiela
Super sedanik Tak między szczegółami to pasuje, że na klapie nie ma znaczka ale tak jak Marcin pisze można ją podmienić na tą z s-line.... będzie jeszcze lepiej
-
Limo B7 - sprzedana
Fajne te feleczki U siebie jak miałem 18" to było 225/40 i było dobrze. Jaką masz szerokość felgi??? I jakie dokładki na progi
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@trepek nie tak źle. Tyle będzie palić.. Pozdro
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
A do dieselka jakieś fajne mają????
- B7 Crew
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Fajnie Daniel wyszło Pasi do całości