Treść opublikowana przez Adam87
-
Spociki w Kielcach
@impackt Bartek sprzedałeś b7??? Bo @damian_jmj szuka takiej..
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Niekoniecznie różnica będzie taka sama. Raz robiąc zbieżność, przesuwałem sanki i z lewej strony poprawiło się a z prawej mało co się ruszyło. 3 godziny siedziałem nad tym ale zrobiłem wreszcie... I to co Kamil napisał to 100%racja. Powinni Ci powiedzieć co i jak i dlaczego.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Duże rozbieżności, tak ale jeśli z jednej strony będzie dużo na + a z drugiej dużo na - to choćby wartości były na zielono czyli ok to i tak różnica jest za duża, żeby było ok..
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Dokładnie Kamil, a jakby nie było to deczko zmienia postać rzeczy
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
No zwrotnica odpowiada za pochylenie koła. ale tak szczerze mówiąc to prawa strona też jest sporo pochylona tylko mieści się w przedziale.. Pamiętaj, że najlepiej żeby wartości np. z lewej były jak najbardziej zbliżone do prawej... wiadomo, że super jak są na środku ale jeśli się nie da... Tutaj masz wartości dla danych zawiasów
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Super sprawa Ja też już mam takie zawiasy z tego samego źródła, tylko brakuje mi jeszcze siłowników.. ale już są w drodze
-
Spociki w Kielcach
Przez fona ugadane
-
Spociki w Kielcach
No ja teraz biorę się wreszcie za zmianę kół i coś tam przy hamulcach porobić także jak będziesz jeszcze po południu to podlece. Do Kielc mam 15km
-
Spociki w Kielcach
Siema Koło której będziesz???? Co Cię wogule sprowadza do scyzoryków??
-
Felgi i jakie et
Raczej tak, bo sam zobacz że od osi koła na 17 masz 3.5J w stronę amora a w 19 już 4J i do tego w tych środek koła jest jeszcze bardziej schowany.. tu masz przykład jak to się ma na przekroju..
-
Felgi i jakie et
Z et50 to będą bardzo schowane. A te 17 jaką mają szerokość?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ładnie Kamil Autko pięknie się prezentuje.. na DuBiT 2019 gotowe Mateusz u mnie było podobnie... ale zawsze dawałem jakieś argumenty, że potrzebne, potem jak już było zamontowane to jeszcze mówiłem ,a widzisz że potrzebne' i teraz już mam spokój
-
B7 Avant AWX Quattro
Więc AWX będzie zapier....ł Turbo jakie pakujesz???
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
U mnie też w halogenach jest biała normalna zamiast led i jestem mega zadowolony bo nie ma żadnego błędu jak to bywało z led a i kolorek jest biały
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
No a fotka
-
Spociki w Kielcach
Karol, święte słowa
-
B7 Avant AWX Quattro
Ładnie Michał To ile KM planujesz finalnie????
-
Spociki w Kielcach
I właśnie tu taka sprawa, że Karol nie robił fotek... przynajmniej do mojego odjazdu bo niestety musiałem pierwszy jechać..
-
Spociki w Kielcach
Dzięki Panowie za spotkanie w niewielkim, choć miłym gronie Do zobaczenia next time
- Spociki w Kielcach
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Dzięki dystansowi nie widać będzie rudej A z gwintem to tak samo mam... naoglądał się człowiek, zapewniał że nie potrzebny, no ale .... też się szykuje do kupna.. Autko super wyszło
-
Spociki w Kielcach
To akurat, w poniedziałek do roboty...
-
Spociki w Kielcach
-
B7 170 km brd Cieżka decyzja inwestować czy nie
Pewnie... jak masz zamiar nim jeździć to oczywiście, że tak. Nie jeden wpakował sporo więcej kasy w swoje auta...
-
Spociki w Kielcach
To jakiś parking.... może WTC????