Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. @impackt Bartek sprzedałeś b7??? Bo @damian_jmj szuka takiej..
  2. Niekoniecznie różnica będzie taka sama. Raz robiąc zbieżność, przesuwałem sanki i z lewej strony poprawiło się a z prawej mało co się ruszyło. 3 godziny siedziałem nad tym ale zrobiłem wreszcie... I to co Kamil napisał to 100%racja. Powinni Ci powiedzieć co i jak i dlaczego.
  3. Duże rozbieżności, tak ale jeśli z jednej strony będzie dużo na + a z drugiej dużo na - to choćby wartości były na zielono czyli ok to i tak różnica jest za duża, żeby było ok..
  4. Dokładnie Kamil, a jakby nie było to deczko zmienia postać rzeczy
  5. No zwrotnica odpowiada za pochylenie koła. ale tak szczerze mówiąc to prawa strona też jest sporo pochylona tylko mieści się w przedziale.. Pamiętaj, że najlepiej żeby wartości np. z lewej były jak najbardziej zbliżone do prawej... wiadomo, że super jak są na środku ale jeśli się nie da... Tutaj masz wartości dla danych zawiasów
  6. Super sprawa Ja też już mam takie zawiasy z tego samego źródła, tylko brakuje mi jeszcze siłowników.. ale już są w drodze
  7. Przez fona ugadane
  8. No ja teraz biorę się wreszcie za zmianę kół i coś tam przy hamulcach porobić także jak będziesz jeszcze po południu to podlece. Do Kielc mam 15km
  9. Siema Koło której będziesz???? Co Cię wogule sprowadza do scyzoryków??
  10. Raczej tak, bo sam zobacz że od osi koła na 17 masz 3.5J w stronę amora a w 19 już 4J i do tego w tych środek koła jest jeszcze bardziej schowany.. tu masz przykład jak to się ma na przekroju..
  11. Z et50 to będą bardzo schowane. A te 17 jaką mają szerokość?
  12. Ładnie Kamil Autko pięknie się prezentuje.. na DuBiT 2019 gotowe Mateusz u mnie było podobnie... ale zawsze dawałem jakieś argumenty, że potrzebne, potem jak już było zamontowane to jeszcze mówiłem ,a widzisz że potrzebne' i teraz już mam spokój
  13. Więc AWX będzie zapier....ł Turbo jakie pakujesz???
  14. U mnie też w halogenach jest biała normalna zamiast led i jestem mega zadowolony bo nie ma żadnego błędu jak to bywało z led a i kolorek jest biały
  15. Karol, święte słowa
  16. Ładnie Michał To ile KM planujesz finalnie????
  17. I właśnie tu taka sprawa, że Karol nie robił fotek... przynajmniej do mojego odjazdu bo niestety musiałem pierwszy jechać..
  18. Dzięki Panowie za spotkanie w niewielkim, choć miłym gronie Do zobaczenia next time
  19. Pasi
  20. Dzięki dystansowi nie widać będzie rudej A z gwintem to tak samo mam... naoglądał się człowiek, zapewniał że nie potrzebny, no ale .... też się szykuje do kupna.. Autko super wyszło
  21. To akurat, w poniedziałek do roboty...
  22. Wpadaj jutro... Łukasz nie mów, że nie wiesz gdzie jest pomnik WTC
  23. Pewnie... jak masz zamiar nim jeździć to oczywiście, że tak. Nie jeden wpakował sporo więcej kasy w swoje auta...
  24. To jakiś parking.... może WTC????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.