Treść opublikowana przez Adam87
-
Srebrna B7 1.8t Full S-line
Czyli B7 na sell.. szkoda... To jakie auto w planach???
-
Srebrna B7 1.8t Full S-line
Czyli tak jak każdy wymaga od autka... lać i jechać? Jakieś feleczki też masz w planach??
-
Srebrna B7 1.8t Full S-line
2 lata to spora przerwa? Ogólnie autko fajne?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Daniel fajne masz te hebelki
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ooo widzisz.... polać mu Karol, teraz to już jest potrzeba na większy
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
Razem z płukanką ile poszło... ???
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Prawie jak V8
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Pięknie Karolku wyszło Ja też lubię kręcić do ponad 4000rpm dlatego mam blokade na 4200rpm? Niech śmiga... po takich przejściach jakie miałeś to należy się ładny wynik?
-
Samozamykający się szyberdach
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Również współczuje... naprawde masakra Tu masz ogłoszenie...
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
No i bajka jest
-
Zakup samochodu z wypowiedzianym przez sprzedawcę OC?
Masz oc do tego dnia do kiedy jest wypowiedziane przez sprzedającego. Czyli np. jeśli wczoraj kupiłeś samochód i sprzedający powiedział, że zabiera OC od jutra, lub po jutrza to znaczy, że masz tylko tyle czasu, a potem nie ma OC a samochód już jest na Ciebie od wczoraj, czyli już Ty nie masz ciągłości w OC. Także najlepiej to dogadać się ze sprzedającym. Chyba, że już wycofał....
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
No to dawaj focisze Pamiętaj... no photo, no mod
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko?
-
Samozamykający się szyberdach
Znalazłem po angielsku taki tutorial? Może się przyda... AudiWorld Tech Articles WWW.AUDIWORLD.COM AudiWorld was created to maintain the most comprehensive collection of Audi...
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
No piękny zacisk?
-
[B7 BRD] Problem po ulewnej nocy - samoczynne załączanie wentylatora chłodnicy
Przyda się napewno taka ciekawostka? Także zapamiętać? Dzięki kamil za pomoc
-
[B7 BRD] Problem po ulewnej nocy - samoczynne załączanie wentylatora chłodnicy
Przekaźnik zmieniony, błędy pokasowane, autko śmiga? Dzięki za pomoc
-
[B7 BRD] Problem po ulewnej nocy - samoczynne załączanie wentylatora chłodnicy
Rozebrałem go tak i wyczyściłem ale nadal nic. Nie ma kontrolek. Bezpieczniki dobre. Myślę może podmienić ten przekaźnik. Zobqczymy wtedy co będzie.
-
[B7 BRD] Problem po ulewnej nocy - samoczynne załączanie wentylatora chłodnicy
Kamil nie łączy mi się z silnikiem...
-
[B7 BRD] Problem po ulewnej nocy - samoczynne załączanie wentylatora chłodnicy
To ja mam tylko 1.2, 2 i 3 Wyciągnąłem ten nr 2 i był troszke jeszcze mokry i brudny(?). Niech podeschną jeszcze, wpinam je i kompa. Zobaczymy co pokaże Tu chyba widać dokąd była woda..
-
[B7 BRD] Problem po ulewnej nocy - samoczynne załączanie wentylatora chłodnicy
Jeszcze nie podpinałem.. już ide po kompa. Tego jednego nie moge wyciągnąć ni chu.. Ten co jest po środku z numerem 614. Bezpieczniki patrzylem zanim odpalil ten jeden raz więc zobacze jeszcze raz.
-
[B7 BRD] Problem po ulewnej nocy - samoczynne załączanie wentylatora chłodnicy
Siema. Panowie mam problem. W nocy lało jak z cebra a autko jak nigdy stało akurat na zewnątrz. O 6 rano teściowa przyszła do nas i obudziła mnie bo "coś" słychać w samochodzie... przyszedlem a tu wentylator od chłodnicy sobie działa. Odpalilem samochód, zgasiłem. Jest ok. Ide kimać dalej, ale za ok 5 min to samo. To odpięcie aku i zrobie to za dnia. Ogólnie znalazlem raczej przyczyne... Była woda w miejscu gdzie jest komp, ale tylko do niecałej połowy wysokości przekaźników. Tam jest ich 3. Widać było że woda świeża i czysta także to wpłynęło teraz. A wpłynęło górą bo nie mam dwóch śrubek (urwane) od dekielka komputera i dlatego. Tak czy inaczej wysuszone popsikane kontakt-cleanerem. I jest tak nie świecą dwie kontrolki po przekręceniu stacyjki, check engine i świece. Raz po tej operacji zadziałał i normalnie odpalił, ale znowu nie świecą te dwie kontrolki i nie pali. Teraz jak sprawdzam to nawet nie biore na rozruch jeśli widze brak kontrolek. Macie jakieś pomysły co to może być?
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Ja jestem w okolicy gdzie jest rejka KH...
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Jakby nie było, Norbi w NO mieszka? Taki jakby troszke przyciemne... albo tak się wydaje?