Treść opublikowana przez Adam87
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Pasuje To już lato wrzuciłeś, czy tylko przymiarka??
-
B7 Avant AWX Quattro
Michał super autko Modzisz nieźle Jak się jeździ na gwincie mts???
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
@reikeb a co z czerwoną strzałą??? Poszła na sell...
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
Jacek, oby nie na desce
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
Marek gratuluje nabytego autka Niech się sprawuje. Żonka napewno zadowolona Bezawaryjności życzę i masę modów
-
DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Jak już robisz czerń to relingi też czarne
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tak też staram się parkować, tyłem. Nie zawsze da się rade to często widać jakiego samochodu tył wystaje
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Cześć Marcin Zawias mam 1BV.. ale dobrze się jeździ... nawet żonka uważa jak parkuje, także jest ok a uważać trzeba, nawet i jak nie masz dokładki a krawężnik wysoki to można zderzak zostawić... Dokładka kosztuje w ASO seat 150pln, także kup i zakładaj, a jak kupisz zderzak s-line to przekładasz i gitarka
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Nasze zwierzątka
Może i uparty, ale śliczny ?
-
Nasze zwierzątka
Fajny kocurek? Słucha coś? Bo u kotów to różnie jest czasami za małolata mieliśmy w domu koty, to zależy jaki i który miał humor to raz słuchali raz nie...
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dobrze Leszku, ale pewnie tylko dla mnie ... bo jak skręce na sam dół lub w miarę nisko, żeby od oka było już fajnie, to ja będę uważał na to że jest nisko, ale jak pojadę za granice i moja Żonka gdzieś pojedzie to wątpię, że będzie zwracać uwage tak jak ja
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Też się liczy
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
@trepek @trepkowa
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Hmm... co fakt to fakt Bliżej lata pomyślimy, bo narazie remont serducha się szykuje
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Racja Dawid... Śfagier ma racje, także polubienie poszło.. U mnie też koza straszna ale nadal się zastanawiam nad samymi tylko springami, bo na gwincie może być za nisko
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grzesiu lipa straszna Ale dobrze, że z motorem wszystko ok. Daj znać jak się to zakończy..
-
Regeneracja Maglownicy
Niewiem jakie koszta mogą być, ale na Skrajnej w Kielcach wiem, że robią. W poprzedniej firmie większość części z maszyn tam oddawaliśmy do roboty i było dobrze. Maglami też się zajmują.
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dawid a talerzyki ile dadzą mm niżej???
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Aha..... Bo widzę czasami ogłoszenia, że wersja ulepszona, czy coś takiego. Też rozglądam się za bose do siebie.. w zasadzie to znalazłem już tylko jeszcze nie dzwoniłem?
-
SrEbRnA sTrZaŁa Audi A4 B7 1.8T Quattro
Pięknie? A powiedz mi, jaka jest różnica między modelami???
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
No pięknie? To co następne w kolejce????