Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Pasuje To już lato wrzuciłeś, czy tylko przymiarka??
  2. Michał super autko Modzisz nieźle Jak się jeździ na gwincie mts???
  3. @reikeb a co z czerwoną strzałą??? Poszła na sell...
  4. Jacek, oby nie na desce
  5. Marek gratuluje nabytego autka Niech się sprawuje. Żonka napewno zadowolona Bezawaryjności życzę i masę modów
  6. Tak też staram się parkować, tyłem. Nie zawsze da się rade to często widać jakiego samochodu tył wystaje
  7. Cześć Marcin Zawias mam 1BV.. ale dobrze się jeździ... nawet żonka uważa jak parkuje, także jest ok a uważać trzeba, nawet i jak nie masz dokładki a krawężnik wysoki to można zderzak zostawić... Dokładka kosztuje w ASO seat 150pln, także kup i zakładaj, a jak kupisz zderzak s-line to przekładasz i gitarka
  8. Może i uparty, ale śliczny ?
  9. Fajny kocurek? Słucha coś? Bo u kotów to różnie jest czasami za małolata mieliśmy w domu koty, to zależy jaki i który miał humor to raz słuchali raz nie...
  10. Dobrze Leszku, ale pewnie tylko dla mnie ... bo jak skręce na sam dół lub w miarę nisko, żeby od oka było już fajnie, to ja będę uważał na to że jest nisko, ale jak pojadę za granice i moja Żonka gdzieś pojedzie to wątpię, że będzie zwracać uwage tak jak ja
  11. Hmm... co fakt to fakt Bliżej lata pomyślimy, bo narazie remont serducha się szykuje
  12. Racja Dawid... Śfagier ma racje, także polubienie poszło.. U mnie też koza straszna ale nadal się zastanawiam nad samymi tylko springami, bo na gwincie może być za nisko
  13. Niewiem jakie koszta mogą być, ale na Skrajnej w Kielcach wiem, że robią. W poprzedniej firmie większość części z maszyn tam oddawaliśmy do roboty i było dobrze. Maglami też się zajmują.
  14. Aha..... Bo widzę czasami ogłoszenia, że wersja ulepszona, czy coś takiego. Też rozglądam się za bose do siebie.. w zasadzie to znalazłem już tylko jeszcze nie dzwoniłem?
  15. Pięknie? A powiedz mi, jaka jest różnica między modelami???
  16. No pięknie? To co następne w kolejce????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.