Treść opublikowana przez Adam87
-
B8 TrOOOOp
To z fotelami to już sobie ogarnie gdzieś w Krk. Autko napewno przedlift. A radio jeszcze niewiem jakie. Jak sprawdzić???
-
B8 TrOOOOp
Faktycznie. Nie ma wogule elektrycznych. Teraz przysłał fotki. Widocznie nie dogadaliśmy się przez telefon. To teraz, żeby elektryczne dołożyć to dużo rezania??? Jednostkę?? To nie ten wyświetlacz??
-
Spociki w Kielcach
Przed świętami czy po???
-
B8 TrOOOOp
Witam. Panowie mam pytanko ws. B8 Kolega sobie kupił i w sumie to już pytałem raz o grzane fotele, co trzeba dołożyć, żeby je mieć, ale kupił jednak z grzanymi. A pytanie takie, czy jak ma elektryczne i grzane ale bez elektrycznych lędźwi to gdy zmieni fotele na inne też grzane i elektryczne również z lędźwiami to będzie mu to śmigać czy będzie trzeba jakieś ew kodowanie zrobić??? Druga sprawa to nie ma panelu MMI koło drążka biegów. Wystarczy panel i wyświetlacz czy trzeba jakąś wiązkę jeszcze dołożyć???
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jak już będę miał podpiętego kompa to odezwe się... gdzieś za tydzień
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Panowie a u mnie w rnsie też da się coś pobawić w kodowaniu, żeby mogło grać lepiej??
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ładnie Kamil Środeczek normalnie jak B7
-
A4b6 1.8T BFB Quattro
A masz jakiś plan na mody czy zostaje fabryka????? Ładne autko Bezawaryjności życze
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
A skrzynia pasuje p&p od 3.0tdi???
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Pięknie Daniel Gratulacje Świetnego napędu
-
B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
Super kabinka Gratulacje zakupu i powodzenia w kontynuacji modów O ile się nie myle to samochód od kolegi @muunv??????
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Cześć Darku? Fajny sedanik, teraz jeszcze tyle koni to napewno fajnie już idzie. A propos tego co zacytowałem.. to żonka u mnie mówi to samo? Bezawaryjnej jazdy życze i modów pełno Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Pomoc przy doborze części po wypadku
Najlepiej moduł airbag wymienić. Choć nowego i tak trzeba nauczyć, żeby zgrać go z całym osprzętem.
-
Świst turbiny
Powiem tak, ja regenerowałem turbo jakiś miesiąc temu. Jeszcze nie jeździłem samochodem bo mnie nie ma w pl, ale właśnie ciekaw jestem jak to będzie działać. Dałem 550zl za regeneracje..
-
Świst turbiny
Sorki że nie na temat... Piotrze dlaczego nie jesteś zwolennikiem regeneracji???
-
Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
I tyle czasu im zeszło??? Od października??
-
B7 / Sline / Eibach / 320 / Rotor 19 / BIX
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Na tesle model 3 europa czeka już ponad rok Ale na 99% już w lutym będą.
-
BRD nie trzyma serii
Weź powymieniaj uszczelniacze na pompkach i pozamieniaj je miejscami. Nie zaszkodzi a powinno pomóc. Kurcze 130km to troche mało.. Mój był hamowany miesiąc temu i wypluło 171.6 a mam już 294kkm nalatane...
-
[B6] S-line avant 257 bhp 1.8t quattro
U Ciebie w temacie ciężko żeby k5oś Ci to sprawdził... ale utwórz nowy temat tu i napewno ktoś pomoże https://a4-klub.pl/forum/195-18t/?page=2
-
B7 / Sline / Eibach / 320 / Rotor 19 / BIX
Noo, hebelki superanckie Z blaszkami też zrób fotkę, bo u mnie też blaszki już czekają na montaż
-
Spociki w Kielcach
Przyczepkę czy cały samochód???
-
Audi A4 B7 1.8T BFB Quattro
Fajny sedanik Faktycznie z s-line "niewiele" ma, ale wszystko da się dołożyć Bezawaryjności życze i zrobionych modów całą liste