Treść opublikowana przez Adam87
-
A6 C7 vs A4 B8
@drummersky jestem tego zdania co Hugo.. jak chcesz żeby autko mniej paliło to tdi, choć i te potrafią czasami wypić także jeśli ktoś szuka mocnej benzyny to powinien liczyć się z wyższym spalaniem
-
[B6] S-line avant 257 bhp 1.8t quattro
Fajne autko Jakaś konkretna lista modów??? I on jest na niemieckich rejestracjach???
-
A może by tak spot wojewódzki ?
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta..... ................
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Fajne autko Pod ten panel to wiązka od modułu komfortu idzie czy inaczej????
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Dzięki @black4 .. jak zbiorę graty to będę się odzywał
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Aha czyli nie pasuje wiązka ta co mam teraz... to lipnie Ale pomyślimy...... Grzesiu ogólnie szacun za ilość włożonego serca, czasu no i kasy (choć wydaje mi się nie najważniejsze w tej opcji), żeby autko tak wyglądało Tak jak @Norbas napisał.. daj coś do kalendarza
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Ładne przygody i na drodze i koło domu Granie to tylko zmieniałeś same głośniki w drzwiach?? Czy coś jeszcze??? A z eSką to fajny pomysł.. chociaż tak naprawdę to mocą mało co Ci brakuje.. jedynie dźwięk V8.. nieopisany
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Grzesiu co tu myśleć..
-
A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan
Gratuluje zakupu furki i bezawaryjności życze Pokaż środek autka Najważniejsze porobisz i nic więcej nie powinno się dziać
-
Spociki w Kielcach
Bo to cisza przed burzą
-
Kolejny Avancior V6
No to już by była kabinka fajna do przemieszczania się
-
Kolejny Avancior V6
No pewnie To jednak będzie c6Fl lub b8 Chyba, że coś innego
-
A4 b6 AVJ Niebieska!
Fajne autko Daj więcej fotek to będzie bardziej wiadomo co i jak
-
Kolejny Avancior V6
Czyli znowu B7 na sell
-
Kolejny Avancior V6
Świetna robota Karol Lampki do DRL jakieś białe by pasowały
- B7 Crew
-
2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...
Znaczki ładnie wyszły
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Pięknie Super, że nie wstaje później.. w moim BRD jeszcze niewiem jak po programie wstaje, choć myślę, że lepiej niż było.. Kiedy jakiś pomiar będzie????
-
Moja S4 B8 upragniona :)
To w zachodnio-pomorskim zima później przychodzi ???
-
Moja S4 B8 upragniona :)
To już pakiet zima wpadł na pokład???
- B7 Crew
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
No fajnie Jeszcze znaczki z tyłu zlikwiduj Ogólnie autko super
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko To pochwal się autkiem w odpowiednim dziale
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Achh to będzie rakieta