Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. @drummersky jestem tego zdania co Hugo.. jak chcesz żeby autko mniej paliło to tdi, choć i te potrafią czasami wypić także jeśli ktoś szuka mocnej benzyny to powinien liczyć się z wyższym spalaniem
  2. Fajne autko Jakaś konkretna lista modów??? I on jest na niemieckich rejestracjach???
  3. Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta..... ................
  4. Fajne autko Pod ten panel to wiązka od modułu komfortu idzie czy inaczej????
  5. Aha czyli nie pasuje wiązka ta co mam teraz... to lipnie Ale pomyślimy...... Grzesiu ogólnie szacun za ilość włożonego serca, czasu no i kasy (choć wydaje mi się nie najważniejsze w tej opcji), żeby autko tak wyglądało Tak jak @Norbas napisał.. daj coś do kalendarza
  6. Ładne przygody i na drodze i koło domu Granie to tylko zmieniałeś same głośniki w drzwiach?? Czy coś jeszcze??? A z eSką to fajny pomysł.. chociaż tak naprawdę to mocą mało co Ci brakuje.. jedynie dźwięk V8.. nieopisany
  7. Gratuluje zakupu furki i bezawaryjności życze Pokaż środek autka Najważniejsze porobisz i nic więcej nie powinno się dziać
  8. Bo to cisza przed burzą
  9. No to już by była kabinka fajna do przemieszczania się
  10. No pewnie To jednak będzie c6Fl lub b8 Chyba, że coś innego
  11. Fajne autko Daj więcej fotek to będzie bardziej wiadomo co i jak
  12. Czyli znowu B7 na sell
  13. Świetna robota Karol Lampki do DRL jakieś białe by pasowały
  14. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, czy pasuje lusterko wsteczne z czujnikami zmierzchu i deszczu, od b7 do a3 8p 2012 rok???
  15. Pięknie Super, że nie wstaje później.. w moim BRD jeszcze niewiem jak po programie wstaje, choć myślę, że lepiej niż było.. Kiedy jakiś pomiar będzie????
  16. To w zachodnio-pomorskim zima później przychodzi ???
  17. To już pakiet zima wpadł na pokład???
  18. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Imbus 6
  19. No fajnie Jeszcze znaczki z tyłu zlikwiduj Ogólnie autko super
  20. Siemanko To pochwal się autkiem w odpowiednim dziale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.