Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    4x BA9S 2x rurka 41 mm 2x rurka 36 mm Niewiem jakie idą w drzwi i też jestem ciekaw.
  2. Środeczek super wyszedł Łukasz Ty masz w kpl. pakiet światło tj. w drzwiach też???
  3. No i extra Mikołaj tak czy inaczej porób fotki i jakiś opis, bo u mnie jak będę miał zwiększać moc poprzez zmianę turbo to napewno będę stawiał dużo za i przeciw na np. CAHA, więc i inee będą wchodzić w grę. Powodzenia
  4. Adam87 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakby tak zostało to już nie tak źle
  5. Adam87 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nadzieja zawsze jest... ja oglądam... na trzeźwo
  6. Dobrze, że pytasz o to... Uchwyty musze napewno dokupić bo ten box jest z volvo v70, a belki to w sumie niewiem czy zmieniać.. jakby uchwyty pasowały do tych belek to je zostawie.
  7. No to już zobaczymy w przyszłym roku jak to wyjdzie A Ja chciałem się też pochwalić zakupionym box'em Narazie jeszcze w kolorze szarym, ale będę ciapał go w czerń o kodzie PMBL
  8. No właśnie niestety tak Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Jak będę zmieniał na caha to będę miał na sell brd po regeneracji
  9. Teraz już wiem gdzie takie coś wrzucać... Także spokojniej i dzięki Dzieło, nie dzieło obejrzeć można.. Pozdrawiam
  10. Ogólnie jest tak, że moje turbo jest właśnie w regeneracji, o ile już po Trochę późno..
  11. To jakby 400 zł to nie tak dużo.. A z wtryskami u mnie to słyszałem, że najlepiej z BPW wpakować, to turbo i powinno być super Jeszcze będę się dowiadywał o te wtryski, żeby być pewnym..
  12. No to koszty w zasadzie spore wychodzą jak na zysk nie tak dużej proporcjonalnie mocy. Ja mam już BRD, więc wydaje mi się to jeszcze mniej opłacalne.. bo już mam 170 KM, więc gdyby zmienić tylko turbo na CAHA i wtyski to już powinno się zyskać jakąś dobrą moc, przy tak naprawdę nie wielkim budżecie i bez dużych kombinacji.. Można ew. w coś takiego się pobawić, ale to też niewiem czy ma sens, bo nie ma odpowiedzi...
  13. Też myślę o większej kwocie, dlatego napisałem, że jak to będzie 100 tys to będzie super
  14. Film to film.. nie każdy trwa po ponad godzine A wątek nazywa się Ciekawe filmy warte obejrzenia Więc wrzuciłem coś ciekawego
  15. Ja jednak uważam, że autocentrum jest w miarę dobre.... każdy ma swoje zdanie A tak wogule to czemu akurat mazda6????
  16. Tu masz opis autka od użytkowników https://m.autocentrum.pl/oceny/mazda/6/i/
  17. Myśle, że jak w 100 000zł się zmieścisz to będzie dobrze
  18. Tylko brakowało do pełni szczęścia ....
  19. Moja pomyłka ... Także uspokój wszystkich
  20. Kurde sorki to nie Ty tylko shakal pytał... faktycznie w B7 CREW jest..... przepraszam za zamieszanie
  21. Tak mi się przypomniało , że raz pytałeś o BRD, więc myślałem, że kupiłeś od gremlin0209
  22. No właśnie... a autko zostaje z nami na dłużej to będzie trzeba coś pomyśleć nad jakąś nowszą (lepszą) motorownią lub poprostu mniej awaryjną... Tyle tylko, że teraz to wszystko to wielki H..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.