Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver bfb a4 b7
Fajny sedanik Gratulacje zakupu.. Daj jakieś fotki ze środka i więcej co ma itd..
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Nie tylko dokładkę, ale całe
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Zobaczymy jak po zimie będzie z tą.. Jak coś to się zmieni na gumę... Naprawdę fajna..
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
No Łukasz teraz dałeś mocy Gratuluje autka i na weekend oblookam napewno? Co to za dokładka z przodu??? Fajna..
-
Spociki w Kielcach
Na basen w sobote rano, tak koło 10.. @karol1981 też leci.. To można coś na sobote lub niedziele wymyśleć... Musisz pokazać co tam zakupiłeś.. i temat utwórz o autku
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Zwykłe h7.. widać na kilku zdjęciach w pierwszym poście
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ahaa Nie.. gadałem z @karol1981 i mówił żeby ten plasticzek prowadzący światło obwinąć w folię alu i będzie git Jak kiedyś będzie wydawało mi się za słabe to wzmocnie .. narazie zostaje?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tzn?? Podświetlane klamki kupiłem z zestawem także tylko wymiana
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Przód zrobiłem Rano kawka, wc i rezanie tylnych drzwi.. Musze jeszcze klamki zostawić sobie (te aluminiowe co się chwyta) bo te co kupiłem mają takie delikatne ryski a moje jeszcze nie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Od pasażera też inna kostka Przelutuje się
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Mnie też ten syczek nie chciał wyjść.. A od pasażera jeszcze niewiem jak to.. Dam znać?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki? staram się, żeby było ładnie i praktycznie?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No tak musze zrobić
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Na szczęście tak Ale nie byłoby rezania bez problemów W nowej wiązce brakuje mi kabli do tych przycisków co są od alarmu..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jako, że jestem w PL to trzeba coś podziałać przy autku..? Pakiet oświetlenia z klamkami leży już.. yyy .... długo, więc trzeba wreszcie zmontować, co by w zime i wogule wieczorami było jasno?
-
Spociki w Kielcach
Pogadaliśmy, powymieniane poglądy względem aut
-
Elektronarzędzia Makita czy Dewalt ?
Jeśli chodzi o wkrętarkę to w pracy używam Metabo i jak najbardziej polecam... w domu zaś mam bosch i ona już jakaś taka h....a Co do reszty narzędzi to niech się ktoś wypowie, bo wszystko inne w pracy mamy na powietrze
-
Spociki w Kielcach
No szkoda że Cię nie będzie.. Z mapami to damy rade... do ktorej pracujesz??? Na tygodniu pojade z synem na basen do Nowin to dam Ci znać wcześniej
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
No właśnie jeszcze lampy tył na czorno
-
Julo Audi A4 B7 BRD 170KM S-line
I prawidłowo Z rnse masz fajnie bo już masz 2din to w zasadzie samo radio.. szyby w prądzie faktycznie wygodne ale jeśli chcesz Q to zrób najpierw a potem inne pierdułki
-
Julo Audi A4 B7 BRD 170KM S-line
Autko fajne, gratulacje Sporo masz na wejściu ale i rezanka też Pozdrawiam