Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Shiver fajne autko Gratulacje choć już jak widzę jakiś czas go masz A z tego "S4 LOOK" to faktycznie, jak tu chłopaki piszą, jest za mało Koło na duży +
  2. Pięknie idziesz z autkiem do przodu Tak +/- ile planujesz finalnie kucy???
  3. Płci przeciwnej byłoby ciężej jeździć
  4. Mój potworek i zmarzluch
  5. Wieczorową porą.. HARDSTYLE
  6. A no wiadome, że z czasem jest nie zawsze tak jak byśmy chcieli... na spokojnie ogarniesz
  7. Uff, to dobrze, że nie zapier...eś i przy wyprzedzaniu.. A z motorem to dowiedz się jakie ew. koszty i może jeszcze zarobisz a ktoś będzie miał fajny motorek na podmiankęl
  8. Może czy licznik nie kopany..
  9. Nic ciekawego!?!? Cały motor zmieniłeś sprzęgło i wogule A co się konkretnie stało????
  10. No ja też mam tak zrobione, że cała puszka jest ze wszystkimi "kabelkami" Bo nie ma innego sposobu na sprawdzenie na przeglądzie czy jest w środku dpf???
  11. W sumie racja Nie pamiętam w którym wątku i kto pisał, ale było właśnie, że jak w silniku wsjo sprawne to i emisja będzie odpowiednia.. A powiedz czy w Austrii nie będą patrzeć na fizyczną obecność DPF-a?? Bo wiesz emisja emisją no ale ... ... ciekawe..
  12. Co będzie ciężkie raczej w osiągnięciu, żeby nie kopciło... @Gremlin0209 w swoim BRD zamiast DPF miał jakiś emulator zastosowany.. ciekawe jak to wogule działało, na jakiej zasadzie. Może u Ciebie takie coś by zadziałało.
  13. Taki wystarczający (bezpieczny)? A to masz jeszcze DPF u siebie??? Ja już wywaliłem go dawno temu. Napewno dlatego, że za często mi wypalał i nie było mocy wtedy.
  14. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w Świętokrzyskie
    A to coś się dzieje???
  15. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w Świętokrzyskie
    Zadzwonie w jedno miejsce i zapytam.. Dzwoniłem do znajomego gazownika i mówi że w zasadzie w świętokrzyskim to tylko kielce pakosz 53.. oni mają do prinsa gadżety..
  16. Jeszcze zapomniałem dopisać, że jest zrobiona odcinka do 4200rpm tak dla bezpieczeństa..
  17. To tak? Autko jest dziś do odbioru od tunera.. CLH zrobione-same halogeny świecą 20sek. Turbo po regeneracji i wpadło stage 1 Sczerze to myślałem, że więcej wyjdzie, choć pomiar był robiony na hamowni jezdnej, więc wydaje mi się, że na podwoziowej więcej by wyszło A efekt taki:
  18. Fajne autko Moje RS4 II też na wiosnę zmieniałem kolor na taki, tylko na mat jaki masz w nich rozmiar?? Rotiform też fajne Pozdro z drammen
  19. Zobacz chłodniczkę spalin czy nie jest pęknięta. A nie ubywa płynu chłodzącego???
  20. Gratuluje autka Niech się sprawuje niezawodnie.. Lampy fajne.. ja miałem takie kupować ale wybór padł na inne
  21. Najlepiej H&R, weitec lub eibach.. Ale dokładniej to już może ktoś się wypowie ten kto używa... ja raczej zmienie na weitec od @karol1981.. myśle, że czekają na mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.