Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. No ładnie z czarną ramką Lotka też super ? Końcówki wydechu jeszcze przeczyść to będzie razem wszystko grało
  2. Karol musisz zgłosić do zarządcy, żeby w garażu zrobili wam kanał lub podnośnik
  3. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja też tak miałem z 1.8T w passacie i w a4 w zeszłym roku po wycięciu też było ok.. zobaczymy w listopadzie czy się nikt nie przyczepi....
  4. Pięknie Norbert Jeszcze teraz musisz zrobić ze 200 kunia pod te hebelki
  5. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z benzynką też niestety nie zawsze jest kolorowo.. Wybór należy do Ciebie.. Postaw wszystkie za i przeciw w tym i w tym jak możesz wybierać a rodzaj sam się wybierze
  6. A jak RTS cenowo??? Dużo droższy???
  7. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak dobra cena... Fakt, z dpf problem tym bardziej, że coś tam w rządzie kombinują... Ale ogólnie to tak jak Tomek napisał, zależy jak trafisz.. Ja mam taki i dpf wywaliłem po pół roku, PD narazie ok.. także uważam po 2 latach użytkowania, że nie jest najgorzej
  8. Ładnie, ładnie Autko nabrało agresji
  9. Czekam na fotke A przedewszystkim na efekt na wozie
  10. To jaki +/- następny wzór??? Coś standardowego czy jakaś nowość w b7???
  11. To na następne lato jakaś nowość będzie????
  12. Tak.. srebrna bardzo ładna.. I fajne felgi ma ten RS z mojego zdjęcia Gość był właśnie u nas w firmie i gadał z szefostwem..
  13. Heja.. Jak na taki samochód to faktycznie ten kolor jakiś taki "zwykły" ..
  14. Ja chciałem się pochwalić, że też od niedawna należe do B7 CREW
  15. Lecisz ostro z tematem Nie dość,że samochód sprawny to jescze odrazu rezanie optyczne i mechaniczne I dobrze, tak trzymaj Pozdrawiam
  16. Adam87 odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Szczerze to przyjeżdża do nas gość i nam przywozi.. ale podobno w Mekonomen można kupić.
  17. Tutaj w tym temacie raczej nikt nie zagląda... Napisz tutaj nowy temat, napewno ktoś pomoże https://a4-klub.pl/forum/249-pozostałe-audi/
  18. Adam87 odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Spróbuj tym.. My czyścimy tym jasne tapicerki jak są zaj..ane od roboty..
  19. Wiadome, iż w urzędzie powiedzą,że musi być wpisany współwłaściciel.. Nie mniej, faktycznie znalazłem artykuł z 2016 roku i w nim pisze o współwłaścicielach w polisie i powinni być razem w DR, ale..... Nie ma w zasadzie napisane, że nie może być tak jak np ja mam... Decyzja należy do Ciebie
  20. Niewiem Panowie, nie będe się sprzeczał... pisze jak jest u mnie i co mi mówili w ubezpieczalni.. tak jak mówie teraz z audi mam tak że w DR jestem tylko ja a w ubezp. jest też moja żonka. Ja teraz za OC i AC płace 1900zł/rok
  21. Adam87 odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Norbert Super furka dla Żonki Pranie naprawde Ci wyszło Niestety norwedzy tacy są Ale ma to też dobrą strone, mianowicie nie ukryją niektórych niedociągnięć wylewając hektolitry plaka..
  22. Dlaczego??? Chcesz to napisz umowe tylko na Ciebie, chcesz to napisz na Ciebie i dziadka. Oc wykup na dziadka i na Ciebie, to będą Ci szły zniżki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.