Treść opublikowana przez Adam87
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
No ładnie z czarną ramką Lotka też super ? Końcówki wydechu jeszcze przeczyść to będzie razem wszystko grało
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Karol musisz zgłosić do zarządcy, żeby w garażu zrobili wam kanał lub podnośnik
- B7 Crew
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Pięknie Norbert Jeszcze teraz musisz zrobić ze 200 kunia pod te hebelki
- B7 Crew
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
A jak RTS cenowo??? Dużo droższy???
-
B7 Crew
Jak dobra cena... Fakt, z dpf problem tym bardziej, że coś tam w rządzie kombinują... Ale ogólnie to tak jak Tomek napisał, zależy jak trafisz.. Ja mam taki i dpf wywaliłem po pół roku, PD narazie ok.. także uważam po 2 latach użytkowania, że nie jest najgorzej
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ładnie, ładnie Autko nabrało agresji
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Czekam na fotke A przedewszystkim na efekt na wozie
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To jaki +/- następny wzór??? Coś standardowego czy jakaś nowość w b7???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To na następne lato jakaś nowość będzie????
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Tak.. srebrna bardzo ładna.. I fajne felgi ma ten RS z mojego zdjęcia Gość był właśnie u nas w firmie i gadał z szefostwem..
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Heja.. Jak na taki samochód to faktycznie ten kolor jakiś taki "zwykły" ..
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
-
Kolejny Avancior V6
Ja chciałem się pochwalić, że też od niedawna należe do B7 CREW
-
Kolejny Avancior V6
Lecisz ostro z tematem Nie dość,że samochód sprawny to jescze odrazu rezanie optyczne i mechaniczne I dobrze, tak trzymaj Pozdrawiam
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Szczerze to przyjeżdża do nas gość i nam przywozi.. ale podobno w Mekonomen można kupić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tutaj w tym temacie raczej nikt nie zagląda... Napisz tutaj nowy temat, napewno ktoś pomoże https://a4-klub.pl/forum/249-pozostałe-audi/
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
-
Umowa kupna-sprzedaży samochodu - współwłaściciele
Wiadome, iż w urzędzie powiedzą,że musi być wpisany współwłaściciel.. Nie mniej, faktycznie znalazłem artykuł z 2016 roku i w nim pisze o współwłaścicielach w polisie i powinni być razem w DR, ale..... Nie ma w zasadzie napisane, że nie może być tak jak np ja mam... Decyzja należy do Ciebie
-
Umowa kupna-sprzedaży samochodu - współwłaściciele
Niewiem Panowie, nie będe się sprzeczał... pisze jak jest u mnie i co mi mówili w ubezpieczalni.. tak jak mówie teraz z audi mam tak że w DR jestem tylko ja a w ubezp. jest też moja żonka. Ja teraz za OC i AC płace 1900zł/rok
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Norbert Super furka dla Żonki Pranie naprawde Ci wyszło Niestety norwedzy tacy są Ale ma to też dobrą strone, mianowicie nie ukryją niektórych niedociągnięć wylewając hektolitry plaka..
-
Umowa kupna-sprzedaży samochodu - współwłaściciele
Nie musi, chyba że chce
-
Umowa kupna-sprzedaży samochodu - współwłaściciele
Dlaczego??? Chcesz to napisz umowe tylko na Ciebie, chcesz to napisz na Ciebie i dziadka. Oc wykup na dziadka i na Ciebie, to będą Ci szły zniżki.