Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Kurcze lipa w sobote bo ja wracam z pracy dopiero w nocy z sob. na niedziele
  2. Gratuluje B7 no i oczywiście, że jest w Quattro ?
  3. Teraz jest super w kolorku
  4. No może jakoś po południu????? Jak się wszyscy zapatrują na to????
  5. Gratuluje Rs4 B9 ? Napisz coś więcej o autku ?
  6. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to fakt... ale plus tego, że są dodatkowe miejsca na kubki zamiast mało użytecznej wnęki na ... nawet telefon nie pasuje ?
  7. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ten jest fajny ale "troche" drogi.. https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/center-console-sabre-black/8e0863241e6ps/
  8. A jak ja mam ori pdc tył to tak by to wyglądało, że dokupić moduł na przód i oczywiście wiązkę z sensorami? ? ?
  9. A powiedz mi czy trzeba jakoś kodować PDC z przodu czy jakiś dodatkowy moduł do tego???
  10. Fajna trasa, jeszcze takim autkiem? Z tego co Ja zauważyłem, to raczej przestrzegali limitów prędkości... gdzie niegdzie było 15-20+ ale ogólnie było spokojnie... to moje zdanie i to było w okolicach Szybenika.
  11. Czyli jak.... 9 wrzesień ???????????
  12. Na to wychodzi... Ale mam nadzieję że zjawią się np. @MARCIN607 @Zbroy @impackt @Skrapi90 a jeśli kogoś nie wymieniłem a będzie to przepraszam ?
  13. Witam Serdecznie Gratuluje zakupu B7 Zrób więcej fotek i jakiś opis dokładniejszy autka.. Pozdrawiam
  14. Odpychać się już jest czym to teraz heble
  15. Ja tak samo zrobiłem... spanie Euro reszta kartą.. i troche kun wyciągnąłem bo nie wszędzie mieli terminale..
  16. Jakoś na tygodniu po pracy czy weekend??? Ja jestem od 8 września..
  17. To jak Pany, jakiś spocik we wrześniu?????
  18. Faktycznie jest różnica I ładnie teraz też widać różnice grilla.. chrom i czarny
  19. Witam Zajrzyj tutaj, ewentualnie załóż nowy temat.. napewno ktoś pomoże https://a4-klub.pl/forum/180-20tdi/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.