Treść opublikowana przez Adam87
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Silver sedan ?
-
Spociki w Kielcach
Kurcze lipa w sobote bo ja wracam z pracy dopiero w nocy z sob. na niedziele
-
A4 1.8t quattro BFB
Gratuluje B7 no i oczywiście, że jest w Quattro ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Teraz jest super w kolorku
-
Spociki w Kielcach
No może jakoś po południu????? Jak się wszyscy zapatrują na to????
-
RS4 B9 Nardo Gray
Gratuluje Rs4 B9 ? Napisz coś więcej o autku ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
A jak ja mam ori pdc tył to tak by to wyglądało, że dokupić moduł na przód i oczywiście wiązkę z sensorami? ? ?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
A powiedz mi czy trzeba jakoś kodować PDC z przodu czy jakiś dodatkowy moduł do tego???
-
Wakacje w Chorwacji
Fajna trasa, jeszcze takim autkiem? Z tego co Ja zauważyłem, to raczej przestrzegali limitów prędkości... gdzie niegdzie było 15-20+ ale ogólnie było spokojnie... to moje zdanie i to było w okolicach Szybenika.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Albo felgi...
-
Spociki w Kielcach
Czyli jak.... 9 wrzesień ???????????
-
Spociki w Kielcach
Na to wychodzi... Ale mam nadzieję że zjawią się np. @MARCIN607 @Zbroy @impackt @Skrapi90 a jeśli kogoś nie wymieniłem a będzie to przepraszam ?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
A Norbercik się podzieli później informacjami????
-
A4 B7 nowa ślicznotka w moich rekach
Witam Serdecznie Gratuluje zakupu B7 Zrób więcej fotek i jakiś opis dokładniejszy autka.. Pozdrawiam
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Piękne koła
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Odpychać się już jest czym to teraz heble
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Uuuu zapowiada się ciekawie ...
-
Wakacje w Chorwacji
Ja tak samo zrobiłem... spanie Euro reszta kartą.. i troche kun wyciągnąłem bo nie wszędzie mieli terminale..
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No piękny Paliwo jeszcze z polski czy już Norskie??
-
Spociki w Kielcach
Jakoś na tygodniu po pracy czy weekend??? Ja jestem od 8 września..
-
Spociki w Kielcach
To jak Pany, jakiś spocik we wrześniu?????
-
Kolejny Avancior V6
Faktycznie jest różnica I ładnie teraz też widać różnice grilla.. chrom i czarny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Zajrzyj tutaj, ewentualnie załóż nowy temat.. napewno ktoś pomoże https://a4-klub.pl/forum/180-20tdi/