Treść opublikowana przez Adam87
-
Spociki w Kielcach
I jak... kupione???
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Gratulacje dla rodzinki Jakby co to pytaj, bo od 4 lat tylko przy tesli pracuje także moge coś tam pomóc
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Aha ? Ładowanie to szybkie to oczywiście tylko na stacjach Supercharger, bo tak to faktycznie "troche" długo to trwa W pracy jak podpinamy z 230V i np. samochód ma tam 30 km do przejechania to wyskakuje ponad 24h.. Z siły już lepiej troche..
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Jak ciśniesz, każdy start to depnięcie to i "spali" prądu... teraz jeżdże 85D (test po naprawie) ale jeszcze niewiem jak to spala.. na pełnej pokazuje 380km.. Turdzi sorki za spam ? Rs'ów sporo.. ale fajnie, jest co oglądać
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Nie tak bardzo jak się wydaje.. oczywiście wiadome że dużo zależy od wielu czynników jak w autach spalinowych.. noga kierowcy?, używanie klimy, w zime w tesli jest w zasadzie gorzej bo ma specjalną grzałkę żeby temperatura płynu i dużej baterii nie spadła za bardzo.. Także wiadome że nie każdy samochód jest taki sam, ale niejeden Model S P100D lub 100D przejedzie w lato około 500 a 450 to minimum
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
W Tesli już mają pojemność na ponad 500km i do tego w miare szybko się ładują.. do 80% baterii ok. 20-25 min.. i drugie tyle na 100%.. Piękny widok
-
Strefa motocyklistów
Panowie motocykliści .. pytanie.. Na pierwszy motor nada się Yamaha yzf 250??? Mam okazje kupić.. Szwagier ma crossa KTM sxf 250 i wyjeździłem się nim troche sporo, więc nie będe mu zajeżdżał tylko coś swojego..
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
Dzwoniłem w 2 miejsca ale lipa.. nie ma.. A co się stało z twoją, że musisz zmienić?????
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Faktycznie Masz racje Marcin
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
A to czerwone T nie oznacza czasem że autko ma 220km a nie standardowe 200 ???? Czytałem na innym forum.. http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=101124
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Przelot, odcina, a teraz to Bajka dla uszu
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ja też jestem zadowolony oczywiście zależy od gustu ale mnie też się podobały te ala b8.. jednak wygrały te Podobają mi się jak świecą, w nocy xenon świeci jak powinien..
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Mnie też to nie przeszkadza nawet czasami pomaga, takie szybkie coming home .. a odpowiada za to moduł który jest podłączony bezpośrednio do aku i lamp i właśnie zależy od naładowania akumulatora...
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Bo właśnie niewiem czy jest sens zakładać lusterko z czujnikiem (mam szare a sufit czarny), przełącznik z auto (mam), szybe zmieniać bo i tak mi się szykuje.... A powiedz mi czy też masz tak jak ja że jak zgasisz samochód to te lampy świecą jeszcze pare sekund??? Zależy to od przejechanej trasy.. jak krótka (pare km) to świeci 2-5 sekund a jak dłuższa to nawet z 10s.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ja mam składane z pilota i naprawde polecam, tym bardziej jak ktoś parkuje na ciasnych parkingach w mieście.. niby jak się złoży lusterko to nie ma miejsca nie wiadomo ile ale większa pewność że się nie urwie...
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ale chodzi mi o środkowe, że masz czujnik zmierzchu. I czy przełącznik świateł masz z pozycją auto
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Heja .. mam pytanko.. Do tych lamp co mamy widze że masz CLH w lusterku... działa w nich wogule???
-
The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]
Ładnie idziesz z tematem Jeszcze lampy z tyłu przyciemnij, to dopełni całości do szyb
-
Spociki w Kielcach
Podjedź na legnicką 1 do firmy Texol oil service.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Już zamówiłem sobie 320/288 cerwone wystarczą na tyle jazdy co ja jeżdże i Żonka
-
Kolejny Avancior V6
Działaj przy autku a ja będe bacznie obserwował.. jak to było przy poprzednim Pozdrawiam
-
Kolejny Avancior V6
Karol super Autko Fajnie że znowu B7 Życze powodzenia w naprawie i oczywiście w modach których lista już jest spora
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dzięki Marcin .. spisuje dane i przed moim przyjazdem do pl zamawiam.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Były odrazu czerwone czy sam malowałeś?