Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. I jak... kupione???
  2. Gratulacje dla rodzinki Jakby co to pytaj, bo od 4 lat tylko przy tesli pracuje także moge coś tam pomóc
  3. Aha ? Ładowanie to szybkie to oczywiście tylko na stacjach Supercharger, bo tak to faktycznie "troche" długo to trwa W pracy jak podpinamy z 230V i np. samochód ma tam 30 km do przejechania to wyskakuje ponad 24h.. Z siły już lepiej troche..
  4. Jak ciśniesz, każdy start to depnięcie to i "spali" prądu... teraz jeżdże 85D (test po naprawie) ale jeszcze niewiem jak to spala.. na pełnej pokazuje 380km.. Turdzi sorki za spam ? Rs'ów sporo.. ale fajnie, jest co oglądać
  5. Nie tak bardzo jak się wydaje.. oczywiście wiadome że dużo zależy od wielu czynników jak w autach spalinowych.. noga kierowcy?, używanie klimy, w zime w tesli jest w zasadzie gorzej bo ma specjalną grzałkę żeby temperatura płynu i dużej baterii nie spadła za bardzo.. Także wiadome że nie każdy samochód jest taki sam, ale niejeden Model S P100D lub 100D przejedzie w lato około 500 a 450 to minimum
  6. W Tesli już mają pojemność na ponad 500km i do tego w miare szybko się ładują.. do 80% baterii ok. 20-25 min.. i drugie tyle na 100%.. Piękny widok
  7. Panowie motocykliści .. pytanie.. Na pierwszy motor nada się Yamaha yzf 250??? Mam okazje kupić.. Szwagier ma crossa KTM sxf 250 i wyjeździłem się nim troche sporo, więc nie będe mu zajeżdżał tylko coś swojego..
  8. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zapytaj @Wandej
  9. Dzwoniłem w 2 miejsca ale lipa.. nie ma.. A co się stało z twoją, że musisz zmienić?????
  10. Faktycznie Masz racje Marcin
  11. A to czerwone T nie oznacza czasem że autko ma 220km a nie standardowe 200 ???? Czytałem na innym forum.. http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=101124
  12. Przelot, odcina, a teraz to Bajka dla uszu
  13. Ja też jestem zadowolony oczywiście zależy od gustu ale mnie też się podobały te ala b8.. jednak wygrały te Podobają mi się jak świecą, w nocy xenon świeci jak powinien..
  14. Mnie też to nie przeszkadza nawet czasami pomaga, takie szybkie coming home .. a odpowiada za to moduł który jest podłączony bezpośrednio do aku i lamp i właśnie zależy od naładowania akumulatora...
  15. Bo właśnie niewiem czy jest sens zakładać lusterko z czujnikiem (mam szare a sufit czarny), przełącznik z auto (mam), szybe zmieniać bo i tak mi się szykuje.... A powiedz mi czy też masz tak jak ja że jak zgasisz samochód to te lampy świecą jeszcze pare sekund??? Zależy to od przejechanej trasy.. jak krótka (pare km) to świeci 2-5 sekund a jak dłuższa to nawet z 10s.
  16. Ja mam składane z pilota i naprawde polecam, tym bardziej jak ktoś parkuje na ciasnych parkingach w mieście.. niby jak się złoży lusterko to nie ma miejsca nie wiadomo ile ale większa pewność że się nie urwie...
  17. Ale chodzi mi o środkowe, że masz czujnik zmierzchu. I czy przełącznik świateł masz z pozycją auto
  18. Heja .. mam pytanko.. Do tych lamp co mamy widze że masz CLH w lusterku... działa w nich wogule???
  19. Ładnie idziesz z tematem Jeszcze lampy z tyłu przyciemnij, to dopełni całości do szyb
  20. Podjedź na legnicką 1 do firmy Texol oil service.
  21. Już zamówiłem sobie 320/288 cerwone wystarczą na tyle jazdy co ja jeżdże i Żonka
  22. Działaj przy autku a ja będe bacznie obserwował.. jak to było przy poprzednim Pozdrawiam
  23. Karol super Autko Fajnie że znowu B7 Życze powodzenia w naprawie i oczywiście w modach których lista już jest spora
  24. Dzięki Marcin .. spisuje dane i przed moim przyjazdem do pl zamawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.