Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Grzesiu Szerokość mam 8.5J .. wystarczająca żeby Żonka dała rade fajerą kręcić
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Gratulacje Napisz Proszę jakie autko teraz będzie na oku???
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Ok to tak zrobimy... @karol1981 jesteś dziś na mieście jakoś?? Dzwoń do mnie.. ja będe tak koło 10 i będe pare godzin..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki ? Dokładnie tak będzie Dzięki Mam ET35 a dystanse tak: przód 13mm, tył 20mm Dzięki Kamil, tak miało być
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Możesz wziąć lapka co lukniesz u mnie czy wszystko gra A z parkingiem to może być tam o 9.00... Ja swoją karte mam a dla Ciebie odebrał Karol bo odbierał dla wszystkich @H4mm3R Tomasz a Ty będziesz na 9?
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
No to faktycznie jak można wcześniej to na 9???
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Czas mamy od 12 to może 11.30 tak dla pewności ??? Gdzieś koło głównego wejścia możemy się spotkać.. ja napewno będe w koszulce klubowej także mnie poznacie..
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Tak w nawiasie.. ktoś preferuje klubowe koszulki?? Ja raczej Tak
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Aha to ja sobie podlece tak jak pisałem 12-13 to daj znac jak już wyjdziesz od Bartosza kogo nie masz to ja postaram się ogarnąć..
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
@karol1981 a koło której będziesz jutro na zakładowej?
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
@huzio00 , @Hugo nie ma problemu.. Podajcie tylko nr rejestracyjny autek
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Super to jeśli nie problem to odbiorę też Kamilowi.
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Będe jutro .. myśle że koło 12-13.. Zadzwonie?
-
Spociki w Kielcach
No ja niewiedziałem że to Ty Ale już będe wiedział
-
Spociki w Kielcach
@MARCIN607 faktycznie leciałem ze szwagrem do Radomia po samochód ale nie przylukałem mrugnięć.. Tak na wysokości Suchedniowa zauważyłem dopiero że dłuższy czas jedziesz za mną (najpierw myślałem że to policja bo troche było ponad 120km/h ) Dzięki za wychaczenie na drodze i Pozdrawiam @karol1981 mówisz że też byłeś śledzony na mieście?? ?
-
Grand Theft Auto V
Aha.... czyli faktycznie nuda bo potem na free mode jest jednego mniej.... Dzięki To jednak znowu wszyscy przeżyją
-
Muzyka w naszych autkach
Słucha ktoś muzy typu Hardstyle???
-
Wakacje w Chorwacji
Witam Ja też wybieram się pierwszy raz do Chorwacji.. jedziemy wynajętym busem ... o winietkach przeczytałem także już wiem.. wybieramy się 16 lipca także jeśli ktoś jedzie w tym czasie to do zobaczenia na drodze.. Pozdrawiam
-
Grand Theft Auto V
Raz przeszedłem że wszyscy przeżyli teraz gram czasami w wolnej chwili i niewiem kogo teraz uśmiercić bo chcę zobaczyć inne zakończenie
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Synek zadowolony ale tata chyba bardziej Super mody
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Karolku Super Zastanawiałem się właśnie czy się wyrobisz przed DuBiT.. ? Zobacze jak to na żywo się ma.. Pzdr
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Racja ... Sorki Grzesiu Jak wystroisz autko to daj znać proszę jakie odczucia i jaka moc
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Zaimponować to mało powiedziane... Grzesiu nam zaimponował autkiem napewno, tym że jest strażakiem jak wszyscy z JRG... ale to.... nie mam słów....