Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dzięki Grzesiu Szerokość mam 8.5J .. wystarczająca żeby Żonka dała rade fajerą kręcić
  2. Gratulacje Napisz Proszę jakie autko teraz będzie na oku???
  3. Ok to tak zrobimy... @karol1981 jesteś dziś na mieście jakoś?? Dzwoń do mnie.. ja będe tak koło 10 i będe pare godzin..
  4. Dzięki ? Dokładnie tak będzie Dzięki Mam ET35 a dystanse tak: przód 13mm, tył 20mm Dzięki Kamil, tak miało być
  5. Możesz wziąć lapka co lukniesz u mnie czy wszystko gra A z parkingiem to może być tam o 9.00... Ja swoją karte mam a dla Ciebie odebrał Karol bo odbierał dla wszystkich @H4mm3R Tomasz a Ty będziesz na 9?
  6. No to faktycznie jak można wcześniej to na 9???
  7. Czas mamy od 12 to może 11.30 tak dla pewności ??? Gdzieś koło głównego wejścia możemy się spotkać.. ja napewno będe w koszulce klubowej także mnie poznacie..
  8. Tak w nawiasie.. ktoś preferuje klubowe koszulki?? Ja raczej Tak
  9. Aha to ja sobie podlece tak jak pisałem 12-13 to daj znac jak już wyjdziesz od Bartosza kogo nie masz to ja postaram się ogarnąć..
  10. @karol1981 a koło której będziesz jutro na zakładowej?
  11. @huzio00 , @Hugo nie ma problemu.. Podajcie tylko nr rejestracyjny autek
  12. Super to jeśli nie problem to odbiorę też Kamilowi.
  13. Będe jutro .. myśle że koło 12-13.. Zadzwonie?
  14. No ja niewiedziałem że to Ty Ale już będe wiedział
  15. @MARCIN607 faktycznie leciałem ze szwagrem do Radomia po samochód ale nie przylukałem mrugnięć.. Tak na wysokości Suchedniowa zauważyłem dopiero że dłuższy czas jedziesz za mną (najpierw myślałem że to policja bo troche było ponad 120km/h ) Dzięki za wychaczenie na drodze i Pozdrawiam @karol1981 mówisz że też byłeś śledzony na mieście?? ?
  16. Adam87 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Aha.... czyli faktycznie nuda bo potem na free mode jest jednego mniej.... Dzięki To jednak znowu wszyscy przeżyją
  17. Słucha ktoś muzy typu Hardstyle???
  18. Witam Ja też wybieram się pierwszy raz do Chorwacji.. jedziemy wynajętym busem ... o winietkach przeczytałem także już wiem.. wybieramy się 16 lipca także jeśli ktoś jedzie w tym czasie to do zobaczenia na drodze.. Pozdrawiam
  19. Adam87 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Raz przeszedłem że wszyscy przeżyli teraz gram czasami w wolnej chwili i niewiem kogo teraz uśmiercić bo chcę zobaczyć inne zakończenie
  20. Karolku Super Zastanawiałem się właśnie czy się wyrobisz przed DuBiT.. ? Zobacze jak to na żywo się ma.. Pzdr
  21. Zaimponować to mało powiedziane... Grzesiu nam zaimponował autkiem napewno, tym że jest strażakiem jak wszyscy z JRG... ale to.... nie mam słów....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.