Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jak to wszystko połącze to tak
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jak gadaliśmy to już było zamówione u @siemian Moduł już jest zrobiony, jeszcze @woszu pisał że test i wysyła
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Piłka nożna
A ja wolałbym żeby Chorwaci wygrali.
-
Różnice między S4 B7 a A4 B7
Może kupiłeś od avanta...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ja również dołączam się do podziękowań, miło było poznać i fajnie że przyjechaliście z innych województw do nas
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No faktycznie ... mam na e-mailu Odpale kompa to postaram się uaktualnić pierwszy post
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Kamil za dobre słowo Jak byliśmy w Bukowinie to fotki porobił takie że ... och Zapytam czy coś da się wymodzić
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Będe w razie co pisał na pw.. A możesz podrzucić jakieś zdjęcie jak wygląda??
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Norbercik Panel to w sumie mogłem taki kupić.. ale po co Zobaczymy jak się zmieni siedzenia na grzane to panel już będzie najmniejszy problem
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Teraz TAK Jeszcze tylko kamerkę zamontuję (jest w drodzę, tak jak i moduł do tej kamerki ) jw, kamerka w drodze Muzyki jeszcze tak nie słuchałem żeby się wsłuchiwać ale dam znać czy różnica.. A gałkę od biegów narazie zostawię tą a w zime jak mnie wku... jej temperatura to wrzuce od b8 jak Kamil pisze
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
RNS-E led zamontowane Myślałem żeby nie wyciągać tunelu tylko docinać w środku.. @kamil-vag doradził żebym go jednak wyciągnął bo będzie wygodniej kosztem wykręconych kilku śrub więcej.. Więc tak zrobiłem Ogólnie efekt taki.. Tak było dziś rano.. A tak jest teraz.. Dzięki dla @siemian za cały zestaw.. Również dzięki dla @karol1981 za użyczenie kluczy do radia.. I dla @H4mm3R za płytę z mapami 2018 dostarczoną osobiście ?
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Dzięki za Spotkanie Miło było poznać nowe osoby jak i również zobaczyć już znajome twarze Do nastepnego..
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Panowie my wjeżdżamy także jeśli chodzi o karty do wjazdu to zadzwonić do mnie 888 241 985.
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
My jeszcze czekamy tu na parkingu także Zapraszam
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja mam et35 8.5J szerokość i przód 13mm a tył 20mm.. zobaczysz w niedziele jak to wygląda
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
W samym aucie a do tego przyczepka
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Napewno wypełni konsole i przedewszystkim navi Oj będzie będzie grubo A do niedzieli niewiem czy zdąże bo roboty mam jeszcze sporo i niewiem czy wogule zaczynać zmieniać, żeby nie zostać na niedziele w czarnej ....
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Tomuś osoby które siedzą w aucie przy wjeździe przez brame nie płacą wejściówek Także na spokojnie dam Ci karte i tyle
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Wezme do bagażnika jakieś fanty do czyszczenia.. pianka, ściereczki itp.. nie bedzie tak źle
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
Rozmawiałem z Bartoszem i mówił że jak będzie padał deszcz to postara się załatwić miejsca w środku, także trzymamy kciuki ?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ja jade na wakacje 16 lip-23 lipiec, a później 29 lipiec spadam do roboty, także jak w tym czasie będzie to się pisze Można można A skode zamieniłbyś na scouta to też byś pojeździł po plaży
-
Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce
To mój nr 888 241 985 Tomek jakbyś był już w kielcach to dzwoń to Ja poprostu wyjde i dam Ci bilet
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Może przyjechałbyś na spota kiedy??? Teraz to żeś wakacje wymyślił ale po wakacjach to pokażesz Skode w serii.. Może być nawet na orlenie na żytniej ? bo Ty na chęcińskiej??