Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Jak to wszystko połącze to tak
  2. Jak gadaliśmy to już było zamówione u @siemian Moduł już jest zrobiony, jeszcze @woszu pisał że test i wysyła
  3. Właśnie dostarczone przez kuriera
  4. Adam87 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja wolałbym żeby Chorwaci wygrali.
  5. Może kupiłeś od avanta...
  6. Ja również dołączam się do podziękowań, miło było poznać i fajnie że przyjechaliście z innych województw do nas
  7. No faktycznie ... mam na e-mailu Odpale kompa to postaram się uaktualnić pierwszy post
  8. Dzięki Kamil za dobre słowo Jak byliśmy w Bukowinie to fotki porobił takie że ... och Zapytam czy coś da się wymodzić
  9. Będe w razie co pisał na pw.. A możesz podrzucić jakieś zdjęcie jak wygląda??
  10. Dzięki Norbercik Panel to w sumie mogłem taki kupić.. ale po co Zobaczymy jak się zmieni siedzenia na grzane to panel już będzie najmniejszy problem
  11. Teraz TAK Jeszcze tylko kamerkę zamontuję (jest w drodzę, tak jak i moduł do tej kamerki ) jw, kamerka w drodze Muzyki jeszcze tak nie słuchałem żeby się wsłuchiwać ale dam znać czy różnica.. A gałkę od biegów narazie zostawię tą a w zime jak mnie wku... jej temperatura to wrzuce od b8 jak Kamil pisze
  12. RNS-E led zamontowane Myślałem żeby nie wyciągać tunelu tylko docinać w środku.. @kamil-vag doradził żebym go jednak wyciągnął bo będzie wygodniej kosztem wykręconych kilku śrub więcej.. Więc tak zrobiłem Ogólnie efekt taki.. Tak było dziś rano.. A tak jest teraz.. Dzięki dla @siemian za cały zestaw.. Również dzięki dla @karol1981 za użyczenie kluczy do radia.. I dla @H4mm3R za płytę z mapami 2018 dostarczoną osobiście ?
  13. Dzięki za Spotkanie Miło było poznać nowe osoby jak i również zobaczyć już znajome twarze Do nastepnego..
  14. Panowie my wjeżdżamy także jeśli chodzi o karty do wjazdu to zadzwonić do mnie 888 241 985.
  15. My jeszcze czekamy tu na parkingu także Zapraszam
  16. Ja mam et35 8.5J szerokość i przód 13mm a tył 20mm.. zobaczysz w niedziele jak to wygląda
  17. W samym aucie a do tego przyczepka
  18. Napewno wypełni konsole i przedewszystkim navi Oj będzie będzie grubo A do niedzieli niewiem czy zdąże bo roboty mam jeszcze sporo i niewiem czy wogule zaczynać zmieniać, żeby nie zostać na niedziele w czarnej ....
  19. Właśnie kurier dostarczył paczke Podziękowania dla @siemian Zestaw do 2din z RNSE led
  20. Tomuś osoby które siedzą w aucie przy wjeździe przez brame nie płacą wejściówek Także na spokojnie dam Ci karte i tyle
  21. Wezme do bagażnika jakieś fanty do czyszczenia.. pianka, ściereczki itp.. nie bedzie tak źle
  22. Rozmawiałem z Bartoszem i mówił że jak będzie padał deszcz to postara się załatwić miejsca w środku, także trzymamy kciuki ?
  23. Ja jade na wakacje 16 lip-23 lipiec, a później 29 lipiec spadam do roboty, także jak w tym czasie będzie to się pisze Można można A skode zamieniłbyś na scouta to też byś pojeździł po plaży
  24. To mój nr 888 241 985 Tomek jakbyś był już w kielcach to dzwoń to Ja poprostu wyjde i dam Ci bilet
  25. Dzięki Może przyjechałbyś na spota kiedy??? Teraz to żeś wakacje wymyślił ale po wakacjach to pokażesz Skode w serii.. Może być nawet na orlenie na żytniej ? bo Ty na chęcińskiej??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.