Treść opublikowana przez Adam87
-
Co to za felga?
Wyglądają jak ori z rs4 .. coś takiego. https://m.olx.pl/oferta/oryginalne-5-felg-od-audi-rs4-opony-pirelli-cinturato-p7-245-40-18-CID5-IDtwP6J.html
-
Mechanik/elektryk
Dokładnie Może czujniczek warjuje..
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Jest lepiej niż myślałem Niezależnie od pogody i tak jest super
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
To wrzuć przed i po szorowaniu to odrazu efekty sprzątania będzie widać
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dokładnie
-
2x S-line BRD
Gratulacje zakupu Odczucia po dpf off są takie że jest SPOKÓJ, nie trzeba myśleć że "o ku..a znowu się wypala" i lepiej nie gasić samochodu jak np śpieszy Ci się.. Deczko bardziej kopci ale to jest temat w tej sprawie więc także do ogarnięcia.. Troche słychać turbinkę ale jak to kolega @piotrsob1 napisał: " Wycięcie DPF-a czy katalizatora to tak jak wykucie dużej dziury w ścianie do sąsiada , teraz będzie wszystko słychać Ot takie porównanie mi wpadło do łepetyny Także bez stresu
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie tak A tą sobie możesz zostawić w razie "w" .. jak uważasz. Miłej niedzieli życzę
-
B8 TrOOOOp
Jeszcze gruba ale już nie tak jak na bieżniku.. a pozatym na brzegu jak i już na samym boku działają inne siły. Cały ciężar trzyma się na boku opony..
-
B8 TrOOOOp
Gwarancji Ci nikt nie da .. może wytrzymać lata a może być tak że trafisz niefartownie na coś i strzeli.. Grubością gumy przedewszystkim i od boku nie masz "drucików" tylko "nici" .. taka szybka myśl
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie Także na początek kup zestaw naprawczy i powinno wytrzymać
-
B8 TrOOOOp
U nas w warsztacie to samo by powiedzieli, że za blisko krawędzi i nie ryzykować.. Warsztat w NO..
-
A4 B7 S-Line V6 Mopka
Raczej nie będzie to przegub.. inne dźwięki wydaje uszkodzony przegub.. Robiłeś niedawno zawieszenie, podokręcane jest wszystko ???? To brzmi jakby cos skrzypiało bardziej..
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Super feleczki Wrzuć zdj jak siedzą na samochodzie..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Raz na jakiś czas można coś tam sobie zdziałać swojego, czy to mechanicznie czy blacharsko..
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Lista spora.. po 2 latach startujesz ostro.. I bardzo dobrze Informuj na bierząco z dokonanych prac .. Czarny sedan z czeronymi felami ??? Może być dobrze Aczkolwiek nie zleje się z zaciskami???
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
@kkam co tu taka cisza... Nic się nie robi bo pewnie już wszystko jest Pozdrawiam
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Tak chciałem bo gdzieś znalazłem zdjęcie z takimi felami w tym kolorze Nie tak dużą jak się wydaje .. ja je tu kupiłem .. Polski jeszcze nie widziały
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
U siebie w firmie .. także jeszcze czeka je transport do Pl
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki za info..
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
To fakt
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
I tak się zrobi zaleje teraz motula.. Wcześniej miałem mobila także chyba nie taki zły..
-
AUDI A4 B7 (Sedan) 2.0TDI 170km
A jak u mnie brak już dpf-a to zalać taki sam czy jakieś inne normy?
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ahaa Myślałem że malowane.. Extra
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Karol czym malowałeś znaczki??