Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    A czemu robiłeś głowice i turbo? Co było przyczyną??? Wysłane z Galaxy S7 edge
  2. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    No powiem ci że dziwne.. ale możliwe.. może chlopy nie dali jakiejś uszczelki na tę pompę i efekt jest.. Kontaktuj się z nimi i mów co jest grane niech to robią.. Wysłane z Galaxy S7 edge
  3. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    Jedz najlepiej odrazu żeby oni ustalili bo im dłużej zwlekasz tym gorzej bo mogą powiedzieć że to nie ich wina a tak może coś ugrasz.. Wysłane z Galaxy S7 edge
  4. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    Raczej niestety tak.. a gadałeś z tymi co to robili?? Wysłane z Galaxy S7 edge
  5. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    Ciężko określić ale jeśli pobiera olej bo przecież ubywa go to raczej z silnika .. Bo gdyby było go czuć z wydechu to na logike nie ubywałoby go z motoru.. I tak jak mówie że nie stawiałbym na turbo.. A masz kogoś bardziej zaufanego kto może to sprawdzić? Wysłane z Galaxy S7 edge
  6. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    A gdzie dzialasz z samochodem?? U siebie w okolicach? Wysłane z Galaxy S7 edge
  7. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    No w sumie powinien kopcic .. a czuc olej? Raczej to bym obstawial bo skoro wczesniej bylo ok a po zlozeniu tym bardziej na nowych i regenerowanych czesciach jest lipa ... Wysłane z Galaxy S7 edge
  8. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    Popatrz jeszcze wokoło silnika ale ja podejrzewam ze to bedzie wyciek ale wewnetrzny do komory spalania .. Turbo raczej odpada bo watpie zeby po regeneracji bylo cos nie tak.. ja stawiam na glowice .. Wysłane z Galaxy S7 edge
  9. Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w 2.0TDI
    Siemka.. Powiem Ci że ciężki przypadek... Podpinałeś go do kompa, pokazuje coś? A planowali głowice?? Uszczelki nowe?? Pytania niby banalne ale ważne.. Wysłane z Galaxy S7 edge
  10. No ja też miałem kupować uniroyal rs3 ale jednak będą Hankook Ventus v12 EVO także zobaczymy jak to u mnie będzie wyglądało.. A ogólnie przy takim kole to te ranty ochronne pewnie niewiele dają
  11. Super ja mam takie same felgi, szerokość i oponki też będą takie tj 235/35 i teraz pytanko czy nie za szerokie te oponki??? Bo wiem że np @muunv ma 9J a opony 225/35..
  12. Setup Piękny i dystanse Jaką masz szerokość tych felg???
  13. Pierwsze z brzegu znalazłem w google i kupiłem.. ale dobrze że znalazłeś taniej to może ktoś inny weźmie
  14. Kasowniki kupiłem te.. https://sprzedajemy.pl/ezystor-canbus-do-zarowek-led-h8-opornik-kasownik-bledu-dzialdowo-2-6bea9f-nr28061182 Co tu dużo mówić .. działa A ja też dopiero będe 12 maja w okolicach taķże jakiś termin można dopasować.
  15. Adam87 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie wtrące się do tematu... Co powiecie na temat Hankook Ventus V12 evo .. będzie coś podobnego jak evo2??
  16. Noo.. teraz jest git Czarno Kamil może w maju na jakiś spocik wpadniesz do kielc?? Oblukamy autka
  17. No jest super W maju posłucham na żywo.. trzeba się umówić na spot .. można już napisać w temacie na kiedy...
  18. BRD

    Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w Świętokrzyskie
    A gdzie robiłeś program?? Nie dało rady do 200KM dociągnąć?? Moje BRD też po dpf off jest i też przydymi jak mu się przysadzi ale program narazie został 170KM.. teraz w lato będe próbował coś więcej..
  19. BRD

    Adam87 odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w Świętokrzyskie
    Tzn jak się rozwiązuje
  20. Super wyszło Kontrast felgi do auta idealnie
  21. Też tak dokładnie zrobie
  22. No powiem Ci że jest przyzwyczajenie.. nawet jak jakaś "spalinówka" wjedzie na warsztat to już śmierdzi pół dnia nie mówiąc o hałasie
  23. Spróbuje też u siebie.. zobaczymy czy pomoże bo powiem szczerze wydaje mi się że głośno chodzi..
  24. A w czym to wogule pomaga?? Też mam wymiane oliwy niedługo..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.