Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Dokładnie się z tym zgadzam.. Zimą to i koło 12l wychodzi..
  2. Wystaw je tutaj na stronie.. może króryś z klubowiczów weźmie
  3. Nie Ja mam 16 na zime i ledwo weszły
  4. Ja w PL będe dopiero pod koniec listopada Ale pisze się na następny..
  5. Dokładnie o takim rozmiarze opon myślałem więc pomyśle o dystansach Raz pytałem w firmie DYSTOM (znajomy brata) to koszt ok. 300 zł ale nie pamiętam o jaką szerokość pytałem. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
  6. To kiedy spot? Ale już tak naprawde
  7. Wielkie dzięki Panowie Czyli bedzie zmiana na wiosnę A pytam dlatego teraz bo mam na oku fajne i szkoda żeby poszły. Z tym dystansem to niewiem A jeśli zdystansować to tylko tył czy całość? Nie będzie z przodu obcierać???
  8. Witam ponownie Mam pytanie odnosnie tematu Czy podejdą mi felgi 8.5x19 J et45 ?
  9. Też miałem golfa 3 tdi i dokładnie.....nie było nic aż takiego, ale też nie zwracam uwagi teraz bo jest ok. Jest moc, nie ma dpf i jego wypalania... co mnie najbardziej irytowało w ostatnim czasie
  10. Mam to samo ze spalinami. Sa bardzo takie ostre..
  11. A czy to jest to samo miejsce co Karol zaznaczył? Nie znam wogule tej okolicy Kielc byłem tam pierwszy raz..
  12. Ja na green velo stałem od 17 do około 18.45.. Było parę a3, jakieś hondy civic..
  13. Aha To ja jestem teraz 2 tyg w pl a później w połowie listopada.... To może jeszcze w następnym tyg jak komuś pasuje
  14. Karol i gdzie się podziałeś?
  15. Chyba trafilem A stałem wcześniej na poczatku al. Na stadion
  16. Wypatruje kogoś ale nie widzę. ..
  17. No meksyk części to ma akurat jego brat. Ale to jest właśnie tam... Naprawde polecam młody chłopaszek ale zna się na rzeczy..
  18. EGT PERFORMANCE Erwin Grzesik Górno 141 883 461 912
  19. Super Może Ja w swojej A4 zrobie Pakiet Black... Lampy już w sumie przyciemniłem... a w opisie doczytałem jak zrobiłeś black na chromach
  20. To jak 16? U mnie pasuje OK
  21. Mnie pasuje
  22. Szkoda Ale czekamy na kolejne foty
  23. Po prostu Piękna A powiedz czym malowałeś znaczki i grila?
  24. To już ustalcie, ja się dostosuje..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.