Treść opublikowana przez Adam87
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Dokładnie się z tym zgadzam.. Zimą to i koło 12l wychodzi..
-
FELGI A4 B7
Wystaw je tutaj na stronie.. może króryś z klubowiczów weźmie
-
FELGI A4 B7
Nie Ja mam 16 na zime i ledwo weszły
-
Spociki w Kielcach
Ja w PL będe dopiero pod koniec listopada Ale pisze się na następny..
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Dokładnie o takim rozmiarze opon myślałem więc pomyśle o dystansach Raz pytałem w firmie DYSTOM (znajomy brata) to koszt ok. 300 zł ale nie pamiętam o jaką szerokość pytałem. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
-
Spociki w Kielcach
To kiedy spot? Ale już tak naprawde
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Wielkie dzięki Panowie Czyli bedzie zmiana na wiosnę A pytam dlatego teraz bo mam na oku fajne i szkoda żeby poszły. Z tym dystansem to niewiem A jeśli zdystansować to tylko tył czy całość? Nie będzie z przodu obcierać???
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam ponownie Mam pytanie odnosnie tematu Czy podejdą mi felgi 8.5x19 J et45 ?
-
Dymienie po wycięciu DPF lub regeneracji turbiny w A4 B7 2.0TDI
Też miałem golfa 3 tdi i dokładnie.....nie było nic aż takiego, ale też nie zwracam uwagi teraz bo jest ok. Jest moc, nie ma dpf i jego wypalania... co mnie najbardziej irytowało w ostatnim czasie
-
Dymienie po wycięciu DPF lub regeneracji turbiny w A4 B7 2.0TDI
Mam to samo ze spalinami. Sa bardzo takie ostre..
-
Spociki w Kielcach
A czy to jest to samo miejsce co Karol zaznaczył? Nie znam wogule tej okolicy Kielc byłem tam pierwszy raz..
-
Spociki w Kielcach
Ja na green velo stałem od 17 do około 18.45.. Było parę a3, jakieś hondy civic..
-
Spociki w Kielcach
Aha To ja jestem teraz 2 tyg w pl a później w połowie listopada.... To może jeszcze w następnym tyg jak komuś pasuje
-
Spociki w Kielcach
Karol i gdzie się podziałeś?
-
Spociki w Kielcach
Chyba trafilem A stałem wcześniej na poczatku al. Na stadion
-
Spociki w Kielcach
Wypatruje kogoś ale nie widzę. ..
-
Spociki w Kielcach
No meksyk części to ma akurat jego brat. Ale to jest właśnie tam... Naprawde polecam młody chłopaszek ale zna się na rzeczy..
-
Spociki w Kielcach
EGT PERFORMANCE Erwin Grzesik Górno 141 883 461 912
-
AUDI A4 B7 machał
Super Może Ja w swojej A4 zrobie Pakiet Black... Lampy już w sumie przyciemniłem... a w opisie doczytałem jak zrobiłeś black na chromach
-
Spociki w Kielcach
- Spociki w Kielcach
To jak 16? U mnie pasuje OK- Spociki w Kielcach
Mnie pasuje- AUDI A4 B7 machał
Szkoda Ale czekamy na kolejne foty- AUDI A4 B7 machał
Po prostu Piękna A powiedz czym malowałeś znaczki i grila?- Spociki w Kielcach
To już ustalcie, ja się dostosuje.. - Spociki w Kielcach