kolego zrobiłeś tego moda może ? możesz podzielić się informacjami jak to wygląda i działa (jakiś filmik może )
zastanawiam się nad tym u siebie i szukam inspiracji
panowie mam tuner z takim oznaczeniem : 4g0035056D
czy to oznacza ze bedzie działac na nim DAB+ ? bo obecnie nic lapie mi nic oprócz FM AM LW
Mieszkam w Łodzi wiec napewno stacje są.
Co ewentualnie potrzebuje ? w tunerze nie widze dodatkowego wejscia na antene. Wtyk jest na 2 kable i 2 sa wykorzystane.
Trzeba cos kodować aby to uruchomić ?
chyba jednak nie da rady...
cz jak zamienię sam tuner na 4G0035061J a posiadam MMI 3G basic to będzie działać ?
Czy do założenia tempomatu trzeba wymieniać wszystkie manetki na nowe czy można dołożyć tylko tą od tempomatu? obecnie posiadam kierownice z multi + wycieraczka tylna z pełnym FIS.
jakie są różnice pomiędzy tymi 2 modelami przełaczników??
Przelacznik zespolony kierownicy AVANT
- 8K0 953 502 BG
- 8K0 953 502 BK
obecnie nie posiadam jeszcze kabla jest w drodze wiec nie mogę sprawdzić jaką mam taśmę ale jak mam multi i FIS to wystarczy ja tylko przełożyć chyba.