Treść opublikowana przez pauloxx81
-
TMC
mapy 2018 sa juz od chyba kwietnia lub maja i wgrywa sie je banalnie przez wlozenie karty SD do czytnika. warunek jest taki ze soft musi być k260 bo inaczej wymagaja aktywatora
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
skad wy takie ceny bierzecie? u mnie OC wyszło 360zł na rok + 110zł asistance na całą Europe....
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
dla potmności to 25mm. natomiast postanowiłem zmienic koncepcje i pasek Conti a pompe Hepu. i tu cholera sa 7 i 8 łopatkowe. Kupował ktos pompe hepu? model HEPP655 czy Hepp662?
-
Jak odkręcic pompę z baku??
miałem ten sam problem. Wymiana w ASO 350zł (pompa moja)
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
panowie czy ten rozrząd bedzie pasował do silnika 136KM? w sklepach paski są szerokości 25mm i 30mm. Która szerokość jest prawidłowa do mojego silnika ?
-
Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
panowie prosba o informacje jak cofnąc soft do niższej wersji z k260 na k257?
-
czujnik poziomu paliwa i nakretka
no właśnie u mnie nie ma 2 czujników. przynajmniej nie znalazłem 2. ten przy pompie ma 3 kable i drugiego czujnika pod otworem w bagażniku nie ma. pompe mam taką http://allegro.pl/audi-a4-b8-2-0-tdi-pompa-paliwa-8k0919050p-i7086799912.html#thumb/2 Zamówiłem właśnie ją bo mi pękła ta nakrętka a sam czujnik + koszt nakrętki to mam kompletną pompę.... Tylko czy właśnie nie ma tego drugiego czujnika gdzieś ? PS. Jest do tego jakiś specjalny klucz zeby to odkrecić i przykrecić ?
-
czujnik poziomu paliwa i nakretka
Panowie potrzebuje nr. katalogowego czujnika poziomu paliwa w zbiorniku dla silnia 2.0 tdi CJCA 136km rok 2011 oraz nakretki oznaczonej nr 5 znalazłem cos takiego https://www.iparts.pl/czesc/czujnik-poziomu-paliwa-bosch-1582980209,0-30-1582980209-991058.html?utm_source=pdf&utm_medium=referral&utm_campaign=czujnik-poziomu-paliwa-bosch-1-582-980-209&utm_content=sprawdz-szczegoly-numery-oen# tylko nie wiem czy bedzie pasować... prosba o pomoc
-
B8 TrOOOOp
bezpłatnie bo pytalem. Jak bym chciał na dłużej to wtedy musiałbym zapłacic
-
B8 TrOOOOp
mnie zapytała czy potrzebuje wiec powiedziałem ze OK. zaproponowała mi A3 lub Q5 wiec wziąłem Q5. oczywiście bezpłatnie na czas naprawy (okolo 4-5h)
-
B8 TrOOOOp
Umówiłem się na akcje serwisową wymiany nagrzewnicy dzis na przyszły wtorek (tak mi pasowało choć mogłem już na czwartek mieć termin ale nie mieli auta zastępczego w tym terminie) i pani mi mówi ze mam jeszcze jakąś akcje związaną z aktualizacją gatway. Teraz pytanie wo Was co to za akcja. ? emisje spalin już mam zrobioną jak kupowałem auto w niemczech. Dodałem sobie pare kodowań (aku, doświetlanie, parktronik, tempomat, powitanie na desce, opuszczanie lusterka podczas cofania, ) czy jak mi zaktualizują to to stracę te wszystkie kodowania i będę musiał to robić ponownie ? Co a aktualizacjami map (mam wgrane z zeszłego roku z aktywatorem (MMI3g basic) po tej aktualizacji gateway???
- Zasilanie czujników PDC
-
Czy ten moduł bluetooth będzię działał w Audi A4 B8?
telefon jest podłączony jednocześnie pod MMI i pod to ustrojstwo? Może tak się łaczyc jednocześnie z dwoma urządzeniami na raz ?
-
Czy ten moduł bluetooth będzię działał w Audi A4 B8?
a jak to jest z połączeniem telefonu? czy po po podłaczenmiu również odbiera rozmowy i wyświetla je na MMI? Pokazuje zasięg? mozna sterować muzyką z poziomu MMI czy tylko przez telefon ?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
w które piny sie wpinałes w tej kostce ? Tak jak na schemacie 2 pin 16 i 6 ?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
zamówiłem w ASO do Grila - 70zł sztuka (!) - ale co robić jak mus to mus a te uszczelki maja po 2 zł szt. nie mogę znaleźć kodu tej spinki do bezpieczników żeby podłączyć zasilanie do modułu ma ktoś jego kod ? Dodaje schemat połączeń również z tyłem + zasilanie modułu.Może sie komuś przyda
-
Przyciemnianie szyb
musze podjechac do nich zobacze bo mam nie daleko
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
chyba sobie poradziłem z tymi wtyczkami Wziąłem z http://pl.realoem.me/Audi/CA/A4/2011/636/R/9/919/919020 wtyczki. Mam problem natomiast z przednią wiązka pod PDC. Nigdzie nie ma z oznaczeniem 8K0971095A. Są z końcówką E D Czy cos takiego podejdzie (jest juz z czujnikami )? http://allegro.pl/instalacja-pdc-zderz-przod-audi-a4-8k0-971-095-i6872871071.html PS. Orientuje sie ktos czy dostane w ASO plastiki do mocowania na czujników zderzaku i w atrape grila z przodu oraz mocowania czujników tylne ? Ewentualnie namiar na inne miejsce lub ktos ma na sprzedanie to ? znalazłem taki koszyk na przód od superb. Bedzie to pasować ?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dziękuje za wyjaśnienie. WRC a masz moze info co do pozostałych Pkt?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie prośba o pomoc 1) jaka jest różnica w wiązce przedniej z oznaczeniem 8K0971095E a tą z pierwszego posta 8K0 971 095 A.? mozna ich używac naprzemiennie ? 2) Spotkałem wiązke przewodów PDC z czujnikami na 16 PIN i tu moje pytanie bo przez przypadek zakupiłem ją (nie sprawdzłem złacza) LINK Chcę to podłączyć pod sterownik 8K0 919 475 AA a tam zdaje sie jest wejscie na 12 PIN. Czy jak przełoże do kostki 12 PIN to bedzie OK ? czy kombinowac nowa wiązke na tył. (jaki ewentualnie jest to p/n kostki ) 3)Jakie oznaczenie ma kostka do podłączenia zasilania pod sterownik ( to jest ta pierwsza po prawej w sterowniku jak mniemam) Czy to jest to : kostka 4) nie mogę zlokalizować uchwytów montażowych do czujników na tył w zderzaku (mam bez PDC i bede wiercił ) ma ktoś nr. katalogowy ? Dziękuje za ewentualne wsparcie. Prośba o pomoc gdyż zaczynam urlop i chciałbym to ogarnąć
-
Przyciemnianie szyb
jako koszt takiego zabiegu w Avancie ?
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Witam, Czy jeżeli nie mam czujników parkowania tylnych a mam MMI 3G Basic to również mogę podłączyć tą kamerę i bedzie mi to działać ? Czy tylko to działa jak jest PDC w tylnym zderzaku?
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Wrclaguna możne pomożesz mi. Kupiłem manetki takie jak tu :: rozebrałem kierownice i okazuje się ze nie pasuje. Złącza w moich starych manetkach są inne niż te które posiadają manetki. Moja taśma Czy ktoś mi może powiedzieć jakie manetki mam kupić i podać ich symbol? Dzwoniłem do sprzedawcy i ma mi wymienić ale potrzebuje symbolu .
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
17$ za 2 sztuki 2 kolorowych (czyli 51$= ~190zl ) na zaprzyjażnionym serwisie aukcyjnym z chin nie wyglada tak źle. Kwestia tylko czy to jest ten sam typ zarówek od kierunków co od dziennych,. Tego nie wiem bo nie sprawdzałem niestety
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
rozumiem ze do świateł drogowych sa 3 (2?) zarówki + kierunek. a jak by je wszystkie wstawić 2 kolorowe??? Jest to możliwe?