mariusz.te

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia mariusz.te

Reputacja

1. Również przyłącze się do osób chwalących Gomorre, jeżeli ktoś z Was lubi westerny to ostatnio ogłądałem mini serial o nazwie Godless, dla mnie super.
  2. Na tył ostatnio zakładałem zestaw Kamoki i nie widzę różnicy z Boschem czy TRW, także mogę polecić cena jest dość niska. na przód zakładam od dawna zestawy ATE i się sprawdzają bardzo dobrze
  3. Póki co oglądam The Walkind Dead i Belfra, a z komediowych Big Bang Theory, mogę każdemu polecić.
  4. Dziś dość ciekawy meczyk póki co w Zabrzu Jutro liczę na mecz Legii z Koroną, Kielczanie są ostatnio w gazie.
  5. mariusz.te

Ceny paliw

Poznań Orlen, LPG za 2,19 zł
  6. mariusz.te

Ile pali Wam gazu?

Mi w drugim aucie 1.6 MPi pali średnio 10,5 litra gazu.
  7. Poleci ktoś z Was jakiegoś dobrego gazownika w Poznaniu, strasznie zaczęło mi dusić moje drugie auto, a regulacja i wymiana filtrów niestety nie pomogła ?
  8. Ciekawe... Nigdy nie słyszałem o tym sklepie..
  9. Dołączam się do pytania - u mnie wyszło bardzo podobnie
  10. Trudno powiedzieć... Ja jak miałem problem z doborem koloru pojechałem do mieszalni lakierów i tam mi dobrali idealnie, więc może zacznij od tego - na pewno masz taki punkt w swojej okolicy.
  11. Jeśli stuka przy skręconych kołach to możliwe, że przegub masz do wymiany... U mnie tak było.